морски кефал в река

Които си пада по риболова на леко с плувка, да погледне тук и да свери часовника си с другите колеги.
Ivan Rumenov
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 13:13
Местоположение: гр.Враца

Re: морски кефал в река

Мнение от Ivan Rumenov »

Д-р Флекс написа:
ама виж бе човек на мене ми омръзна тука да ви уча да ви поправям крепя ви да не паднете като малки деца аз неграмотният и неукият...я кажи как се казва серията на мача ти колко е дълъг имаше ли оплетки на него кафяв ли беше,да не си видял на някой въдицата на гьола и да си си преписал че е твоя?в тия години пловдивчани ловяха с мач и мисля Калин Митранов още на Розов Кладенец правиха победи с мач тия години ти къде си в тая схема не знам,от къде почерпи инфо в тия години за тая пръчка и се запали и си я купи през 1995?нещо пак послъгваш.
хахаха кой ще ти помни серията на мача бе аз съм сменил две дузини мачови пръчки от тогава насам че и повече и да имаше оплетка но беше зеленикав не кафяв и калинчо ми носеше вода и топли банички на розов кладенец и ми викаше бате-бате :D
много грозен опит да се измъкнеш от позорният стълб на който те окичих ама айде и да знаеш че всеки си помни първата мач пръчка с сигурност,не си капацитет за мене и тая щука дето я държиш сигурно е от Стефаново.
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от ivo Vratsa »

Ivan Rumenov написа:
ivo Vratsa написа:Eбати яката тема :mrgreen:
Ей, нищо не може да се научи от вас - нищо нема да ви питам 8) :lol:
аде бе Иве къде е оня ултралайт нежният партията ти...
:lol: :lol: :lol:
И аэ те обичам :mrgreen:
Как ни разкри тук - дори и Флекс, а той е много потаен!
Много си проницателен :fish1:
С интерес ще следя темата, да видя кой е следващия :fish4:
ПС Щуката на Андрей според мен е купешка! Или е монтаж!
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от Д-р Флекс »

Ivan Rumenov написа: много грозен опит да се измъкнеш от позорният стълб на който те окичих ама айде и да знаеш че всеки си помни първата мач пръчка с сигурност,не си капацитет за мене и тая щука дето я държиш сигурно е от Стефаново.
а баш ми е през дедовеца съм ли капацитет за теб или не аз съм вече на преклонна възраст хората които ме знаят ми викат бате-бате които не ме знаят няма и да ме узнаят купил съм потрошил съм толкова пръчки за 50 години че помня само наистина първата една руска банбукова пръчка без макародържачии първата спинингова Tortue Super Blactor която купих със собствени пари а ти я да те видим знаеш ли я тази пръчка и колко струваше и къде се продаваше и кога, а ако фанеш такава щука на стефаново снимай се и ти и тури тука снимка да те видим че май само лалаш а досега снимки от тебе нанайси :D а щуката много ясно не е от стефаново и всеки който е ходил на стефаново поне веднъж знае че там е равно като тепсия и бърчинки като тая зад гърбъ ми просто немааа но както и да е :D


ПП колега Иванов-Руменов ако дотук случайно е станало некакво объркване и си взел насърце некое от предните ми писания извинявай да знаеш че просто си пишех на майтап ей тъй от скука не за да те засегна или нещо друго нищо че всичко от написаното е верно май само там в първия пост за пружините и кефалите послъгах наистина ама и това па ако не си сфанал че е на майтап не знам вече но както и да е

ППП руменчо руменчо дете засмяно на лапух пикаеш а мислиш че барабан биеш на 34 си ами може и да си ама акъла ти същия както на когато си почнал риби да ловиш :D
Последно промяна от Д-р Флекс на Вто Авг 30, 2011 10:35, променено общо 1 път.
Ivan Rumenov
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Авг 23, 2011 13:13
Местоположение: гр.Враца

Re: морски кефал в река

Мнение от Ivan Rumenov »

бате-деде аз съм на 34 години свеж и розов ама тая пръчка е от твоето поколение но мисля че е къса и снадката и не е кръгна а шестограмна ако е същтото което съм виждал да не бъркам,и като дорастеш да хванеш щука 11.200 кг и дълга 112 см на 22 годишен щото ловя щука от 1986 от как съм бил на 9 години не вярвам ти да си почнал от тая крехка възраст,та се поклони на твоят Сенсей-аз и дозо-благодаря за инфото че другият път като сгрешиш ще те карам да си избуташ пръста увит в кърпичка.
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от ecoplast »

Д-р Флекс написа:румка ма ти си бил нови пари бе монценце младо аз първия си мач еврохолд 3,90 купих от Данчо още 1995 кога магазинаму беше нов на банята и момичето с големите твърди гърди още не работеше там и останалите гурота иво лоди данаил и т.н. само беха чели за мач риболова по това време или некой им е бил разказвал та те така те за мача
ДОк, ептен вси4ко разбрах, само как установи, че гърдите на момето са твЪрди не. С поглед или... :roll:
Румка, пичага си, ама внимавай да не дойде пак уазката и онея 4-мата с белите престилки :lol: :lol: :lol:, Щото декември беше преди 8 месеца :fish4:
а тая щука ми изглежда изрязана от списание "Веселые картинки" бр 3 1976 година
п.п. Румянчо, голем си тарикат! Набара подфорум без модератор и се вихриш, но внимавай, Големият Пайк бди...
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Аватар
Венелин Радушев
Мнения: 647
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 18:08
Местоположение: Силистра
дал Браво: 17 пъти
получил Браво: 19 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от Венелин Радушев »

ecoplast написа: Щото декември беше преди 8 месеца :fish4:
Той си ги кара по график, като го баннат тук ще го четем в нариба, форума на алфа ромео беше наред след това. :lol: Денем продаваме контрабандни цигарки, вечер избиваме комплекси по форумите..... форумни троли ли се наричаха подобни хора? :roll:

Руменчо, да питам аз - компютърният риболовец, колко излета имаш тази година?
"Досадното на този свят е, че идиотите са уверени в себе си, а умните са изпълнени със съмнения."
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от Коце »

Флекс, кажи как прави платиката деба че ми хареса - КИ КИ КИ КИ КИ :lol:
Иване-руменоф, за твое сведене, съм метал такива ракети. И понеже съм прозд си ги метах с фидера. Ти понеже ги знаеш мачовете почни само ей така леко да броиш колко пръчки са с подобни параметри /примерно 10-30 гр/ и ми кажи дали аджеба случайно немат проблем изметкането и на 50 гр плувка. Щото май не си връзвал хранилка на мача, за да се спасиш, нали?
А относно кефала в реката - ич ми не дреме какво иска. Но примерно си го ловихме предното лето на пристанището на уип със захранка ВДЕ ТТХ и нарязана смръдлива цаца и сичко си работеше, и ластико даже. Айде лека и покажи некоя снимка деба на кефал, че съм забрил как изглежда.

п.п. много се радвам, че си на свобода да знаеш, беше ми дотегнал форума малце...
п.п.2. още важи поканата за лимонадата
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от Д-р Флекс »

КИ КИ КИ КИ, да, ама само тия от врачанския язовир ония къде румката ги вади на лескова пръчка и не помня вече кво още вади ги ама не ги снима
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от RUNNING WILD »

ми то има естраден оркестър от платики в Япония те пеят момчето е право,аз съм ходил там в Осака просълзих се като ги гледах,толкова се старят милите като пет че чак слуз капе от устите им.
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от ivo Vratsa »

RUNNING WILD написа:ми то има естраден оркестър от платики в Япония те пеят момчето е право,аз съм ходил там в Осака просълзих се като ги гледах,толкова се старят милите като пет че чак слуз капе от устите им.
Къде се загуби бе, човек!?! ИзловиА баятите таранки, докато те нямаше!
ПС Много силни тия лекарства :?
Спининг клуб "Абичи"
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от RUNNING WILD »

риболовствам,познаваме ли се?
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: морски кефал в река

Мнение от Мунчо »

KИ КИ КИ КИ :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от ivo Vratsa »

RUNNING WILD написа:риболовствам,познаваме ли се?
За теб се носят легенди, аэ от там те знам!
Спининг клуб "Абичи"
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от RUNNING WILD »

ама вие от Враца освен че сте невъзпитани и се припознавате често,и аз те видях на яз.Бели Извор есента на 2009 та май една неделя през ноември крачеше по стената с един телескоп къс с вързан воблер на края,ти си един нисък малък прегърбен с хлътнали очи на вътре и неконтактен и чорляв като си свалиш шапката,аз съм оня делебелия с дългата коса дето си говори с тебе,опитах се да те заговоря тогава почна да мрънкаш нещо как ние софиянците сме изловили рибата.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1379 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: морски кефал в река

Мнение от Д-р Флекс »

RUNNING WILD написа:ама вие от Враца освен че сте невъзпитани и се припознавате често,и аз те видях на яз.Бели Извор есента на 2009 та май една неделя през ноември крачеше по стената с един телескоп къс с вързан воблер на края,ти си един нисък малък прегърбен с хлътнали очи на вътре и неконтактен и чорляв като си свалиш шапката,аз съм оня делебелия с дългата коса дето си говори с тебе,опитах се да те заговоря тогава почна да мрънкаш нещо как ние софиянците сме изловили рибата.



LOL !!!!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на леко”