Макар и слабо декември е открит !

Това е мястото за среща на колегите с мухарките.
Аватар
radoslav1951
Мнения: 934
Регистриран на: Пон Юни 05, 2006 16:29
Местоположение: с. Правда
Обратна връзка:

Макар и слабо декември е открит !

Мнение от radoslav1951 »

Последния ден на ноември беше чуден , но първия на декември....си беше вече на мястото . Мрачно и студено от сутринта и след 11.30 часа заваля макар и слабо , но достатъчно да те изгони . За час долу горе имаше риби , м/ду тях и добри , но пръстите ми поизстинаха... . Температурата и на водата и на въздуха си беше вече еднаква - 8.6 градуса . Чукнах някои снимки , щото може да са последните без сняг , няколко глътки ракия за стопляне и обратно към дома .... :

Изображение

Изображение

Изображение

Имаше и "бебета" :

Изображение

И може би последно цвете от брега преди снега :

Изображение

Поздрави и наслука !!
Да пазим реките чисти!
http://kefalbg.blogspot.com/
Аватар
Валери
Мнения: 353
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 9:09
получил Браво: 1 път

Мнение от Валери »

Здравей,бай Ради!Като гледам прогнозата за времето ще има още дни да се ловят риби,макар че при вас в Северна България си е по-студено,наистина.Иначе е хубав момента с ракийката,полезно си е :lol: ,макар че аз си нося винце,все пак съм с кола после на връщане,трябва да се внимава...При мен също имаше улов...времето също беше марчно и студено;"обектите" взимаха на суха,що о бяха отгоре... :) Поздрави за риболова,дето си направил бай Ради и все така да ни радваш с излетите си...
Не можеш да дадеш повече дни на живота си,но можеш да дадеш повече живот на дните си!
Публикувай отговор

Обратно към “Мухарски риболов”