Отговорът на Мърфи след акта за сома за Боѝко!

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Сега е времето от ИАРА да се самосезират !
barabinara
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 16:42
Местоположение: Sofia i edin Marishki podmol ...
получил Браво: 1 път

Мнение от barabinara »

Ние наистина живеем в Абсурдистан ... най-отявления бакониер в Региона, известен като рицар на електрическата въдица и почитен член на коварния харпун, да се изживява като национален герой ... не е истина просто ... :evil: :evil: :evil:
Реалноста е само илюзия, породена от липсата на алкохол ...
http://www.youtube.com/watch?v=Dn8wGRyw ... re=related" target="window.open(this.href);return false;
Вече чувам как ми свири аванса ... или МАЙ това e THUNDURSTRUK
maznislav
Мнения: 2121
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 15:57
Риболов: Спининг и само това :)
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 31 пъти
получил Браво: 78 пъти
Обратна връзка:

Мнение от maznislav »

Няма какво да кажа ... отвратен съм :(
Нито едно добро дело не остава ненаказано :)
Риболовът ни е "Днес по-зле от вчера и по-добре от утре"...
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

Нека вади човека, може да дойдат и филм да направят за него по "Дискавъри"...
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
bountyhunter1
Мнения: 810
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 16:09
Местоположение: в балкана
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 1 път

Мнение от bountyhunter1 »

а вие се съобразяваите със забранени реки и прочие глупости измислени от тъпанари.
ей такива като тоя унищожиха не една и две реки при нас.събират 10 см пъстървички да ги ядат.а в по долното течение на река Бързия не остана вече риба.над 50 са апаратите които знам поименно и кво ???
ходят си и никои не ги обезпокоява,пък ми забранявали реки :lol:
....понеже, откакто имам Rayz, не ловя с нищо друго...
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

Eeeee тоя вече прекалява :evil:
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
yavor_fish
Мнения: 93
Регистриран на: Съб Дек 19, 2009 21:02

Мнение от yavor_fish »

Днес има нов потребител - IARA_HASKOVO. Дали ще каже нещо по въпроса? :roll:
Последно промяна от yavor_fish на Пон Яну 31, 2011 12:38, променено общо 1 път.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Мнение от Мунчо »

По въпроса за покръклото ли?
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
yavor_fish
Мнения: 93
Регистриран на: Съб Дек 19, 2009 21:02

Мнение от yavor_fish »

Мунчо написа:По въпроса за покръклото ли?
Е, пак е нещо :lol: :lol: :lol:
barabinara
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 16:42
Местоположение: Sofia i edin Marishki podmol ...
получил Браво: 1 път

Мнение от barabinara »

yavor_fish написа:Днес има нов потребител - IARA_HASKOVO. Дали ще каже нещо по въпроса? :roll:
Горепосочените би трябвало добре да познават Мърфи ... Преди година при рутинна проверка по р.Марица се заприказвах със служителите и стана въпрос за бракониери, и някак си името му Резко влезна в темата ... Силно се надявам на някакъв вид адекватна реакция ... :idea:

П.С. ... сетих за нещо извън контекста на темата ... при въпросната проверка, единия инспектор ми направи забележка защо съм бил с две въдици и не съм ли бил наясно, че имам право да ловя само с една ... учудването ми беше безгранично :shock: ... казах му, че ако той успее да лови едновременно с две спинингови пръчки му ги подарявам и двете :lol: :lol: :lol:
Реалноста е само илюзия, породена от липсата на алкохол ...
http://www.youtube.com/watch?v=Dn8wGRyw ... re=related" target="window.open(this.href);return false;
Вече чувам как ми свири аванса ... или МАЙ това e THUNDURSTRUK
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

barabinara написа: П.С. ... сетих за нещо извън контекста на темата ... при въпросната проверка, единия инспектор ми направи забележка защо съм бил с две въдици и не съм ли бил наясно, че имам право да ловя само с една ... учудването ми беше безгранично :shock: ... казах му, че ако той успее да лови едновременно с две спинингови пръчки му ги подарявам и двете :lol: :lol: :lol:
Какаво значение има с колко пръчки си важното е колко са хвърлени във водата.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
ZLAK
Мнения: 2586
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 11:42
Риболов: ..?...О , да !
Местоположение: Пловдив
дал Браво: 103 пъти
получил Браво: 137 пъти
Обратна връзка:

Мнение от ZLAK »

barabinara написа:... единия инспектор ми направи забележка защо съм бил с две въдици и не съм ли бил наясно, че имам право да ловя само с една ... учудването ми беше безгранично :shock: ... казах му, че ако той успее да лови едновременно с две спинингови пръчки му ги подарявам и двете :lol: :lol: :lol:
Бъди сигурен че инспектора не е наясно със спининга. Ако му ги дадеш да пробва , едната ще я хвърли с пружина на дъно , а другата на плувка :wink:. За много хора думата "шпининг" означава въдица с макара :lol: :lol: .
" Рано или късно всеки рибар стига до спининга."
Алберт Айнщайн

Има два важни момента в живота на човек – единият е, когато се е появил на тоя свят, другият – когато е разбрал защо.
Марк Твен

Всички се оплакват от липсата на пари, а от липсата на ум - никой.
Еврейска мъдрост
Кърцата
Мнения: 498
Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 14:47
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
Обратна връзка:

Мнение от Кърцата »

В един друг форум:
IARA_HASKOVO написа:Уважаеми колеги,
След улова на първия сом ние се самосезирахме и проверихме случая.И аз както и всички Вие сме убедени,че по това време на годината сом не може да се улови на жива стръв по ред причини.Още повече,че имаме достатъчно информация за табиетите на Мърфи.За съжаление при проверката в с.Сталево кметът отсъстваше,а Дойчо Господинов категорично заяви,че той е уловил сома с въдица на жива стръв.Съставихме му акт за това,че не е вписал излета и улова в билета.За друго нямахме възможност.
П.Панушев си извади билет за любителски риболов на 27.01.2011г и на 28.01.2011г демонстрира завидни риболовни умения.Всички ние ряпа да ядем.И тъй като отново сме убедени за начина,по който е уловен втория сом,то Ви приканвам вместо да си чешим езиците, да се организираме и направим каквото трябва.Нужна ние е информация,нужни са свидетели.ИАРА Хасково не се притеснява да си свърши работата.
д-р Милчев
barabinara
Мнения: 220
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 16:42
Местоположение: Sofia i edin Marishki podmol ...
получил Браво: 1 път

Мнение от barabinara »

Какаво значение има с колко пръчки си важното е колко са хвърлени във водата.
Ами то при самата проверка въдиците бяха в колата ... просто когато спряха при мене проверяващите, багажника на комбито беше отворен и се виждаха двата спининга с окачените по тях воблери ... от тук на сетне последваха всички логични въпроси ... :lol: И втоя ред на мисли се чудя, не би ли било редно да се покрива некво ниво на професионална компетентност ... :idea:
Реалноста е само илюзия, породена от липсата на алкохол ...
http://www.youtube.com/watch?v=Dn8wGRyw ... re=related" target="window.open(this.href);return false;
Вече чувам как ми свири аванса ... или МАЙ това e THUNDURSTRUK
50cent
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 219
Регистриран на: Вто Яну 25, 2011 11:47

Мнение от 50cent »

Кърцата написа:
IARA_HASKOVO написа:И тъй като отново сме убедени за начина,по който е уловен втория сом,то Ви приканвам вместо да си чешим езиците, да се организираме и направим каквото трябва.Нужна ние е информация,нужни са свидетели.ИАРА Хасково не се притеснява да си свърши работата.
д-р Милчев
Точно това казах и аз - ключовата дума е СВИДЕТЕЛИ !!! И след като има достатъчно такива не виждам каде е проблема селския кмет да си влезе на топло за 1 г , примерно ! Имаме до ъук поне 2 свидетеля на деянията на кмета , така че не виждам проблема каде е ??? Дано д-р Милчев се свърже с колегите които имат така ценната информация , или да остави телефон за контакти за да се свържат Те с него . Ще очакваме развръзката !
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”