ПРОБЛЕМ С ВЕТЕРОК 8М

В този форум може да намерите информация за това как се правят стойки, платформи, ледобури, поводи ...
glicoto
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Май 26, 2011 18:45

ПРОБЛЕМ С ВЕТЕРОК 8М

Мнение от glicoto »

здрасти на вси4ки !!!
от скоро имам двигател ветерок 8м оправих му ел запалването смених тиристорите диодите ? двигатела запали без проблем 4исто нов е гледах му и клапаните след карборатора -пластините перфектни са !. проблема ми е следния .
на ниски обороти подпуква в аспуха и не работи с гладак звук като му дам гас няма проблеми но ми трябва да работи на ниски добре , на 2 -ри цилиндар свешта 4ернее а на 1 е бяла като нова е има мн. малко нагар което е добре има и кмпресия еднаква е и на 2-та цилиндара . вартях свешти кабели бобини кадето сложа захранването на 2-ри цил. там 4ернее свешта от какво може да е ПОМАГАйТЕ????????????
АКО ЗНАЕТЕ НЯКАДЕ 4ОВЕК ДЕТО ГИ ПОДЪРЖА И РАЗБИРА КАЗВАЙТЕ ТОвА МИ Е SKYPE:svetlio278 tel: 0876 531594
e-mail: glicoto@data.bg" target="window.open(this.href);return false;" target="window.open(this.href);return false;" target="window.open(this.href);return false;
в софия живея !
благодаря на вси4ки предварително ! ! !
КАЯ
Мнения: 287
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 14:49
Местоположение: София
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 4 пъти

Re: ПРОБЛЕМ С ВЕТЕРОК 8М

Мнение от КАЯ »

Прегледай това:
http://motolodka.ru/veterok.htm
Прегледай и форума има доста за този двигател.Купих същият втора употреба, но досега не ми е оставало време да го пробвам.Така както описваш проблема и според това което съм чел ми прилича на не добре работеща бобина.Смени я ако имаш такава възможност дори назаем от някой, за да локализираш дали не е от нея.
Публикувай отговор

Обратно към “и Други”