Монтажи за мач при вятър и течение

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Аватар
Георги Кръстев
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 17:39
Местоположение: Айтос-Бургас
получил Браво: 1 път

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Георги Кръстев »

Ivan Rumenov написа:извода е слайдер най доброто в всички ситуаций.

мдааа:wink:
outsider написа:Вярно , че на спинингиста макарата му си остава чиста - не ползва подхранка , не пипа риба..
Аватар
outsider
Мнения: 2688
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 190 пъти
получил Браво: 4949 пъти

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от outsider »

Ivan Rumenov написа:извода е слайдер най доброто в всички ситуаций.
Извода е те така става като форума остана без модератор :evil: .... :lol:
.....КОРCEEEEEE.......!!!!!!
:lol: :lol: :lol:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
---
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
2024: IIIII I
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Коце »

Те тоя пос утепа коча с лопатата. Има съгласие с повечето точки. Аз лично виждам добре и мога спокойно да ловя на 50 метра. Само, че не ми доставя удоволствие да го правя поради дългото време на вадене на рибата. Ползвам 0,18 влакно и не ги бавя много. Също така на голяма дистанция повечето финни кълванета не се виждат с по-груба антена. Но слайдер не бих ползвал за дълбочини до 4 метра.
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Ivan Rumenov
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 13:13
Местоположение: гр.Враца

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Ivan Rumenov »

айде ще застанеме на некое училище дето тичат децата на 50 метра да метнеш с 0.18 и да ми кажеш дали си виждаш плувката....като захранваш с прашката ще си точен ли да сееш на петното и всичките ти топки ще падат на едно място?и от колко замятания ще си винаги на 50 метра :) дръж се прилично...
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Коце »

За дистанцията нямаш грижи. За влакното също. Това със захранването не съм го споменавал въобще - няма как да стане освен ако не си с никнейм VARHARA :lol: При липса на вятър и вълнички не виждам какъв е проблема? Дори с евтините ваглери на Top Float видимостта е много добра. Дръж се прилично, това не е блеснарка. Поне 2 лица мога да доведа да го демонстрират...
п.п. питай Жоро Слайдера как храни в петно от 1 м2 на 35 м дистанцЯ
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Ivan Rumenov
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 13:13
Местоположение: гр.Враца

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Ivan Rumenov »

добре правиме го има ли училище при вас оразмерено с метри,я акжи гледал ли си поне едно съзтезание на което някой да лови на 50 метра?а? ама сериозно,има неща който можеш има неща който мислиш че можеш а другите не могат.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8723
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1397 пъти
получил Браво: 426 пъти

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Д-р Флекс »

Коце, нема смисъл, бате. Тва е цикъл, тpебе си пpосто изчакване да пpeмине - както пpедния път :wink:
Аватар
outsider
Мнения: 2688
Регистриран на: Сря Юли 06, 2005 16:03
Риболов: състезателен фидер
Местоположение: Loire , France
дал Браво: 190 пъти
получил Браво: 4949 пъти

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от outsider »

Ivan Rumenov написа:добре правиме го има ли училище при вас оразмерено с метри,я акжи гледал ли си поне едно съзтезание на което някой да лови на 50 метра?а? ама сериозно,има неща който можеш има неща който мислиш че можеш а другите не могат.
Темата беше друга , но щом подкарахме разстоянието....
Аз съм ловил на над 40 метра на състезание , щом питаш.При това с нормални ваглери , не с междуконтиненталните ракети от миналата страница :lol: . Маркировката на влакното беше на четиресе и няколо оборота , макарата навиваше 105 санти на оборот , ти смятай. Падна ми се гнусно , плитко място , и само така можех да направя опит за самозащита.И си захранвам на такава дистанция без проблем.
Така че след като аз можах ,( а не бях особено добър състезател , кво да се лъжем :oops: ) , по-добрите от мен могат и по далеч; световни първенства са печелени на 50 метра , щом питаш
П.С. когато спориш сериозно за нещо си забравяш диалекта , стегни се бате , бива ли така.... :wink:
500 street fights, and you could consider yourself a legitimate tough guy. You need them for experience , to develop leather skin - so I got started....
2018: 4
2019: 12
---
2021: 6
2022: 11
2023: IIIII IIIII III
2024: IIIII I
Ivan Rumenov
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 13:13
Местоположение: гр.Враца

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Ivan Rumenov »

двама сме-близнаци пишеме с един профил да го викам ли оня чобанина да ти преподава български за напреднали.
Аватар
Георги Кръстев
Мнения: 1148
Регистриран на: Пон Май 04, 2009 17:39
Местоположение: Айтос-Бургас
получил Браво: 1 път

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Георги Кръстев »

Коце написа:п.п. питай Жоро Слайдера как храни в петно от 1 м2 на 35 м дистанцЯ
Коце моля те недей :lol: :lol: :lol:
outsider написа:Вярно , че на спинингиста макарата му си остава чиста - не ползва подхранка , не пипа риба..
Станимир
Мнения: 1764
Регистриран на: Пон Юли 10, 2006 16:28
Местоположение: София
дал Браво: 45 пъти
получил Браво: 7 пъти
Обратна връзка:

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Станимир »

Предварително се покайвам за спама, ама...
Тоя пак ли го изпуснАха от кошарата с елените деба...
Да повторя outsider-а:
БАТЕ КОРСЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!! ЕЛА МОЛИМ ТИ СА ЗА МАЛКО САМО ПОНЕ!
:mrgreen:
outsider написа:ПъСъ - "улов" е термин от жаргона на корсфишинга , също като "дропер" или "изтичане". Не ни обръщай внимание.
Popeye
Мнения: 725
Регистриран на: Пет Юни 04, 2010 16:02
Риболов: ПлаФФка и морски
Местоположение: Варна
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Popeye »

50 M си ми е преко сили , но се радвам ,че има джадаи с такива способности сред нас РИЗЗЗПЕКТ brats :D
VIP sux !!!
Аватар
Венелин Радушев
Мнения: 647
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 18:08
Местоположение: Силистра
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 19 пъти

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Венелин Радушев »

Не, той не е лошо момче, колоритен и духовит. Само да не се изказваше на места, на които му приляга да чете и да не поучаваше хора, които му приляга да пита...

Съобразно развитието на темата.... аз примерно се увличам по големите дистанции, като в доста случаи съзнавам, че е излишно, друг път напротив. Много зависи и на какви водоеми ловиш. Светът нито започва, нито свършва с Панчерево....
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Коце »

Венелин Радушев написа:Съобразно развитието на темата.... аз примерно се увличам по големите дистанции, като в доста случаи съзнавам, че е излишно, друг път напротив. Много зависи и на какви водоеми ловиш. Светът нито започва, нито свършва с Панчерево....
За големи дистанции често заменям ваглера с хранилка, за по-голямо удобство! :lol:
Иначе от Панчарево за излезли не малко имена в риболова да знаеш!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 417 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Монтажи за мач при вятър и течение

Мнение от Мунчо »

Aз не мога да разбера защо колегата подхожда по този умишлено дразнещ начин, а не като нормален човек, за да получи насреща нормално общуване. Очевидно има желание да бъде във форума и да участва в дискусиите, но защо изибра да го прави така и кой е длъжен да го търпи? Най-лесно е да получи незабавно бан (както предния път, когато пишеше под ник-а Румен Иванов), без каквато и да е нужда от дедо Корс, да се свети името му, обаче си мисля, че е по-редно той сам да направи своя избор - дали да бъде потребител, или шут?
Използвам случая да го предупредя официално!
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”