Мнение за зимни дрехи

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Колега, изобщо не си помисляй да си купиш дрехи онлайн! Особенно дрехи за студено и лошо време! Хората за това са казали - око да види, ръка да пипне!
Има достатъчно магазини за ловно и риболовно облекло, където може да отидеш, да пипнеш, да премериш и да си купиш!
Ако не ти се дават много пари, за 50-100 лева може да си направиш много добър комплект дрехи за риба от магазините за работно облекло!
http://www.bultex99.com/
http://www.olympsafety.com/
...има и доста други. Аз си купих гащеризон + яке за 61 лв. и си мърлям наволя! :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
pgplamen
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 9:01
Обратна връзка:

Мнение от pgplamen »

Е това малко не го разбрах. Съветваш го да не си купува облекло по интернет. После му казваш да си купи работно облекло и му показваш магазини в интернет. :lol:
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

Там е написано къде се намират все пак :lol:
Не са виртуални... :!:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
pgplamen
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 9:01
Обратна връзка:

Мнение от pgplamen »

kozeboy написа:Колега, аз си взех мач на Mikado, модел Purple Rain от интернет магазина shop.fishing-mania.com
(Fishing Mania Shop работи само онлайн, не поддръжаме физически магазин или склад.)

:oops: :oops: :oops:
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Pgplamen, мач-пръчката не е дреха, а пък kozeboy никъде не твърди, че не пазарува изобщо от интернет-магазини.
Няма нужда от подобни намеци.
:?

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

pgplamen написа:
kozeboy написа:Колега, аз си взех мач на Mikado, модел Purple Rain от интернет магазина shop.fishing-mania.com
(Fishing Mania Shop работи само онлайн, не поддръжаме физически магазин или склад.)

:oops: :oops: :oops:
Не бе няма проблеми :lol: Искам просто да предпазя колегата от това да си купи дрехи и да не му станат или харесат. Всеки знае какво е качествен плат с мембрана, който е пригоден за студено и мокро време! Всеки иска да му седи еди-как-си якето, дали ще му влезе портфейла във вътрешния джоб, как се затваря ципа...Тези неща няма как да ги видиш онлайн за съжаление!

Иначе за мача дето си го купих онлайн - всички параметри бяха ясни :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
pileto
Търговец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 16:14

Мнение от pileto »

Ами те всички дрехи могат да се видят и пипнат, не само работното облекло! И между другото, в темата има снимка на нещо доста качествено, просто тук се изказват неподготвени някои хора!
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Мнение от Коце »

pileto написа:Ами те всички дрехи могат да се видят и пипнат, не само работното облекло! И между другото, в темата има снимка на нещо доста качествено, просто тук се изказват неподготвени някои хора!
У вас ли???
Пилето, давай линк и адрес на човека, не се прави на Лили....
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
pileto
Търговец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 16:14

Мнение от pileto »

Може и линк, може и на живо, който както предпочита! :)
Аватар
fisherman
Мнения: 689
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 20:51
Местоположение: Перник
дал Браво: 115 пъти
получил Браво: 83 пъти

Мнение от fisherman »

pepito69 написа:Един глас за Тундрата от мен. Комплекта е много удобен ,топли много и е на добра цена. (впечатленията ми са от личен опит :D )
http://hristocarp.com/shop/product_info ... cts_id=342
Подкрепям,притежавам ги и лично се убедих че на студ само по боксерки вътре е комфортно :lol: .Колегата don-papa е много точен,дрехи за шаранджииски риболов през студената част на сезона,пазят и от вятър и от дъжд и определено са за стационарен риболов.И както те съветва kozeboy,дреха се пробва преди да се вземе.
Поздрави!
pepito69
Мнения: 60
Регистриран на: Вто Юни 17, 2008 11:01
Местоположение: София

Мнение от pepito69 »

kozeboy написа:Колега, изобщо не си помисляй да си купиш дрехи онлайн! Особенно дрехи за студено и лошо време! Хората за това са казали - око да види, ръка да пипне!
Съгласен съм с колегата на 100%! Затова дадох линк към магазина на Христо ,който е вносител на Тракер у нас. Винаги може да му звъннеш и да отидеш да видиш и мериш при него.
Аватар
Васил
Мнения: 1542
Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 17:12

Мнение от Васил »

Дрехите на Тракер са със много високо качество, в скоро време си заприходих едно яке Нордик и още един пролетно есенен комплект. Нека всеки заинтересован се обади на вноситела и сам ще си прецени.
===============================
www.hristocarp.com
===============================
pgplamen
Мнения: 45
Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 9:01
Обратна връзка:

Мнение от pgplamen »

Аз никъде не съм казал че Тундрата е лоша просто показах още едно добро зимно яке. Но просто колегата каза да не си купуват по интернет. За това не съм съгласен просто всеки си има предпочитания. При условие че някой хора гарантират за даден продукт няма какво да мисли човек. Дори след някоя година интернет търговията ще навлезе още повече в ежедневието. И пак казвам някой да видя някъде да казвам че Тундрата е лоша. Просто се показаха и други якета и аз споделих за моето яке. Ако съм обидил някой проблема си е негов. Виждал съм и двата зимни комплекта дори единия го ползвам. :P
Аватар
pileto
Търговец
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Юни 23, 2006 16:14

Мнение от pileto »

Съгласен съм PGPLAMEN, а с интернет търговията няма проблеми, сериозните фирми в БГ( не са много), винаги разрешават проблемите с размерите, казвам го от личен опит! :)
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”