Големият мач: Левака vs Бат Стан

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Публикувай отговор
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Големият мач: Левака vs Бат Стан

Мнение от Бат Стан »

Уважаеми колеги,

на последното събиране на клуба в ресторант Чао Чао, след като с Левака отново стигнахме до извода, че Мерло от Стамболово върви добре с пилешки хапки със сусам, седнахме да се разправяме за спецификата на риболова по Арката. И от дума на дума и от чаша на чаша взехме да спорим кой от двамата ще хване повече бабушка в рамките на един излет там. Всеки твърдеше, че това ще бъде той, така че в крайна сметка стигнахме до извода, че трябва да практика да решим спора между нас.
И така: на дата, която предстои да се определи, аз и моят приятел Левака ще се сборим на Арката в тематичен риболов на бабушка. ПРизнава се само бабушката, други риби не се зачитат. Загубилият ще почерпи с една обилна вечеря спечелилия плюс още четирима души по избор на спечелилия.
В тази връзка обявявам: търся си четирима души, които да ме подготвят поне теоретически да спечеля мача - имайте предвид, че Левака е много добър на плувка, но не и непобедим и при малко повече старание от моя страна може да го надвия.
П.С. - местата са със свободен избор, тоест мога да ловя на 100 или 200 метра от него, и да не завися толкова от захранката, в смисъл че няма да се бием на тема захранки един до друг.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Marto
Мнения: 2372
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 13:16
Местоположение: София
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от Marto »

Станиле, победител ще е този от вас, който убеди сина ми Мони да отиде да хвърля камъчета по плувката на другия чичко.
:D :D
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

прав си

Мнение от Бат Стан »

Ама вярно си прав бе, бате, тва не ми беше идвало на ума. Ами ако може Мони да заеме позиция зад Левака, аз предварително ще му събера камъни, щото там няма. Пък ще видим, дядо Коледа ще го изненада с нещо детето, няма да я оставим тая работа така...
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

:lol: Малййй човек като се накърка каквили не глупости прави(но това с баса е най малката) :oops: Никакви проблеми за срещата с г-н Йотов :wink: А туй сладко дете Мони ще е най печеливш в мача(не се знае зад кой ще застане) защото чичо Левак мнооооо разбира от подаръци :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Мнение от Алеко »

Аз не мога да ви давам съвети, но се кандидатирам за рефер. А както знаем, реферите в милата ни Татковина са продажни... :D :D :D
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Опс как беше тел.за подаване на сигнали за корупция??? Същевременно събирам публика която ще вика за Левака,за нея ще има сгряващи напитки :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

Хмммммм

Мнение от Бат Стан »

Хмммм, Левака се стовари като циклон - подаръци за Мони, наливни рушвети за останалите. Нищо, хвърляме се напред и квото стане! С агитка или без, пак ще уловя повече от противника (само Мони да не застава зад мен, щото ще е невъзможно постигането на желания от мен резултат).
П.С.- Мони е на две години и любимото му занимание е да мята камъни в реката, ама от по-големите камъни ако може. Та на риболовното училище през септември останахме да наловим неизловените риби, и така на блесна примамвам една под един храст. Пъстървата се засили, и само миг преди да лапне блесната беше уцелена по муцуната с точен изстрел с камък от Мони.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Левака написа:Опс как беше тел.за подаване на сигнали за корупция??? Същевременно събирам публика която ще вика за Левака,за нея ще има сгряващи напитки :wink:
Станиле, засега Левака е по-примамлив състезател за поддръжка от публиката. Мисли за оферти. Иначе ще ти е трудно. :)
А като заговорихме за подмолни начини за победа, може и пък аз като диверсант да се присъединя към Левака, и само наздравици да дигам, докато Левака вече не може да вижда плувката. Ако измислиш с какво да ме подкупиш имам предвид. :)
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Ма много кофти ми звучи това"рушвети" бе хората ще викат за мен,трябва с нещо да смазват гърлата :lol: :wink:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Левак, само да питам. Под "сгряващи" да нямаш предвид чай, или кафенце? Я уточни да знам къде ще се присъединя :)
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Абре Любо ти срещу кой седя в Чао Чао ????Видяли ме да пия чай и кафе А ??? :lol:
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Любе, въпросът ти е скандален направо. Левака и кафета...
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Lubo
Мнения: 4329
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:08
Местоположение: София

Мнение от Lubo »

Левака написа:Абре Любо ти срещу кой седя в Чао Чао ????Видяли ме да пия чай и кафе А ??? :lol:
Ясно бе Левак! Аз си знам, ама да попитам да не би да пускаш уловки. Щеше да е гот ако настина дойдат цяла тумба наточени за рикийца, а ти им сервираш по чайче. Морално един вид си защитен с това "подгряващи". Иначе аз ще дойда, но страна няма да вземам. Само ще наблюдавам! :wink:
www.starividri.org
www.fishing-mania.com
"Мястото на рибата е във водата"
Бат Стан
Мнения: 10820
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 0:21
Местоположение: при пъстървите на Станкови бараки
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 58 пъти
Обратна връзка:

хай

Мнение от Бат Стан »

Значи ков се разбрахме с Левака:
1. До понеделник вечерта ще определим датата и началния час.
2. Лови се с една активна въдица, на плувка, с една кука, като се зачитат само бабушките, никва друга риба не влиза в класацията - каракуди, уклеи и секви други са аут. Онли бабушки и дедушки.
3. Подхранката - лимитирана или не, това ще се уточнява, с неограничено съдържание на пинки, бял червей или кастери. Без допълнително ароматизиране, с възможност да се добави глина. Без възможност да се слага вътре вердевас.
4. Стръв - хирономус, пинки, бял червей, тестени примамки.
5. Време - 6 часа от 9.30 до 15.30
6. Място - Арката. Местата са със свободен избор, като след теглене на жребий единият получава право да избере пръв мястото си. Може да сменя местата в хода на риболова. ПРедлагам да се споразумеем да не ловим на по-малко от 50 метра един от друг, за да не сме зависими толкоз от захранката.
7. Победител е онзи, чийто улов тежи повече.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Туй ще бъде нещо сравнимо само със сблъсъка Alien vs. Predator.... :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”