Грес Browning

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Грес Browning

Мнение от koko7784 »

Коя от двете е по добра :
http://shop.fishing-mania.com/viewcare_3.php?id=7274" onclick="window.open(this.href);return false;
http://shop.fishing-mania.com/viewcare_3.php?id=7271" onclick="window.open(this.href);return false;
Досега ползвах втората сега се заглеждам в графитната.
Ще помоля за мнения за конкретните модели които съм посочил,и каква е разликата между графитната и обикновената смазка.
Благодаря предварително ...
orion30
Мнения: 151
Регистриран на: Чет Яну 28, 2010 14:08
Местоположение: Варна, Елхово
получил Браво: 4 пъти

Re: Грес Browning

Мнение от orion30 »

Джон Моузес Брауниг е бил дванайстият син на мормона господин Браунинг, който пък от своя страна едва ли е разбирал от ГСМ/горива и смазочни материали/. :D
Така че не се надъхвай излишно. Според Алън Хоук литиевата срес е най доброто за макарата, но и калциевата такава върши перфектна работа на ниска цена. :D
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Грес Browning

Мнение от koko7784 »

След урока по история ще кажеш ли коя е по добра според теб :lol:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Грес Browning

Мнение от babydoctor »

Аз ползвам графитна и нямам забележки. Не, че литиевата е лоша. Към калция имам предразсъдъци...
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
koko7784
Мнения: 2487
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 18:06
Местоположение: Свиленград
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 350 пъти

Re: Грес Browning

Мнение от koko7784 »

И аз искам да пробвам графитната :wink: тя попринцип за по-износени макари ли се ползва?
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Грес Browning

Мнение от babydoctor »

koko7784 написа:И аз искам да пробвам графитната :wink: тя попринцип за по-износени макари ли се ползва?
Що бе, за секви става - а на износените грес не им помага, износени са си...Можеш да избегнеш шума, като ги напълниш с грес, ама тогава пък въртят по-тежко. Мен лично шумовете не ме притесняват, стига да върти и да си върши работата.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
firesnow
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Сеп 29, 2010 17:19
Местоположение: София

Re: Грес Browning

Мнение от firesnow »

Здравейте,
Все си мисля че графитната грес не е подходяща за риболовни макари, освен ако целта не е по-бързо износване на предавателните механизми. Колкото и да са ситни частиците графит, все са си абразивни. За друг тип съоръжения е графитната грес, но ако дилемата е графитна или никаква, може би по добре е графитната :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”