Сбирка на сомаджиите 2011-Езерово, тема2

ОФФСом
Публикувай отговор
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от quietriot »

LVitchev написа:Васе,споко бе майна,няма да те закачаме,няма да си искаме от тебе :lol: :lol: :lol: Нещо си се притеснил ми се чини :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А бе Маги,ти защо не дойде бе педро,скри се пак :lol: :lol: :lol:
Любе грам не съм баце, ма на миналата среща слушаш един час за лайна и ануси накрая се чудех що ли ми ги разправя юнака , ма реших че е пиян.

Иначе имам хемороиди и не давам отзаде че боли, духам ама не гълтам :mrgreen:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от LVitchev »

Васе,трябва ташак да става,иначе зимата дълга и студена,как ще я караме изобщо не знам :lol: :lol: :lol:

Един го изнасилили.Хващат манафа и ще го съдят,а в съда съдията започва да разпитва потърпевшия :lol: Я кажете сега какво стана ??? Потърпевшия започва даобяснява как го е хванал,бой и ебане,после пак ебане и пак бой :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Цялата зала започва да се хили неистово и да падат под столовете от смях :lol: :lol: :lol: Съдията се обръща към залата и казва ......Вие,какво сте се разхилили бе,знаете ли как боли :!: :idea: :lol: :lol: :lol:

Ох,ще се напикая от смях,оправи ми се деня с вас,иначе ще умрем от скука горе на язовира с тоя бавен нет.Едно филмче човек не може да си пусне като хората :lol: :lol: :lol: :fish5: :fish5: :fish5:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от quietriot »

Е да де :mrgreen:
Само да не стане като с мечката и лайната накрая , да проима и лайна :mrgreen:
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от ribata402 »

LVitchev написа:Васе,трябва ташак да става,иначе зимата дълга и студена,как ще я караме изобщо не знам :lol: :lol: :lol:

Един го изнасилили.Хващат манафа и ще го съдят,а в съда съдията започва да разпитва потърпевшия :lol: Я кажете сега какво стана ??? Потърпевшия започва даобяснява как го е хванал,бой и ебане,после пак ебане и пак бой :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Цялата зала започва да се хили неистово и да падат под столовете от смях :lol: :lol: :lol: Съдията се обръща към залата и казва ......Вие,какво сте се разхилили бе,знаете ли как боли :!: :idea: :lol: :lol: :lol:

Ох,ще се напикая от смях,оправи ми се деня с вас,иначе ще умрем от скука горе на язовира с тоя бавен нет.Едно филмче човек не може да си пусне като хората :lol: :lol: :lol: :fish5: :fish5: :fish5:
И заболяма корема....от смях :lol: :lol: :lol: .С тая простотия дет я каза... :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от LVitchev »

ribata402 написа:
LVitchev написа:Васе,трябва ташак да става,иначе зимата дълга и студена,как ще я караме изобщо не знам :lol: :lol: :lol:

Един го изнасилили.Хващат манафа и ще го съдят,а в съда съдията започва да разпитва потърпевшия :lol: Я кажете сега какво стана ??? Потърпевшия започва даобяснява как го е хванал,бой и ебане,после пак ебане и пак бой :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Цялата зала започва да се хили неистово и да падат под столовете от смях :lol: :lol: :lol: Съдията се обръща към залата и казва ......Вие,какво сте се разхилили бе,знаете ли как боли :!: :idea: :lol: :lol: :lol:

Ох,ще се напикая от смях,оправи ми се деня с вас,иначе ще умрем от скука горе на язовира с тоя бавен нет.Едно филмче човек не може да си пусне като хората :lol: :lol: :lol: :fish5: :fish5: :fish5:
И заболяма корема....от смях :lol: :lol: :lol: .С тая простотия дет я каза... :lol: :lol:

Аз не знам какво съм казал,ама ти гледай къде ходиш из ония район че да не ви пръснат джамчетата на теб с Върхара,че сме далеч да помагаме :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от ribata402 »

Emo-83 написа:
ribata402 написа: изчезвам на Жребеца,ще джигосвам до неделя.
Ти и Върхара сте построили комунизма. :roll:
Аз с Върхи немой се мерим.Он е и филмова звезда,днес прави пак филмче на жребеца.Ще смъкне некои лев.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от Emo-83 »

ribata402 написа: Аз с Върхи немой се мерим.Он е и филмова звезда,днес прави пак филмче на жребеца.Ще смъкне некои лев.
Всеки си избира с какво да живее.Ако ми дадът възможност за избор....бих избрал твоите кинти или моя живот,а не този на Върхи. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от ribata402 »

Emo-83 написа:
ribata402 написа: Аз с Върхи немой се мерим.Он е и филмова звезда,днес прави пак филмче на жребеца.Ще смъкне некои лев.
Всеки си избира с какво да живее.Ако ми дадът възможност за избор....бих избрал твоите кинти или моя живот,а не този на Върхи. :wink:
Избираш това което вече го нямам. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от Emo-83 »

ribata402 написа: Избираш това което вече го нямам. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ако беше взел моята лодка,щяхме да имаме пари и аз и ти :evil: :twisted: ....Са си трай,че Иво започва да внася по голем лукс за по-малко пари.....тая я давай на Бейс,но на изплащане. :wink: :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от Д-р Флекс »

В горния ред на мисли... абе какво стана в последна сметка с Мин Котата на Любо Вичев? "Кози крака" имаше ли, немаше ли... :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от Emo-83 »

Е кво,тоя Рибата се изплаши от едно ебане и не дойде. :evil: Некой ден ще го приклещим на бивак.Тогава ще яде козето краче със все чукалката. :wink: :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от Д-р Флекс »

Не знам, не знам...както сте му се заканили, ще затакова резко биваците от догодина, и ще стане пъстърваджия-ултралайтист или дори мухар, колегата :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от LVitchev »

Върна двигателя на мястото му,той за това и пише :lol: :lol: :lol: Иначе до сега щеше да се скатава в гората при пъстървите :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Ама аз съм пич,имам голямо сърце и прощавам :lol: :lol: :lol: Той ще дойде с нас на бивак,не се притеснявай и ще се чуе ама направо ще разберат чак в Аляска :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от beis »

Emo-83 написа:Ако беше взел моята лодка,щяхме да имаме пари и аз и ти :evil: :twisted: ....
Са си трай,че Иво започва да внася по голем лукс за по-малко пари.....тая я давай на Бейс,но на изплащане. :wink: :D :D :D
Та,по пьрвото изречение вия щяхте да имате кинти,но пьк аз нямаше да имам мечти. :wink: :lol: :fish5: Иво е от стара коза яре,няма да се учудя на някоя новогодишна примоция. :wink: Малко сьм скьсан сега с парите да не кажа бая,но кога каза,че е пьрвата вноска. :wink: :) :fish5:
Аватар
bbojoo
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Яну 14, 2006 0:26
Риболов: troling
Местоположение: pazardjik

Re: ЗАПИСВАНЕ ЗА СРЕЩА 2011-ЕЗЕРОВО

Мнение от bbojoo »

beis написа:
Emo-83 написа:Ако беше взел моята лодка,щяхме да имаме пари и аз и ти :evil: :twisted: ....
Са си трай,че Иво започва да внася по голем лукс за по-малко пари.....тая я давай на Бейс,но на изплащане. :wink: :D :D :D
Та,по пьрвото изречение вия щяхте да имате кинти,но пьк аз нямаше да имам мечти. :wink: :lol: :fish5: Иво е от стара коза яре,няма да се учудя на някоя новогодишна примоция. :wink: Малко сьм скьсан сега с парите да не кажа бая,но кога каза,че е пьрвата вноска. :wink: :) :fish5:
Егати сега няма кои да ме вози,и да кара лодката.Смилете се малко бе хора:)))))
http://www.youtube.com/watch?v=kMCK_zrG ... ature=plcp" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=7tll8v6kAyQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”