Кой с какво ходи за риба ?

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Публикувай отговор
ben_lyusien
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 13:42
Местоположение: София

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от ben_lyusien »

аз пък си ходя с това
Изображение

Изображение

и нямам закъсване с него :lol: :lol: :lol:
http://www.facebook.com/VikAvarii" onclick="window.open(this.href);return false;
http://vik-avarii.alle.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
kekerence
Мнения: 47
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:58
Риболов: сладководен
Обратна връзка:

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от kekerence »

Сузуки самурай преди,а сега Субару форестър.















http://ribolov-v-roman.ovo.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://ribolov-v-roman.ovo.bg/
Не е необходимо да убиете всички хванати риби,за да се насладите на риболова
майМУНЧО
Мнения: 315
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 19:25
Риболов: на ръце

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от майМУНЧО »

ben_lyusien написа:аз пък си ходя с това
Изображение

Изображение

и нямам закъсване с него :lol: :lol: :lol:

Хаха пластмасите от долу свалил ли си ги ? Праговете как са !? :lol: Внимавай тая кола много мрази дълбока вода ! Не искам да ти казвам какви хора с каквъв ранг са бутали така кола закъсала в калта ! :lol: :lol:
I'm a player , where is the big boss ?!?
Аватар
jagger1
Мнения: 3174
Регистриран на: Сря Май 11, 2011 12:33
Местоположение: София
дал Браво: 749 пъти
получил Браво: 1163 пъти

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от jagger1 »

starlight написа:Какво се карате бре хора... Аз си ходя за риба с Peugeot 206cc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Изображение

В момента грам не изглежда така.
Няма лети джанти, по вратите, и от двете страни е надрано много здраво от храсти, тръни и прочие.
Затъвал съм в калиша, полуоски съм трошил, но съм доволен :) За сега само два пъти ме е оставяло :P

Да ви кажа и задкормилното устройство играе голяма роля :)

ПС. В момента се оглеждам за нещо 4х4 :)
Не съм цитирал поста, в който казваш, че и двама ходите и си събирате въдиците вътре, ама да попитам: Къде слагате рибата бе хора? :lol: :lol: :lol: Че ходите (отивате), ходите (отивате), ама как се връщате??? :lol: :lol: :lol: . Майтапя се бе колега. Приеми го с чувство за хумор. За разтоварване. Иначе, ами щом ти върши работа и щом те вози до водоема и обратно, какъв е проблема? Ами няма проблем. Жив и здрав и не се вързвай на постовете на колегите. Има много зевзеци. Всичко е на шега.

Аз лично, ходя си до водоемите с едно 20 годишно Клио 1 и пет пари не давам какво има около мен. Нали ме вози до водоема (заедно с целия ми арсенал, вкл. и лодка), нали ме връща жив и здрав, какво повече да искам от живота. Ако нещо по-добро ми изпадне - няма да откажа, ама Клиото не си го давам и не го заменям. Добро си ми е и най-важното - вярно ми служи и не ме е предало. То ми е най-верният приятел. Та, който с каквото може и какъвто "приятел" (кола) си избере и има. Изображение
ben_lyusien
Мнения: 71
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 13:42
Местоположение: София

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от ben_lyusien »

и нямам закъсване с него :lol: :lol: :lol:[/quote]


Хаха пластмасите от долу свалил ли си ги ? Праговете как са !? :lol: Внимавай тая кола много мрази дълбока вода ! Не искам да ти казвам какви хора с каквъв ранг са бутали така кола закъсала в калта ! :lol: :lol:[/quote]


Хаха не несъм ги свалял :lol: и нямам намерение да ги свалям просто съм махнал ниско профилните гуми .Праговете са ми екстра с малка пукнатина на едната пластмаса защото го тествах като олфроуд ,ходих до язовир Пасарел :lol: но от към вилната зона и го свалих до гиола а относно калта точно тази кола няма никъв проблем :fish7: :fish3: :fish5:
http://www.facebook.com/VikAvarii" onclick="window.open(this.href);return false;
http://vik-avarii.alle.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
jasonsmith
Мнения: 527
Регистриран на: Пон Ное 30, 2009 12:34
Местоположение: София, западните покрайнини :)
получил Браво: 1 път

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от jasonsmith »

аз па отскоро ходя е с това:
Изображение
и вече не се притеснявам от прогнозата за времето, както и колко багаж ще карам.
Е това е с на четирима "рибари" багажа :)
Изображение
http://www.dvoinipodove.com" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fight-bg.com" onclick="window.open(this.href);return false;
plwned
Мнения: 186
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 22:03
Риболов: Плувка
Местоположение: ДУНАВ -Русе

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от plwned »

Аз от време на време с това: Изображение иначе съм повечето пъти с колелото понеже е наблизо голямата река :P :P :lol:Изображение :wink:
Говорещия с рибите !
майсторчетоСтрахил
Мнения: 235
Регистриран на: Пет Яну 04, 2008 17:26
Риболов: от всичко по малко ;)
Местоположение: Велико Тьрново

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от майсторчетоСтрахил »

25 години ме вози постоянно, къде ли не ,на риба ,на работа ,вози ме до Берлин и обратно.Вози ме дори и на моята сватба :D .С нея имам повече спомени и преживявания отколкото със съпругата ми за 22 години :D :D :D :D .Имам възможност да я сменя ,но не искам :wink: .Поне две от въдиците ми струват повече от нея ,и когато ме ядоса ще я оставя в най близките вторични суровини ,но за тези 25 години ме е оставила само един,единствен път на пътя ,но до вечерта я оправих и се прибрах в къщи :D .Руската кола е като собствената жена,върши работа ,но никакво удоволствие :D :D :D :D

Изображение
живей докато можеш
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от te4osoma »

майсторчетоСтрахил написа:25 години ме вози постоянно, къде ли не ,на риба ,на работа ,вози ме до Берлин и обратно.Вози ме дори и на моята сватба :D .С нея имам повече спомени и преживявания отколкото със съпругата ми за 22 години :D :D :D :D .Имам възможност да я сменя ,но не искам :wink: .Поне две от въдиците ми струват повече от нея ,и когато ме ядоса ще я оставя в най близките вторични суровини ,но за тези 25 години ме е оставила само един,единствен път на пътя ,но до вечерта я оправих и се прибрах в къщи :D .Руската кола е като собствената жена,върши работа ,но никакво удоволствие :D :D :D :D

Изображение
Ползвам я и аз вече десетина години ,и никакви забележки ,знаем си болежките и всичко е наред :wink: Не ме е оставяла никъде :wink: Даже и цвета и е същия :mrgreen: Много добре си го казал колега ,да ми върши работа .... :wink: Инак обърнато в пари такъма със мен е колкото ДВЕ ...ТРИ мнооого запазени Жулиети :mrgreen: :mrgreen: /фен съм на тази кола/ :D :D
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
plwned
Мнения: 186
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 22:03
Риболов: Плувка
Местоположение: ДУНАВ -Русе

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от plwned »

25 години ме вози постоянно, къде ли не ,на риба ,на работа ,вози ме до Берлин и обратно.Вози ме дори и на моята сватба :D .С нея имам повече спомени и преживявания отколкото със съпругата ми за 22 години :D :D :D :D .Имам възможност да я сменя ,но не искам :wink: .Поне две от въдиците ми струват повече от нея ,и когато ме ядоса ще я оставя в най близките вторични суровини ,но за тези 25 години ме е оставила само един,единствен път на пътя ,но до вечерта я оправих и се прибрах в къщи :D .Руската кола е като собствената жена,върши работа ,но никакво удоволствие :D :D :D :D

Ползвам я и аз вече десетина години ,и никакви забележки ,знаем си болежките и всичко е наред :wink: Не ме е оставяла никъде :wink: Даже и цвета и е същия :mrgreen: Много добре си го казал колега ,да ми върши работа .... :wink: Инак обърнато в пари такъма със мен е колкото ДВЕ ...ТРИ мнооого запазени Жулиети :mrgreen: :mrgreen: /фен съм на тази кола/ :D :D[/quote]







Aхахаха и дядо ми има само че е 2107 ли как се води незнам и е комби голяма бръскалка е :lol: като обикаляме с нея колко стърже но не ни остави и за миг газ до ламарините и ни вади един път се надрах в едни храсти заради нея :mrgreen: обаче главната причина беше дядо ми който мина през една доста дълбокичка локва но руското си е руско измъкнах я !! събира страшно много багаж евтина подръжка абе всичко за един беден българин или не чак толкова много съм доволен от немалкото километри минати с нея ето я и нея тя е "мръсно бяла" както се казва :lol: само че не е снимана от мен от нета я дръпнах да я видите :D http://forum.fishing-mania.com/gallery/ ... e_id=53159" onclick="window.open(this.href);return false;



иии отзад :D Изображение


А на другия дъртак е класиката червена жигула която преди това е била на баща ми и е много запазена понеже в почти целия и живот е била в гараж :mrgreen:

Изображение

Но баща ми вече не ще и да чуе за лада и жигулита понеже е изхабил доста нерви по тях и вече неможе да го изкараш от пассата :lol: :fish2:
Говорещия с рибите !
winners_rs
Мнения: 14
Регистриран на: Чет Авг 25, 2011 11:00

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от winners_rs »

Аз основно си ходя с мойта трошка - Renault 19 :)
Мога да кажа, че макар и трошка, не ме оставяла на сред пътя и на сред :fish1:
Иначе, когато риболувам заедно с брат ми, ходим с неговата Lada Niva - желязна машина за рибарска употреба :fish2:

За жалост нямам снимки на неговата руска машина, но е точно като тази - модел и година, само дето е червена :D :)

Изображение


Изображение
Аватар
Любака
Мнения: 1337
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 19:14
Риболов: Ултралек Спининг Мухарски Риболов Щука Сом Костурови Шаран
Местоположение: Wisconsin Dells
дал Браво: 15 пъти
получил Браво: 56 пъти
Обратна връзка:

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от Любака »

Пожелавам на всеки да иде за риба с ето това:
:tup: :fish6: :fish1:
Наслука и Наздраве! Правете това което обичате, че живота си тече!
Cash Back!(Amazon,eBay,BassProShops,Cabela's,ORVIS) | Twitter | YouTube "ЛюбакаВидео" | Facebook
moskow
Мнения: 60
Регистриран на: Пет Яну 20, 2012 17:51
Местоположение: Шумен
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от moskow »

От форестър минах на легаси поради по големият обем на багажника, но за сметка на това загубих височина. :fish3:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: Кой с какво ходи за риба ?

Мнение от babydoctor »

Миналото лято си взех Голф четворка 4х4, всички екстри, ама много загубих във височина. Вдигнах я с тампони 2-3 см. - пак ниска. Та си оставих двойката за офроуд изпълненията. На 25 години стана през май, 15 от тях е при мен, само консумативи сменям.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”