Лепило за бял червей?

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
ribolovec_94
Мнения: 36
Регистриран на: Пон Сеп 27, 2010 18:42

Мнение от ribolovec_94 »

ottopepi написа:Нещо ново да е открил някой за лепилото
ffffffffffffffffffff лепилото винаги е нужно но в краен вариант използвам обикновенна глина от кърти4ина.
Аватар
IANEKA
Мнения: 361
Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 21:38
Местоположение: Somewhere in the village
дал Браво: 3 пъти

Мнение от IANEKA »

ribolovec_94 написа:...... обикновенна глина от кърти4ина....
Която за съжаление,няма нищо общо с лепилата......
Paparaka написа: За мен всеки риболов е състезание. Ако не с тези, с които съм за риба, то със самата риба.
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Говорите за какви ли не лепила , а реално на Сенсас лепилото за червеи струва 12 лв ! Има ли смисъл да го обсъждаме , освен ако 12 лв са ви проблема ? Тези лепила за по 20 лв няма никога да ги купя при положение че в магазина до нас лепилото е 12 лв - 750 гр .
boki speca
Мнения: 17
Регистриран на: Вто Яну 19, 2010 18:00

Мнение от boki speca »

На Пловдивския панаир на щанда на една италиянска фирма от хранително вкусовата промишленост се предлагаха всякакви лепила за храни в това число и сладкарски с естествена и изкуствена (подсладител)захари,имаше и оцветени.Цените им бяха сносни ,но предлагаха само големи разфасовки.Тази година ако се появят пак ще взема и ще кажа за какво става въпрос,дали върши работа.
Д-р Дулитъл
Мнения: 2053
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:34
Риболов: мързелив
Местоположение: Мизия
дал Браво: 303 пъти
получил Браво: 174 пъти

Re: Лепило за бял червей?

Мнение от Д-р Дулитъл »

И така,мили приятели-лепилото е ,,гума арабика" ,а цената на едро ще я спестя,щото ще настанат баталии :fish6: у форума...Само ще вметна,че разликата в цената на едро /склада-вносител на подобни химии/ и дребно /разбирай градското магазинче за такъми/ е в пъти :mrgreen:
Понякога си мисля, че за всичко е виновен Васко Кръпката. Той ни пееше по митингите: „Комунизмът си отива, спете спокойно деца.” И ние спахме. А те не спаха....
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Лепило за бял червей?

Мнение от Paparaka »

Аз лично ползвам лепилото за червеи на Респект. Цената е приемлива за мен, тъй като с един пакет от 200г , се лепят около 2 кг червеи. Освен това лепи много добре.
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
kamo6504
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Фев 27, 2011 19:42
Местоположение: Sofia

Re: Лепило за бял червей?

Мнение от kamo6504 »

Pudra zahar,bqlo brashno i gelatin.zaharta i brashoto po ravno gelatina po osmotrenie.
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”