Искам да зарибя едно "гьолче" със щука

Представителен форум на Спининг клуб “Старите видри”
bowhunter
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Мар 01, 2009 18:36

Искам да зарибя едно "гьолче" със щука

Мнение от bowhunter »

Преди време попитах във форума но нямах конкретен отговор, та се пробвам отново. Търся да закупя малки щучки за да зарибя едно гьолче но не мога да намеря зарибителен матерял щука някъде около Варна . Защото съм от Варна. Някой може ли да помогне? трябват ми около 50-100 рибки. Скоро ще ходя по работа в Плевен и мислех да взема ако има някъде от там но се притеснявам че няма да издържат от Плевен до Варна.
Последно промяна от bowhunter на Вто Апр 06, 2010 21:52, променено общо 1 път.
straj_74
Мнения: 229
Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 23:38
Местоположение: В.Търново, Павликени
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 4 пъти

Мнение от straj_74 »

Здравеи , колега и аз търсих в ценрална България нямаше намерих в Пловдивско мисля Воиводиново 300-600гр 6лв кг. скъпо излизаше дори не записах тел .предполагам колеги знаят водоема . Иначе за пренасенето в хладно време няма проблеми за 2-3 ч в чувал с 20 л вода не повече от 10 12 рибки допълнително нося лед в бутилки важно е да не се стопли водата 12 14 гр ако те интересува нещо повече пиши на Л. С. Успех.
" Който го може- може!"

http://www.starividri.org" onclick="window.open(this.href);return false;
Maverick
Мнения: 249
Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:34
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнение от Maverick »

При температура близка до +0 градуса ще издържат повече от 12 часа и без вода, само да са на влага и въздух. Знам го от личен опит.
handy
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Май 01, 2010 8:09
Местоположение: Варна

Мнение от handy »

Здравей Колега. Аз не знам откъде могат да се намерят въпросните щуки ,но и аз си падам по тях ,само че ходя по дупките в Сливенско .Ако мога да помогна с нещо друго ( също съм от Варна)........може да се питат хората от Венелин .разбрах че са пуснали щука , може пък да кажат нещо.Успех!
Публикувай отговор

Обратно към “Спининг клуб “Стари видри””