"Нема такава държава"

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Завършеният егоист, егоцентрик и тъпоумник с комплекса на късата пишка е успял да развълнува едно 16 г. момче!
Евалла, това му е целта на учиндолският малоумник. Пак успя да докосне тънката струна на непрочелите и една книга през живота си и да си направи ПР на чужд гръб. Това е целта на проекта на импотентният откъмто идеи изчерпал се олигофрен и политически слънчоглед. :D


П.П. Все пак, колкото и да не го харесвам гологлавият идиот не мога да отрека, че има нюх на супер нагаждач и даже успява копелето гадно да се впише във всяка една ситуация и да продължава да печели пари. Е, за провалът му в Щатите има яко да избива.

Ебаси, толкова прилагателни не бях използвал досега, ами то за такива слагателни - таквиз и прилагателните! :D :D :D
Аватар
koragroup
Мнения: 1435
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 21:52
Местоположение: Русе
дал Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Мнение от koragroup »

joro_olyмпус написа:Завършеният егоист, егоцентрик и тъпоумник с комплекса на късата пишка е успял да развълнува едно 16 г. момче!
Евалла, това му е целта на учиндолският малоумник. Пак успя да докосне тънката струна на непрочелите и една книга през живота си и да си направи ПР на чужд гръб. Това е целта на проекта на импотентният откъмто идеи изчерпал се олигофрен и политически слънчоглед. :D


П.П. Все пак, колкото и да не го харесвам гологлавият идиот не мога да отрека, че има нюх на супер нагаждач и даже успява копелето гадно да се впише във всяка една ситуация и да продължава да печели пари. Е, за провалът му в Щатите има яко да избива.

Ебаси, толкова прилагателни не бях използвал досега, ами то за такива слагателни - таквиз и прилагателните! :D :D :D
Уаааааау....
Толкова позитивизъм ...
Красота и спокойствие.
http://www.pepelina.com

http://www.starividri.org

"Разликата в потенциалите поражда напрежение" ... или как физиката обяснява факта, че не се разбирам с прости хора
Bistraki
Мнения: 1823
Регистриран на: Пон Ное 30, 2009 14:35

Мнение от Bistraki »

koragroup написа:
joro_olyмпус написа:Завършеният егоист, егоцентрик и тъпоумник с комплекса на късата пишка е успял да развълнува едно 16 г. момче!
Евалла, това му е целта на учиндолският малоумник. Пак успя да докосне тънката струна на непрочелите и една книга през живота си и да си направи ПР на чужд гръб. Това е целта на проекта на импотентният откъмто идеи изчерпал се олигофрен и политически слънчоглед. :D


П.П. Все пак, колкото и да не го харесвам гологлавият идиот не мога да отрека, че има нюх на супер нагаждач и даже успява копелето гадно да се впише във всяка една ситуация и да продължава да печели пари. Е, за провалът му в Щатите има яко да избива.

Ебаси, толкова прилагателни не бях използвал досега, ами то за такива слагателни - таквиз и прилагателните! :D :D :D
Уаааааау....
Толкова позитивизъм ...
Усмивка, нахранване, усмивка, нахранване ....:lol:
Popeye
Мнения: 725
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 16:02
Риболов: ПлаФФка и морски
Местоположение: Варна
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от Popeye »

joro_olyмпус написа:Завършеният егоист, егоцентрик и тъпоумник с комплекса на късата пишка е успял да развълнува едно 16 г. момче!
Евалла, това му е целта на учиндолският малоумник. Пак успя да докосне тънката струна на непрочелите и една книга през живота си и да си направи ПР на чужд гръб. Това е целта на проекта на импотентният откъмто идеи изчерпал се олигофрен и политически слънчоглед. :D


П.П. Все пак, колкото и да не го харесвам гологлавият идиот не мога да отрека, че има нюх на супер нагаждач и даже успява копелето гадно да се впише във всяка една ситуация и да продължава да печели пари. Е, за провалът му в Щатите има яко да избива.

Ебаси, толкова прилагателни не бях използвал досега, ами то за такива слагателни - таквиз и прилагателните! :D :D :D
право куме в очи , съгласен на 100%
Аватар
fn1p
Мнения: 818
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 21:27
Местоположение: Хасково
дал Браво: 8 пъти
получил Браво: 34 пъти

Мнение от fn1p »

joro_olyмпус написа:Завършеният егоист, егоцентрик и тъпоумник с комплекса на късата пишка е успял да развълнува едно 16 г. момче!
Евалла, това му е целта на учиндолският малоумник. Пак успя да докосне тънката струна на непрочелите и една книга през живота си и да си направи ПР на чужд гръб. Това е целта на проекта на импотентният откъмто идеи изчерпал се олигофрен и политически слънчоглед. :D


П.П. Все пак, колкото и да не го харесвам гологлавият идиот не мога да отрека, че има нюх на супер нагаждач и даже успява копелето гадно да се впише във всяка една ситуация и да продължава да печели пари. Е, за провалът му в Щатите има яко да избива.

Ебаси, толкова прилагателни не бях използвал досега, ами то за такива слагателни - таквиз и прилагателните! :D :D :D
Да предположим,че това е вярно. Защо никой друг не прави такива песни ? Какъвто и да е Учиндолеца ,малко от малко май му пука за тази държава и най-вече РОДИНА на повечето от нас.Добре остави тази песен,както и да е,даже имай предвид,че хич,ама хич не ми пука кой ще ни управлява,повече ми пука дали той ще е свестен или ще е тъпак и най-вече ми пука за РОДИНАТА ,не за държавата.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

joro_olyмпус написа:П.П. Все пак, колкото и да не го харесвам гологлавият идиот
Бе, Жоре, хич не е идиот, я колко време яха вълната. Аз и Лили Иванова не понасям, и Азис, ма хората припадат по тях :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Popeye
Мнения: 725
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 16:02
Риболов: ПлаФФка и морски
Местоположение: Варна
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от Popeye »

Какъвто и да е Учиндолеца ,малко от малко май му пука за тази държава и най-вече РОДИНА
абсолютна илюзия при него всичко е бизнес план , но това не оправдава качеството на продукта му ,НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ тъпия народ му предлага все още добра аудитория
Аватар
Crush 'em
Мнения: 487
Регистриран на: Съб Ное 27, 2010 21:19

Мнение от Crush 'em »

То един продукт ...
Слушайте го bat.galin той ги разбира нещата с продукцията :wink:

fn1p, много ме впечатли , че си родолюбец, малко са тези на твоята възраст, които да мислят така.
Хубава страна, кофти държава , но си е наша :wink:
Аватар
nina
Мнения: 3788
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 16:34
Местоположение: Перник
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 182 пъти

Мнение от nina »

Слави не гледам от години. И да изслушам песента - пак не можах да си го причиня. Показва се като голям патриот, ама, ад(ж)еба какво е направил за "Родината", освен да плюе всичи, с изключрние на себе си?
Написах си CV-то, прочетох го и ми се доплака. Може ли такъв прекрасен човек да трябва да ходи на работа?!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

Охххххх,не ми хареса текста на тази песен.Но ми хареса поста на Жоро.Все пак не мога сравнявам Слави с Лили,защото едното е творчество.В тази държава след борците може да се прогресира само с тъпашина.....станало е мода и пример за подръжание.Ето нагледно как стоят нещата....Д.Неделчев....неизвестен с изпятото до сега,но вече е в светлините на прожекторите.
открийте разликите в начина за успех в Б.Г.
http://www.youtube.com/watch?v=YMu_mcmYWLg
http://www.youtube.com/watch?v=Vs3zTugxenY
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
nina
Мнения: 3788
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 16:34
Местоположение: Перник
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 182 пъти

Мнение от nina »

Емо, той дори и да е страхотно талантлив.....След последните му "изпълнения".....Не, благодаря. Дори и да неправи невероятна песен, аз вече съм предубедена от предишните му авторски неща.

И не мисля, че последните му песни са извор на успех. По-скоро на подигравки.
Последно промяна от nina на Сря Дек 15, 2010 12:20, променено общо 1 път.
Написах си CV-то, прочетох го и ми се доплака. Може ли такъв прекрасен човек да трябва да ходи на работа?!
Аватар
Druglyo
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 14:33
Местоположение: София
дал Браво: 1 път

Мнение от Druglyo »

Както той сам си го каза там с оня бизнес план, той е ПРИМА ПАТРИОТ, има ли парички там е. Спомнете си как олиза гъза на Доган, там с прословутата реплика за обръча от фирми. Са пак обслужва някой и то ан..но. Мое и Гоце да е и Костов знам ли днеска четох че продали 24 часа, труд и 168 часа и са тоя клип, а идат избори, тка че ............ па е намерил къде да си продаде прима патриотизма
Опък станал този свят,
само който е богат,
той е личен и познат!
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Emo-83 написа:Все пак не мога сравнявам Слави с Лили
Ей, ей, не ги сравнявам, просто не ги харесвам - аз и пиле фрикасе не харесвам, но това не значи, че го сравнявам с тях :D
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Bistraki
Мнения: 1823
Регистриран на: Пон Ное 30, 2009 14:35

Мнение от Bistraki »

babydoctor написа:Аз и Лили Иванова не понасям, и Азис, ма хората припадат по тях :roll:
Тия и аз не ги харесвам :D


fn1p и аз се впечатлих от родолюбието ти, но песничката не ме впечатли.
Joda

Мнение от Joda »

fn1p написа:. Защо никой друг не прави такива песни ?
...правили са,но остават в шеста глуха.Споделям за пръв път мнение на Олимпика,но с уговорката ,че дългия не е тъп. :wink: За другото си прав Жоро.
http://www.vbox7.com/play:d442740d
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”