Фото албум - коментари

Книга за препоръки и оплаквания.
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

Има ли вариант да се направят настройки на фото-албума , като качваш снимка автоматично да я преобразува в съответната големина без предварително да я обработваш (намаляваш)?
БЕЗ ПАНИКА!
По-добре мъртъв пич - отколкото жив педал!
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4544
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4567 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Принципно има такава възможност, но още не съм я тествал и не знам как ще се държи.

В близките 1 - 2 седмици мился да е пробвам и ако се държи добре ще я имплементирам към фото албума.
Аватар
Иво
Мнения: 908
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 12:50

Мнение от Иво »

pike написа:Принципно има такава възможност, но още не съм я тествал и не знам как ще се държи.

В близките 1 - 2 седмици мился да е пробвам и ако се държи добре ще я имплементирам към фото албума.
... по принцип работи, но се качват по-бавно :wink: (това е недостатък)
БЕЗ ПАНИКА!
По-добре мъртъв пич - отколкото жив педал!
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Подробното категоризиране на галериите дали не обезсмисля донякъде наличието на отделни потребителски галерии?! :roll:

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4544
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4567 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Не бих казал, че ще ги обезмисли, все пак това са две отделни неща, които взаимно се допълват.

В общите категории всеки може да качва различни снимки като ги качва в съответната тематична рубрика.

Личната галерия си е вашето персонално място, където може да качите снимки по ваш вкус и избор, например от ваши риболовни излети, домашни любимци и т.н. и т.н. Един вид в общите категории споделяте снимки с всички, а в личната галерия са снимки, които се виждат от този, който е избрал да разгледа личната ви галерия. По тази причина снимки от личните галерии не се показват в карето с последно качени снимки, там излизат само снимки от общите галерии.

PS. Личната си галерия може да е ползвате за да качвате там снимки, които по-късно да ползвате в постигни във форума ;)
Кърцата
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 14:47
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Кърцата »

имам проблем !!! не мога да кача снимки. изписва ми че фаила е повреден ?!?! а съм ги качвал и в други сайтове така че не би трябвало да е така. това някакъв времене бъг на фото албума ли е или...?
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Предполагамти пише че файла е повреден или прекалено голям. Виж освен размерите на снимката и големината на самия файл - на мен ми се налага да ги посмачквам понякога.
Кърцата
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 14:47
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Кърцата »

а как ги "посмачкваш"?
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Мнение от minkata »

Аз лично с Фотошоп - там като ги запазваш имаш варианти да играеш със качеството за сметка на размера.
Аватар
Петър Милков
Мнения: 596
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 18:46
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти

Мнение от Петър Милков »

pike написа: Един вид в общите категории споделяте снимки с всички, а в личната галерия са снимки, които се виждат от този, който е избрал да разгледа личната ви галерия. По тази причина снимки от личните галерии не се показват в карето с последно качени снимки, там излизат само снимки от общите галерии.

PS. Личната си галерия може да е ползвате за да качвате там снимки, които по-късно да ползвате в постигни във форума ;)
Имам един такъв проблем.Мога да качвам снимки в тематичните галерий и съм член на групата Фото албум,но не ми се отваря лична галерия и съответния бутон?Каква е причината? :idea:
Червендалеста Бабушкоподобница Ruthilus Erythro-Incognittis Petrii Milkov 2008
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

Петър Милков написа: и съм член на групата Фото албум,
А дали наистина си член, лесно се проверява провери горе на групи:
FAQ Търсене Потребители Групи Профил Фото албум Лични съобщения (0)
цък на бутона "групи" и ако си член излиза надпис " фотоалбум".И аз не открих твоя галерия. Ако си бил приет в групата фотоалбум и ти създадена галерия би трябвало Пайк да ти съобщи или на ЛС или на мейла. Предполагам че е въпрос на време.
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Аватар
Петър Милков
Мнения: 596
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 18:46
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти

Мнение от Петър Милков »

wertus написа:
Петър Милков написа: и съм член на групата Фото албум,
А дали наистина си член, лесно се проверява провери горе на групи:
FAQ Търсене Потребители Групи Профил Фото албум Лични съобщения (0)
цък на бутона "групи" и ако си член излиза надпис " фотоалбум".И аз не открих твоя галерия. Ако си бил приет в групата фотоалбум и ти създадена галерия би трябвало Пайк да ти съобщи или на ЛС или на мейла. Предполагам че е въпрос на време.
Благодаря за отговора.Грешката е моя!Темата за фотоалбума е разисквана във Форума по надолу и Пайк го обяснил стъпка по стъпка,ама кой да гледа!!! :(
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Мнение от wertus »

:idea: :D :D 8)
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Аватар
Петър Милков
Мнения: 596
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 18:46
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти

Мнение от Петър Милков »

:D :D :D май сгафих,малко извинявайте!
elektronchika
Мнения: 159
Регистриран на: Пет Дек 08, 2006 20:59
Местоположение: Варна

Мнение от elektronchika »

Извинявам се, може да съм пропуснал нещо, макар че прочетох почти всички за фото албума. Вече съм член на групата, но не мога да разбера как да влаза в личната си галерия и да качвам снимки. Някой може ли да ми помогне? Благодаря!
Публикувай отговор

Обратно към “За форума и сайта”