Български захранки

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Публикувай отговор
JimBeam
Мнения: 999
Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 18:15
Местоположение: Плевен

Български захранки

Мнение от JimBeam »

Съжалявам ако има такава тема, но търсачката нещо ми изневери. Кой от българските захранки стават за нещо? :roll:
Мунчо написа: Мама му стара, каква природа имаме, но не е случила на хора...
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars" O. Wild
Аватар
Yuri Varbanov
Мнения: 3737
Регистриран на: Сря Дек 13, 2006 3:38
Местоположение: София
дал Браво: 239 пъти
получил Браво: 13 пъти
Обратна връзка:

Re: Български захранки

Мнение от Yuri Varbanov »

JimBeam написа:Съжалявам ако има такава тема, но търсачката нещо ми изневери. Кой от българските захранки стават за нещо? :roll:
Брат,нали знаеш,че не са и на 50% като качество от ВДЕ и Сенсас,а при положение,че Джаксън и Рекорд 2000 са ти на същата цена като нашите, не е оправдано много да хвърляш пари за тях.Не,че и аз не купувам отвреме-навреме като закъсам с парите де... :oops: Общо взето Промикса горе-долу бива,на филстар шаран голд,ванилия тъмна и с коноп са що-годе читави,сезони за върхар и до там се сещам.Но имай предвид,че нашенските освен като пълнеж на някаква по-читава комбинация, за друго не ги бива. :wink:
Popeye
Мнения: 725
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 16:02
Риболов: ПлаФФка и морски
Местоположение: Варна
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от Popeye »

Има едни НОВЕ мисля , че бяха и една друга Lazer /те имат и пелетки/ не са лоши според мен
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Аз съм ползвал Филстар Ванилия тъмна - много ми хареса, Ванилия с коноп - също много добре за червеноперки, Сезони - уклей жълта - много добра структура. Скоро пробвах Пеликан /разградска/ - шаран едър и също много ми хареса като механични свойства. Всички други за мен са повече пълнеж, отколкото работещи! Български захранки иначе са Филстар, Респект, Промикс, Сезони, Митерсон, Пеликан, Fish Mania, Първенец, НОВЕ, Fish Mix, Vidra, Ести, Андоел Микс и други знайни и незнайни герои!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
JimBeam
Мнения: 999
Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 18:15
Местоположение: Плевен

Re: Български захранки

Мнение от JimBeam »

Yuri Varbanov написа:
JimBeam написа:Съжалявам ако има такава тема, но търсачката нещо ми изневери. Кой от българските захранки стават за нещо? :roll:
Брат,нали знаеш,че не са и на 50% като качество от ВДЕ и Сенсас,а при положение,че Джаксън и Рекорд 2000 са ти на същата цена като нашите, не е оправдано много да хвърляш пари за тях.Не,че и аз не купувам отвреме-навреме като закъсам с парите де... :oops: Общо взето Промикса горе-долу бива,на филстар шаран голд,ванилия тъмна и с коноп са що-годе читави,сезони за върхар и до там се сещам.Но имай предвид,че нашенските освен като пълнеж на някаква по-читава комбинация, за друго не ги бива. :wink:
Аз пък никога не съм бъркал Джаксън, само ВДЕ и Сенсас, но сега отивам на един по-лежерен излет, на който ще залагам на пелети и семена и се чудех за някъв евтин бюджетен вариант. Ще потрся джаксъна
Мунчо написа: Мама му стара, каква природа имаме, но не е случила на хора...
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars" O. Wild
Аватар
Coarseman
Мнения: 8967
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 10:06
Местоположение: Globetrotter wannabe...
получил Браво: 8 пъти

Re: Български захранки

Мнение от Coarseman »

JimBeam написа:Аз пък никога не съм бъркал Джаксън, само ВДЕ и Сенсас, но сега отивам на един по-лежерен излет, на който ще залагам на пелети и семена и се чудех за някъв евтин бюджетен вариант.
Джаксън са много хубави за парите си (особено черните пакети),друго бюджетно решение е Трапер.

Ако рибата не е много капризна и не са необходими некви супер еквилибристики,Филстар е чудесно решение.
И Ванилия с коноп и Тъмна ванилия и Ягода с коноп са много хубави храни и работят-пробвано е. :wink:
Задобрявате ваща мама!!!


...dukkha nirodha...
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от mario67 »

Аз пък,наскоро открих една баба на пазара на Подуене,която продава всичко от семена та до пелети за риболов.Пелетите са солени,опитах ги,мисля че за сега няма да са много подходящи.Продава също и един микс-царевица,жито,овес,ечемик и още неща+кюспе.С малко ароматизатор на Сенсас става.Вчера си купих 2 кила за проба на една захранка за риболов с ванилия.1 лев-килото.Утре ще я тествам на яз.Искър.Вчера бях с един приятел на пазара,аз се прибрах,а той газ та на язовира.Днес каза,че е много доволен от нея,завъртяла е риба
JimBeam
Мнения: 999
Регистриран на: Пон Мар 05, 2007 18:15
Местоположение: Плевен

Мнение от JimBeam »

На филстар ванилия и коноп останах много доволен. Е имаше и на сенсас пелети де :oops: Но навъртя платика и бабушка в предвид трудния риболов
Мунчо написа: Мама му стара, каква природа имаме, но не е случила на хора...
"We are all in the gutter, but some of us are looking at the stars" O. Wild
Аватар
Георги Кръстев
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 17:39
Местоположение: Айтос-Бургас
получил Браво: 1 път

Мнение от Георги Кръстев »

Аз вече 3 ти излет пробвам храните НОВЕ . Добри са и имат приятен аромат.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

mario67 написа:Аз пък,наскоро открих една баба на пазара на Подуене,която продава всичко от семена та до пелети за риболов.Пелетите са солени,опитах ги,мисля че за сега няма да са много подходящи.Продава също и един микс-царевица,жито,овес,ечемик и още неща+кюспе.С малко ароматизатор на Сенсас става.Вчера си купих 2 кила за проба на една захранка за риболов с ванилия.1 лев-килото.Утре ще я тествам на яз.Искър.Вчера бях с един приятел на пазара,аз се прибрах,а той газ та на язовира.Днес каза,че е много доволен от нея,завъртяла е риба
Тия неща от Подуене ги ползвай като добавка, не като основно за рибите! Особено това с ванилията. Според мен това е някво нишесте и ароматизатор от тези за сладкарството. Не разчитай това да работи като захранка, имам предвид механично. Иначе един добър микс от мляни зърна и кюспе никога нема да ти навреди, но слагай до 20% от обема.
То ако става за въпрос там имаше и бракувани вафли, кроасани и Бейк ролс, ама ега ги турим у захранката! :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Doktor-5
Мнения: 3136
Регистриран на: Пет Юни 09, 2006 15:16
Местоположение: гр.Бургас
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 71 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Doktor-5 »

Нове, на Родан от Русе!
.....Ако един състезател участва във всички възможни турнири, то рано или късно, по независими от него причини и обстоятелства, все някога става първи....(Киро Джигита)

КСР ВИДРАКС
Аватар
waglerbg
Мнения: 919
Регистриран на: Пет Дек 21, 2007 4:11
Местоположение: Варна
дал Браво: 73 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от waglerbg »

Lake "Пеликан"-Разград e много добра.
Ако ще сте се ползва на дълбочини от 3м и повече да се добави пръст. :idea: :!:
Особенно за каракуди действа мнооо добре. Само, че цялата работа идва леко "странична".
А тоя жълтия "царевин" пак на "Пеликан"-Разград е смърт за платиките, ама не е подхранка а "метод микс" :wink:
модерна пружина, ползвайте само по една кука, ей!! достатъчно е!!!
...read between the lines...
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от mario67 »

kozeboy написа:
mario67 написа:Аз пък,наскоро открих една баба на пазара на Подуене,която продава всичко от семена та до пелети за риболов.Пелетите са солени,опитах ги,мисля че за сега няма да са много подходящи.Продава също и един микс-царевица,жито,овес,ечемик и още неща+кюспе.С малко ароматизатор на Сенсас става.Вчера си купих 2 кила за проба на една захранка за риболов с ванилия.1 лев-килото.Утре ще я тествам на яз.Искър.Вчера бях с един приятел на пазара,аз се прибрах,а той газ та на язовира.Днес каза,че е много доволен от нея,завъртяла е риба
Тия неща от Подуене ги ползвай като добавка, не като основно за рибите! Особено това с ванилията. Според мен това е някво нишесте и ароматизатор от тези за сладкарството. Не разчитай това да работи като захранка, имам предвид механично. Иначе един добър микс от мляни зърна и кюспе никога нема да ти навреди, но слагай до 20% от обема.
То ако става за въпрос там имаше и бракувани вафли, кроасани и Бейк ролс, ама ега ги турим у захранката! :lol:
Точно това представлява,смлени семена са+кюспе+Ароматизатор Ванилия+смляна на прах изсушена люцерна.
Миналата седмица бях 4 дни на Шипочанслкия залив и си правих и експерименти със захранката,пробвах и Трапер и Джаксън и Марош
и тази готовата от Подуене,само че я подсилих със смлени вафли Фокус-шоколад и Меденки,стана убийственна
Аватар
mario67
Мнения: 410
Регистриран на: Пон Мар 30, 2009 13:55
Местоположение: София
получил Браво: 4 пъти

Мнение от mario67 »

бракувани вафли, кроасани и Бейк ролс, ама ега ги турим у захранката


ГРешка,аз ги слагам и не само бракувани,ами си ги и купувам от борсата наблизо-целенасочено.Смачкания кроасан е най добър за толстолоб.
Всичко сладко върши работа,кроасани,меденки,вафли.....

На Подуене на пазара си купих и някакъв бракуван крем за вафли,мирише на бадеми и лешници,много е сладко,реших да сложа малко в захранката,разтворих го с вода и изсипах малко в кофата,бях го разтворил в ПВЦ бутилка от мин.вода,вечерта ми хрумна,отрязах бутилката и дипвах цялата пружина,заедно с куките и стръвта :idea: Хванах 7-8 платики над кило,но после бутнах шишето без да искам и се разля,
Riboko
Мнения: 792
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 19:45
Местоположение: София

Re: Български захранки

Мнение от Riboko »

Coarseman написа:
JimBeam написа:Аз пък никога не съм бъркал Джаксън, само ВДЕ и Сенсас, но сега отивам на един по-лежерен излет, на който ще залагам на пелети и семена и се чудех за някъв евтин бюджетен вариант.
Джаксън са много хубави за парите си (особено черните пакети),друго бюджетно решение е Трапер.

Ако рибата не е много капризна и не са необходими некви супер еквилибристики,Филстар е чудесно решение.
И Ванилия с коноп и Тъмна ванилия и Ягода с коноп са много хубави храни и работят-пробвано е. :wink:
Корсето отсече, само ще добавя, че и от Промикс сък доволен и двата варианта (повече-река)...
Няма малки и големи, има хванати и изтървани!
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”