За или против нощния риболов

Общ форум за риболова и хората с люспа в мозъка.
Аватар
райчо китов
Мнения: 1273
Регистриран на: Пон Дек 19, 2005 18:57
Обратна връзка:

Мнение от райчо китов »

Его пак!! Как чак лятото бре,сърцето играе - краката не спират,дай да е преди ЗАБРАНАТА!! :wink:
Аватар
virbela1
Мнения: 1211
Регистриран на: Пон Юни 06, 2005 16:09

Мнение от virbela1 »

Пущайте темата и да почва дискусията.
Рано пиле рано пее / па ако успее да избега може и да не го заколят/.
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

Нощният ми е много любим на брега на р.Дунав направо си е супер.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

TRAP написа:Нощният ми е много любим на брега на р.Дунав направо си е супер.
Га кажеш, може да си спретнем нещо, аз мога да си взема отпуск, когато искам. Е, като си свърша работата1 де.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
TRAP
Мнения: 4663
Регистриран на: Пон Мар 14, 2005 23:45
Местоположение: София/Видин/
получил Браво: 1 път

Мнение от TRAP »

Нямаш никакви проблеми .Ще направиме някой излет.
Аз ходя по брега и викам рибката да идва тя при мен сега.
poer
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Юли 17, 2011 18:38

Re: За или против нощния риболов

Мнение от poer »

minister@mzh.government.bg колеги ето това е имейлът към, към който трябва да се обърнем, за да разрешим един сериозен проблем. Лично аз бих написа поне 1000 писма. Моля последвайте моят пример :fish3: :fish7: :fish1:
platikata.com
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Окт 20, 2011 18:42

Re: За или против нощния риболов

Мнение от platikata.com »

Здраве да има и носхтен риболов схте има и песни и танци кеф голям;но дали схте с хване несхто не знам а и не вярвам . Три опита правих тая седмица да хжана поне една Бяла ама неисе,но затова пук хванах една мноого голяма мрежа и сам доволен.Как само ми огана прата много яко а как усили оганя брех да не повярва 4овек.Исках и тоя с мрейата да го хвана ама не доиде.Лошото е 4е са много тия дето ни развалят кефа от риболова та когато се стамни с по една буковица да отидем на язовира и да направим един улов на 4овешки отпадаци . Ако не ги спрем те ще ни спрат.Ribolova e jivot drugoto sa podrobnosti.
Аватар
Алеко
Мнения: 11055
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 5:45
Риболов: Спининг, през забраната малко плувка на платено.
Местоположение: София
дал Браво: 142 пъти
получил Браво: 754 пъти

Re: За или против нощния риболов

Мнение от Алеко »

platikata.com написа:Здраве да има и носхтен риболов схте има и песни и танци кеф голям;но дали схте с хване несхто не знам а и не вярвам . Три опита правих тая седмица да хжана поне една Бяла ама неисе,но затова пук хванах една мноого голяма мрежа и сам доволен.Как само ми огана прата много яко а как усили оганя брех да не повярва 4овек.Исках и тоя с мрейата да го хвана ама не доиде.Лошото е 4е са много тия дето ни развалят кефа от риболова та когато се стамни с по една буковица да отидем на язовира и да направим един улов на 4овешки отпадаци . Ако не ги спрем те ще ни спрат.Ribolova e jivot drugoto sa podrobnosti.
Колега, няма ли да се научиш да пишеш грамотно? Измъчих се докато прочета какво си написал.
Аватар
eroucma
Мнения: 215
Регистриран на: Сря Апр 27, 2011 19:19
Риболов: Спининг основно
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 30 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: За или против нощния риболов

Мнение от eroucma »

Аз съм за нощния риболов, не толкова защото често оставам някъде на палатка, колкото защото си мисля че ако е разрешен ще има повече риболовци и нощем по водоемите и това се предполага ще е е някаква спирачка за бракониерството.
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: За или против нощния риболов

Мнение от bai ves »

и аз съм за нощен риболов защото пък ходя нощем и не щъ да съм вън от законът! :fish8:
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: За или против нощния риболов

Мнение от maranzika »

Аз също съм съгласен с нощният риболов,НО без лодки във водоемите през нощта.Защото там вече няма да има наистина никакъв контрол.
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За или против нощния риболов

Мнение от LVitchev »

Маранзик,точно ние с кльонковете ги стряскаме нощно време,вие от брега ще ги видите на кукуво лято,ама това е друг въпрос,важното е че всички си мислите че сте прави и си пишете глупости.Като няма да има лодки във водата нощем,за какъв кур ми е нощния риболов,аз не ходя по брега и не ловя риби.Изобщо да не го разрешават тогава,така в тъмното няма да се виждат парашутистите, търмъкчийте и токаджий :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Е и аз да напиша една простотия,няма само вие да пишете :lol: :lol: :lol: Никво разрешаване,никакви спинингисти по брега нощно време,ще взимат повече риба в тъмното и няма да има контрол :lol: :lol: :lol: :fish1:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
maranzika
Мнения: 2811
Регистриран на: Чет Сеп 14, 2006 19:44
Местоположение: Монреал(Канада)
дал Браво: 187 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: За или против нощния риболов

Мнение от maranzika »

Любо,нали имам право на мнение? :D Когато има лодка във водата през нощта ще означава че е бракониер.И всеки съвестен риболовец ще има пълното право да сигнализира.Иначе не виждам как ще стане контрола.
Kentavar :
Ако си мислещ и коректен към заобикалящата среда риболовец, това хоби Спининга ще ти носи невероятно удоволствие и хармония.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За или против нощния риболов

Мнение от LVitchev »

Маранзик,това става на малък водоем бе,как аджеба ще го видиш наКърджали или Ивайловград,като ти си на устието за шаран а той е на 20 километра от тебе,на всичкото отгоре,има километри брегове без място за биваци :roll: Чудя ви се,защо си мислите че само вие ловите риба а ??? Има стотици лодкари,хора дали хиляди левове за да ловят риба на кльонк или да влачат.Защо си гледате само от вашата камбанария,и лодкарите са подписвали петицията,не сте само вие :idea: :idea: :idea: Така че,просто не се занимавайте с лодките,те не пречат,а само помагат.Няма да вадя и правя статистика,колко мрежи са извадени от спинингисти на брега или шаранджии и колко от хора с лодки :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “Рибарска среща”