Химн на кльонкаджията

ОФФСом
Аватар
nina
Мнения: 3788
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 16:34
Местоположение: Перник
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 182 пъти

Мнение от nina »

Екстра се справяш!!Самата мелодия ми е тъжна, не текста. Може би само в моята глава е така...А сигурно на две ракии ще ми звучи по съвсем различен начин :lol: :lol:
Написах си CV-то, прочетох го и ми се доплака. Може ли такъв прекрасен човек да трябва да ходи на работа?!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

nina написа:Екстра се справяш!!Самата мелодия ми е тъжна, не текста. Може би само в моята глава е така...А сигурно на две ракии ще ми звучи по съвсем различен начин :lol: :lol:
Майна,на бивака след пет шест ракий обаче,направо ще грачат всички с пълно гърло,който може и не може,вервай ми :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Мнение от Emo-83 »

nina написа:Любо, на мен ми харесва....Но ми звучи леко тъжно.... Може би за това.
Още снощи слушах няколко пъти и започнах да припЕвам :lol: :lol:
Тебе пък хубаво ще те припея. :lol: :P :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
pavel mangelov
Мнения: 575
Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 21:42
Местоположение: Yambol...ama ot Sevlievo

Мнение от pavel mangelov »

Опааа....нашествие на Мамите у Сомския.. :lol: :lol: :lol:
I'll be back.....for the next season
Аватар
nina
Мнения: 3788
Регистриран на: Нед Окт 19, 2008 16:34
Местоположение: Перник
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 182 пъти

Мнение от nina »

Emo-83 написа: Тебе пък хубаво ще те припея. :lol: :P :lol:
Ама на уше ли :roll: :lol:
pavel mangelov написа:Опааа....нашествие на Мамите у Сомския.. Laughing Laughing Laughing
Аз не съм мама, но ме бива в спама. Освен това ви следя какви ги творите у Сомския.
pancero написа:Спокойно тя е с мен Wink
Пламене, не лъжи! Аз сама си дойдох :lol: :lol:

Сега си отивам, за да нямам порицание за спам на непредвидени за това места :wink:
Написах си CV-то, прочетох го и ми се доплака. Може ли такъв прекрасен човек да трябва да ходи на работа?!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от franko »

Тази песен ,може да е за закриване на сезона,а може да се измисли друга за откриване на сезона.Така съответно,ще си имаме две песни.
Песента пак казвам,че ми харесва,но Емо верно е прав за това,че трябва да е по нападателна.
Любо ,квот и да изпее все ми се отваря глътка :lol: .
dancho77
Мнения: 261
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 19:06
Местоположение: sofia
получил Браво: 1 път

Мнение от dancho77 »

СТРАООТНО!!!Таланта сие талант :D станало е много хубаво,апредставяте ли си как ще звучи от ХОРА НА ЧЕРВЕНАТА АРМИЯ :roll: .Наистина ПОЗДРАВЛЕНИЯ Човече тиси добър :fish8:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

А,опитах се просто да ви доставя удоволствие и да си имаме химн на кльонкаджийте.Радвам се че ти е харесало.Само дадобавя че текста ще има преправяне за да стане лесен за запомняне и пеене :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
dancho77
Мнения: 261
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 19:06
Местоположение: sofia
получил Браво: 1 път

Мнение от dancho77 »

Пускай я по скоро,и така си е добре.Даже както виждам си талант и дай боже някой ден да имаш цял СОМСКИ АЛБУМ :lol: :lol: :lol:ЗА СОМА,КЛЬОНКА И................ОЩЕ НЕЩО!!! :wink:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Мнение от LVitchev »

Да бе,да,два албума залепени ИзображениеИзображениеИзображениеРазбрах та,искаш да стана дзвезда ИзображениеИзображениеИзображение
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Pacho
Мнения: 228
Регистриран на: Вто Дек 12, 2006 2:17
Местоположение: Стара Загора

Мнение от Pacho »

Супер е, Любе!!! На края на месеца ще пробваме и хорово изпълнение :wink: Качеството на тоя клип няма как да се оправи така, че да стане доволно добро, но за това пък никакъв проблем не е да се пише наново. Ако ще е пред същата камера, на поне метър по-далече от камерата.
И аз съм на мнение, че трябва да си има задължително запомнящ се припев и по-кратък и лесен текст. Националния ни химн също е претърпял няколко промени докато стигне до сегашния му вид, доколкото си спомням последната беше преди около 20-тина години.
Иначе тоя сомаджийски текст е чудесен наистина, липсва само припев. Ние като не можем да запомним после целия текст, ти ше си го пееш, Любе, а ние ше се включваме само на припева с пияните глави :lol:
Възхищавам се на таланта и душата, която си влял в начинанието :!: :!: :!:
Звука на акустичната китара винаги ми навява мисли за лагери, биваци... А без тях знаем, че сомаджийски риболов не може да има :D
Последното го написах щото ако ще е сомаджийски химна, повече ми харесва да си звучи лагерно, отколкото величествено, както беше писал Емо :)
dancho77
Мнения: 261
Регистриран на: Пет Сеп 17, 2010 19:06
Местоположение: sofia
получил Браво: 1 път

Мнение от dancho77 »

та ти си star :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”