Power Gum

Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Дано да внесе и то точно от тази марка, понеже отговаря на всичко писано по-горе и донякъде е тествано. Аз гледах няколко пъти в онлайн магазина му, не можах да го мярна. Скоро един колега от друг форум си взе ма МИДИ(отвън) ма той много шарен- яркооранжев беее... и хич не ми изглжда абразиво устойчив; тези на Корумските хранилки- също, ма то на тях не им трябва да са безцветни или абразивоустойчиви.
Сега, след тази тема и другата (в на плувка), сигурно доста хора биха си взели; лично аз имам интерес за по една ролка от трите сечения :roll: :idea:
pepito69
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Юни 17, 2008 11:01
Местоположение: София

Мнение от pepito69 »

Много от нещата ги няма качени в сайта ,за което винаги му "натяквам"! :D Утре ще питам и ще дам информация.
pepito69
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Юни 17, 2008 11:01
Местоположение: София

Мнение от pepito69 »

Говорих преди малко и се оказа че има и от трите размера на Гарднър. Така че можеш да си поръчаш :wink:
Riboko
Мнения: 792
Регистриран на: Нед Фев 14, 2010 19:45
Местоположение: София

Мнение от Riboko »

Днес пробвах монтажа с подвижна хранилка и пауар гъм - много ми хареса и много ми помогна. Благодаря на Бачо Илия, че ми го показа !!! :)
Няма малки и големи, има хванати и изтървани!
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

pepito69 написа:Говорих преди малко и се оказа че има и от трите размера на Гарднър. Така че можеш да си поръчаш :wink:
Е как, като го няма като позиция в сайта:roll: 8)
pepito69
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Юни 17, 2008 11:01
Местоположение: София

Мнение от pepito69 »

Бачо Илия написа:
pepito69 написа:Говорих преди малко и се оказа че има и от трите размера на Гарднър. Така че можеш да си поръчаш :wink:
Е как, като го няма като позиция в сайта:roll: 8)
Можеш да поръчаш и по имейл ,но няма да има нужда : http://hristocarp.com/shop/product_info ... cts_id=679
Поправил е пропуска! :D
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

pepito69 написа: Можеш да поръчаш и по имейл ,но няма да има нужда : http://hristocarp.com/shop/product_info ... cts_id=679
Поправил е пропуска! :D
Изображение
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Хранилка "шотгън" с паур гъм на Миди, във варианта за фиксиран монтаж:

Изображение

Изображение

8)
Бачо Илия
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 957
Регистриран на: Сря Авг 05, 2009 16:43
Местоположение: Карлово
получил Браво: 1 път

Мнение от Бачо Илия »

Три размера хранилки с паур гъм 2.0мм.- разтяга се 2.5 пъти и по моя сметка трябва да издържа поне 15кг. Капачетата на хранилките са с пружина и според мен перфектно ще вършат работа за риболов на толстолоби "на тапа", вместо пружините:

Изображение

Изображение

п.п. поствам поста в тази тема, що то ми е малко некомфортно да го постна в "риболов на леко" :idea: :D
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”