Химн на кльонкаджията

ОФФСом
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

Diman написа: Сега като се замисля....не съм чувал кльонкаджиите да имат химн :roll: :lol:
Значи ни е време да си намерим :roll: Само дето си мисля че ще има големи и дълги спорове.Едни ще искат чалга,други Моцарт,трети Паганини :shock: Ето и моето предложение,само трябва да му измисля и мелодия на китарата :lol:

Ние сме готини момчета
живеем си ден за ден,
по язовири и дерета
ние гоним сома всеки ден

Майстори сме ние на кльонка
лупкаме с него нощ и ден
нас щом ни чуе сома
сам влиза в лодките ни,победен

:shock: :o Ба си мамата,взех че прописах




:lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Любо за откриването трябва да си е качил вече на китарата.
:P Аз,ще пея с теб. :lol: Почвам да уча текста. :D
Димане,таз песен ако си е пуснем на бивака,ще ни помислят за гей дружинка бе брат.Остави я,не става. :wink:
Последно промяна от franko на Съб Ное 27, 2010 20:11, променено общо 1 път.
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

RUMEN IVANOV написа:... но с тия кльонкове просто няма какд а разбера кой работи и дали тропам правилно
Когато започнеш да хващаш,значи си намерил твоя кльонк и бачкаш правилно.Трябва да си на вода по често и тогава ,ще разбереш.Може и сега да чукаш както трябва,но не всеки ден е сомски. :wink:
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Мнение от yankosan »

LVitchev написа:
Diman написа: Сега като се замисля....не съм чувал кльонкаджиите да имат химн :roll: :lol:
Значи ни е време да си намерим :roll: Само дето си мисля че ще има големи и дълги спорове.Едни ще искат чалга,други Моцарт,трети Паганини :shock: Ето и моето предложение,само трябва да му измисля и мелодия на китарата :lol:

Ние сме готини момчета
живеем си ден за ден,
по язовири и дерета
ние гоним сома всеки ден

Майстори сме ние на кльонка
лупкаме с него нощ и ден
нас щом ни чуе сома
сам влиза в лодките ни,победен

:shock: :o Ба си мамата,взех че прописах




:lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:



еееее тая без мен няма да стамеее 8) 8)
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

LVitchev написа:...Едни ще искат чалга,други Моцарт,трети Паганини :shock:
Любо, собствено аз си падам по твърдият роk и имам дългогодишен опит като китарист-катерач с променлив успех, но бих се заслушал във всичко що е извън чалга звучене. С малък риск да загубя популярността си сред нежния пол - освен ако чалгата не е с голо дупе, тогава мога да затанцувам и в латино стайл( не е балканската, само напред назад, ами и с фифел). В случая си мисля за заглавието....абе нещо от рода на ....."Песента на кльонка", или още по-секси- "Танца на кльонка".
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

Diman написа:
LVitchev написа:...Едни ще искат чалга,други Моцарт,трети Паганини :shock:
Любо, собствено аз си падам по твърдият род и имам дългогодишен опит като китарист-катерач с променлив успех, но бих се заслушал във всичко що е извън чалга звучене. С малък риск да загубя популярността си сред нежния пол - освен ако чалгата не е с голо дупе, тогава мога да затанцувам и в латино стайл( не е балканската, само напред назад, ами и с фифел). В случая си мисля за заглавието....абе нещо от рода на ....."Песента на кльонка", или още по-секси- "Танца на кльонка".
Димане,всеки с вкуса си приятел :lol: Знам ли я тази,как ще звучи а може и да и направя мелодия,и аз свиря от 35 години,почти всичко :lol: Знам над 2000 песни на 10 езика.В живота ми е имало много обрати,но за мен най-важното е една песен да те грабва с мелодията и да има смислен текс,които да разбираш и да те кефи.Иначе,дреме ми какво ще слушам,за мен всички трябва да се хранят,чалги,малги,рокаджий,рапъри и т.н.


еееее тая без мен няма да станеее
Убуу де,давай да я правим тогава :lol: :cry: :cry: :cry:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

Любо, композирай бе братче. К'вото избачкаш....аз съм "ЗА" :lol: Изображение
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

Ооо,гаранция ще и лепна някоя мелодия,дори да е от стара песен :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:Ооо,гаранция ще и лепна някоя мелодия,дори да е от стара песен :lol: :lol: :lol: :lol:
Любе,припева трябва да е запомнящ се с много повторения. :wink: :lol: :P :lol: Представи си монотонно повтаряне за фон....рунтав гъз,рунтав гъз..... :idea: :arrow:
Като цяло текста ми хареса....вярвам в теб. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Мнение от Pike1 »

Само не мога да разбера как стана тъй, че съм изтипосан като автор на темата :roll:
Значи трябва да се включа :lol:

Като контрапункт на "Майстори сме ние на кльонка " хора на младите кльонкаджии може да припява:

О терзания!
сомовете са кът
как да открия верния път?
Търся подмола где сом дебелей
Не искам да скубя вечно уклей

Догодина обаче аз не смятам да пея в него


:wink:
vihren
Мнения: 720
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 10:18
Местоположение: Велико Търново
получил Браво: 2 пъти

Мнение от vihren »

Не е лошо мелодията на песента да се "изльонка"......не е толкова трудно само трябва да се порепетира и след това да се запише.....или в мелодията да се вмъкват от време на време,единични,чисти удъри :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ..........ние сме тежко болни хора :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Diman
Мнения: 892
Регистриран на: Пон Юли 21, 2008 1:15
Местоположение: Tg
дал Браво: 4 пъти
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Diman »

LVitchev написа:Ооо,гаранция ще и лепна някоя мелодия,дори да е от стара песен :lol: :lol: :lol: :lol:
Много добра идея! Така химна ще бъде наполовина популярен още в зародиш.
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Мнение от yankosan »

Музиката на кльонка :shock: :shock: :shock: .... жестоко, никой никога не е чувал и виждал такова нещо.Всички имаме по дозина кльнкове.Сега с Pike1 имаме 8-9бр.с разлинчи чистоти от 30Hz до 25000 Hz предолагам,ами ако се събирем и разделим по звук по-ниски,средни и по-високи,най-вероятно Вагнер ще се обърне в гроба,но без това не кълве вече:lol: :lol: :lol: Всъщност има ли чистотни тестове на кльнкове :?:
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Е как да не си чувал :lol: .Това съм го правил преди години.
Ще асистирам на Любо без проблем :wink: .
http://vbox7.com/play:3e3b621c
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Мнение от Pike1 »

Бат Франко, пълниш ми душата с туй соло.Направо си като Ангъс.Ма тебе и руснаците те признаха от оня клип с мумията.Знам аз :wink: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”