Напред към яз. Леново

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Bavareca180
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 11:05

Мнение от Bavareca180 »

много трудно състезание,редки рибки,предимно костури и уклеи.нищо общо отпреди 2 седмици (днес 1-во място 4200гр преди две седмици последно място 5 и нещо).мнооого слаба организация....нямаше сигнал за тежка,нямаше сигнал за старт....общо взето без коментар.кебапи и кифтета от кучешко.....иначе за риболова фанах 1800гр(добър улов за деня....5-ти в сектора(най-силния от трите) и 13-ти крайно).рибите ми бяха предимно костурчета и кефалчета.влиаеха се от стрелба на бял(сички повръщаха яко) и 5-6 каракуди,но малки.....това е от мен за сега....
BULTRAS BOTEV PLOVDIV 1912
Аватар
Алеко
Мнения: 11058
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Мнение от Алеко »

Гьолът беше пълна отврат! Като видях това зеленото на повърхността, се отказах. Кой го избра?

А на колегата, който критикува организацията, ще му кажа да организира следващия път той едно такова състезание и тогава да приказва!
Bavareca180
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 11:05

Мнение от Bavareca180 »

приятелю нямам ли право на мнение...??? ела на един турнир риболовна мания,където пак се събираме по 25-30 човека и виж за каква организация ти говоря,пък тогава пак ме критикувай..!!!гьола си е перфектен ако питаш мен,просто това шашаво време последните 4-5 дена ошашави рибите,тва е....
П.С. мисля си че вината не е в гьола....
BULTRAS BOTEV PLOVDIV 1912
Аватар
Pike
Домакинът
Мнения: 4543
Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 21:23
Риболов: Спининг фен.
Местоположение: София
дал Браво: 4497 пъти
получил Браво: 246 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Pike »

Bavareca180 написа:... мнооого слаба организация....нямаше сигнал за тежка,нямаше сигнал за старт ....общо взето без коментар.кебапи и кифтета от кучешко.....
:lol:
Благодаря за оценката колега, явно за първи път идваш на наше състезание и въобще не си обърнал внимание на това каква е идеята на нашата инициатива. Никога не е имало и няма да има сигнал за тежка, сигнал за полутежка, старт и т.н. Или пък наказание за това, че някой си е направил топка захранка с две ръце по време на състезанието, а не с една, както трябва да бъде.

Fishing Mania Open винаги е бил и ще бъде любителски турнир, който е своеобразна среща на хората пишещи във форума. В тази връзка никога не сме робували на десетките правила от професионалните състезания, ако на някого му липсват да си ходи само на тях.

Колкото до кифетата и кебапите, обърни се към арендаторите.
Bavareca180
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 11:05

Мнение от Bavareca180 »

мииии явно ми е първото да....просто коментара на този алеко много ме ядоса,че гьола му излезе виновен.....
BULTRAS BOTEV PLOVDIV 1912
Аватар
Алеко
Мнения: 11058
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 760 пъти

Мнение от Алеко »

Bavareca180 написа:мииии явно ми е първото да....просто коментара на този алеко много ме ядоса,че гьола му излезе виновен.....
Този Алеко вероятно може да ти бъде баща, така че бъди малко по-предпазлив с изказванията си, моля. Както гледам, си се регистрирал в началото на годината. Не съм виждал досега други твои изказвания, така че като за начало хич не е добро представяне от твоя страна.
Bavareca180
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Яну 20, 2010 11:05

Мнение от Bavareca180 »

Не съм искал да те засягам :)
BULTRAS BOTEV PLOVDIV 1912
bat_boiko
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Ное 17, 2008 23:33

Мнение от bat_boiko »

Колеги,
И аз съм нов / по мнения /, ама се ядете за нищо !
Състезанието от гледна точка на рибите, бе най- лошото досега .
Състоянието на водоема- също !
Но досега такива условия там не са наблюдавани- добри улови / над 15 кг. / и сравнително добра чистота !
Все пак там имаше републикански и регионални турнири, което не е било проста случайност !
А, затова, кой може да е баща и кой син, смятам тук не е спор !
Едните с опит, другите с хъс- като в живота :wink:

Поздравявам победителите, и това, че толкова много хора пропътуваха стотици километри, за да участват в едно от най-трудните досега състезания на Леново !!!
Аватар
joro1
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Дек 16, 2010 10:53

Мнение от joro1 »

Plat1ka написа:Жоре ти имаш някаква Аура човек :) Незнам как успяваш но всички деца от форума са ти големи фенове :) Първо Столчето (който само за теб ми говори) След това Васко и тн.. :)
: :oops: :oops:
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”