Елек или раница

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: Елек или раница

Мнение от ecoplast »

Вальо, погледна ли мойто предложение?
Иване, ти пък какво не и хареса?
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Елек или раница

Мнение от nissana »

Като снимка го видях,но искам на живо.Лошото е,че нещо ми харесва,взимам го,а то след Н-брои километри се оказва не толкова удобно :roll:
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
Vassil
Мнения: 546
Регистриран на: Сря Ное 19, 2008 12:30
Риболов: Spin, Ice Jig & Relax
Местоположение: София
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 39 пъти

Re: Елек или раница

Мнение от Vassil »

Категорично съм за Rapala Sling Bag - изключително удобна и събира всичко необходимо.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5853
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1648 пъти
получил Браво: 1834 пъти

Re: Елек или раница

Мнение от баш майстора »

като те знам с колко багаж ходиш нищо по малко от ташевския сутиен няма ди ти свърши работа... пък нека да ти спарва на гърбината :wink:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: Елек или раница

Мнение от ecoplast »

Вальо, аз от три години съм с въпросната рапалата. Не може да хване всичко, но то другото си е лакомия. Елек не ползвам, щот не ме кефи. Ходи, пробвай, кое ти допада на тебе и решавай. Късмет.
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Елек или раница

Мнение от Ivan VP »

ecoplast написа: Иване, ти пък какво не и хареса?
Определно формата Камене. Фен съм на '' олд скула''
http://www.williamjoseph.net/Page.aspx/oldschool" target="window.open(this.href);return false;
Класическа кройка, доказан дизайн.
Тези новите остроъгълните форми са наистина модерни но са малко дизайн на ''мола''.
Лъскаво и в проеция, често допираща до кича. Друго е класиката. Примерно ЦУМ. Масивна сграда с дебели стени от гранит. Спомени не само от ученическа снимка на екскурзията от априлската ваканция. От друга страна. Два от моловете са на базата на изоставени строежи. В единия от тях имаше даже дребна таранка. На мястото на другия кебапчийница. На третия. Гола ливада. :D Иситнските неща имат история.
:D :D :D Чантана на рапала не е лоша. Имам таква подарък от Ламбов. :D :D :D
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
stancom
Мнения: 3739
Регистриран на: Сря Яну 02, 2008 16:59
Местоположение: Чомаковци
дал Браво: 94 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: Елек или раница

Мнение от stancom »

Въпрос на предпочитание е елек или раница. Аз лично съм твърдо за елека. Просто имам алергия към всякакъв вид чанти . Предпочитам всичко да ми е по джобовете. Ако успея да намеря и въдица, която да ми върши работа и мога да я завра в джоба , да знаете че само с нея ще ходя :D То за това и елека ми тежи десетина килограма, оборудван. Иначе изискванията ми към последния са , да има много и големи джобове, със здрави и удобни ципове. Да е къс, за да се не мокрят нещата по джобовете като газя. И по възможност да е от материя която не позволява на разни неща да се лепват и закачат по него. А ако и не запарва, ще е супер .
Аз не мога да ловя риба !!!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Елек или раница

Мнение от Д-р Флекс »

Всичко си е до осанка, нагласа, т.е., влечение към метросексуалност. Има колеги (съдя по снимките от излетите им) които сякаш са родени с чантичките на Рапала, или с ония, нацицниците на незнам-си-кой. Докато на стари бойци като мен, или, както излиза, като Станко Чомаковски, подобен гиър би седял както на свинче - звънче.

Абе, дай ми на мен класически мухарски елек, и, евентуално, чанта-еднодневка от брезент и с кожени ремъци производство 1965, и таковам-ти и Рапалата, и нацицниците...

ПС Станко, ща открехна на едно фешън яке-жилетка-с-ръкави-на-ципове, с джоб на гърба за комфортно носене на втора въдица барабар с макарата, ама след забраната ...
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: Елек или раница

Мнение от ecoplast »

докторе, то верно че информацията е ресурс, а ресурсите са оскъдни, ама като си почнал, открехвай на ред, s il te plait :wink:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Елек или раница

Мнение от Д-р Флекс »

Добре де, добре... само да не ме таковат модераторите за скрита реклама, щото дори не познавам собственика. Става дума за камуфлажното рибарско яке на българската фирма Apolo, модела Advantage. Доколкото съм виждал по снимки от форума, не само аз го имам...

Дано не са го спрели от продажба - моето е на 4 години, ше изкара още поне толкова, и докато не го скъсам, няма да си купя никакво ново - толкова да съм доволен, просто не е истина...
Аватар
Ivan VP
Търговец
Мнения: 5297
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 18:32
Местоположение: БГ
получил Браво: 4 пъти
Обратна връзка:

Re: Елек или раница

Мнение от Ivan VP »

Определено темата не трябва да гасне. Ако не се ''организираме'' подходящо. Как ще ги ловим? :D :D :D Въпреки, няколкото ми изтрити поста. :D :D :D :D Ще играя отново с надеждата. Спам-маркерите да са пуснати за риба. Улавяки третото си рибе за полугодието. :D :D :D :D
Изображение
Бай Рацо от Загражден.
Оборудване :arrow:
- Prime rod . Tenkara Cana Trastika. акция 3.4- 8.7 гр. Едноделна 325 cm
- Second rod. Tenkara Cana Trastika. акция 2.4- 6.7 гр. Едноделна 267 cm/ чупена един път/.
Тук сега да презентирам и чантетето. Торба от армейски противогаз ПДЕ1. За да не бъда обвинен в реклама на Армията. Имам само чин ефрейтор и не продавам противогази. :D
Организира около 250 попчета, модел ситна дребна. :D :D :D :D Препорачително е чантата след риболов да не се пере. От рибята слуз получава добро колосване. Лека е. Основен джоб, който спестява доста време в търсене на уловисти воблери. Може да побре и няколко кутии за UL примамки с различни от UL размери. Ако загубите време в търсене на неуловисти е по-лошо. :D :D :D
Все пак риболовната чанта не е Айфон. Не може да се съберат всички приложения.
http://www.ivpfishing.com" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: Елек или раница

Мнение от ecoplast »

Ivan VP написа:Бай Рацо от Загражден.
Оборудване :arrow:
- Prime rod . Tenkara Cana Trastika. акция 3.4- 8.7 гр. Едноделна 325 cm
- Second rod. Tenkara Cana Trastika. акция 2.4- 6.7 гр. Едноделна 267 cm/ чупена един път/.
Все пак риболовната чанта не е Айфон. Не може да се съберат всички приложения.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”