Когато няма сом и бялата риба е риба.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от lovo M »

Emo-83 написа:Аре,че се изнервих от чакане.
Първо Тони,после аз. :idea: :!: :wink:
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от LVitchev »

lovo M написа: Аз имам три воблера,дето работят,на Жребчево,Ивайловград,Искъра,Марица,Ебро,ПО.
Да пусна снимки,ако искате. :?:

Ееееееееееееее,щастливи сте вие там,и студа ви малко,рибата ви много,а воблерите ви работят навсякъде :wink: :wink: :wink: :lol: На здраве бай Стоене,ловите ли нещо сега или само мятате вино с пушени бутове :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Spinhead
Мнения: 483
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 15:42
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 9 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от Spinhead »

koko7784 написа:
Spinhead написа:Изображение
Коко, тая снимка е от една руска статия за клатещи блесни и доколкото разбрах е руска, 7см., 19г.
Мисля че е тази :roll:
А сега дойде момента да покажа и със какво ме изненада :mrgreen:
Изображение
6кг. 82см. на Марица преди три дни....
Лудоста в Спининга е не по-малка от тази в Изкуството.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от boababa »

Коко,шапки долу! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Не знаех,че на Марица има такива квалитетни бели,напрао си глътнах граматиката в тоя студ! :shock: :shock: :shock: :shock: Чаткаш ги нещата! :wink:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от LVitchev »

Spinhead написа:
koko7784 написа:
Spinhead написа:Изображение
Коко, тая снимка е от една руска статия за клатещи блесни и доколкото разбрах е руска, 7см., 19г.
Мисля че е тази :roll:
И аз предположих че е ръчна изработка - Руска,ама си викам,може да има и купешки такива.Има няколко стари руски,но жълти,царе са тия блядове.Що се отнася до бялата,тия дни,само изненади ни сервират.И Коко и Злак,да са живи и здрави.Максимата,които ходи хваща,си важи с пълна сила :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от lovo M »

LVitchev написа:И аз предположих че е ръчна изработка - Руска,ама си викам,може да има и купешки такива
Мисля си ,че е копие на ,,синята лисица,, :roll: Преди три седмици,....след буря и гръмотевици,цяла вечер, на голям язовир.С този модел,не-е истина какво стана :wink: Къртене яко.На по-следващият ден......нито един удар. :!: :!: :!: :roll:



Изображение
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
Аватар
Spinhead
Мнения: 483
Регистриран на: Чет Окт 07, 2010 15:42
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 9 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от Spinhead »

Мисля си ,че е копие на ,,синята лисица
Колега, влез в темата на колегата в спининг секцията, като видиш неговите фотоси ще се убедиш, че формата на блесната му се различава от Блу Фокса, който си постнал.....
Лудоста в Спининга е не по-малка от тази в Изкуството.
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от beis »

Кьде си бе тролчо, :wink: преди да ти изтрият някои твои бисери,ти сам каза че няма на кои за какво да се завижда.
Еми чекай малко да те барна на слабото място.Ае гледай ся и лягай долу мирен :wink: :lol:
Изображение

Изображение

Изображение
Ако се загледате на тази снимка,може да видите как едното жило на куката е изкривено. :wink:
Изображение
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от boababa »

На третата снимка с единичната бяла има друг воблер на въдицата,та не знам къде точно е истината за лесните бели риби от Ивайловград! :wink: Пробвай се на Жребеца с тия дървени рибки,да видиш разликата,га единият язовир се пази и държи риба,па другия е разграден двор за мангали и доста бели бракониери! :wink: Легнал съм отдавна върху 500бели риби от трудните,малки и големи,та спим спокойно без угризения! :wink:
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от beis »

Просто едната риба е снимана до фаербльда и толкова. :wink: Тук изобщо не става вьпрост за некви бели,а разни тел денсьри-менсьри. :lol: Бела не тьрсим оти много бавно влачим,пьк и не ми е интересна.А що се отнася до жребеца таз година имам 3 излета там,единият ми е сьстезанието. :wink: Та немам поглед вьрху този язовир,ма тая година ще ти обьрна внимание и на теб и на него,споко. :fish3: :wink: Сом голям може да не сме хванали там,но сомета двуцифрини дал господ. :wink: :fish3:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от boababa »

Брей,къф агресивен модератор стана,направо ме уплаши и отивам да си поревя за бели и сомове! :cry: Дано не ми хакнете и съня,че там рибите са ми хиляди! :wink:
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от lovo M »

boababa написа:Дано не ми хакнете и съня,че там рибите са ми хиляди
Aбе знаех си че,сънуваш риби от чужбинско. :lol: В България са малко-немат иладярка :roll: И със знанията които имаш,само на следобедна десет-минутна дрямка,може да ги изловиш всичките. :D :D :D :D
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от beis »

boababa написа:Брей,къф агресивен модератор стана,направо ме уплаши и отивам да си поревя за бели и сомове! :cry: Дано не ми хакнете и съня,че там рибите са ми хиляди! :wink:
Агресия нема, :) мод сьщо не сьм споко,обикновенно се реве в друга твоя тема=изгубени битки. :wink:
Тук само сподляме риби,воблери и закани. :wink:

п.п Аз все още не сьнувам риби, :idea: може би са ми малко рибите на тефтера за тва. :wink: :lol:
Но знам кьде ти е бивака на жребеца,и тоз пьт не ни посрещай с на Миро дьрвото моляте.Нали все пак сме ти гости и дружки. :wink: :)
Изображение
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от boababa »

Всичко е наред,сутринта пратих по Еконт 2метра сняг на Върхи,да го сопрем с белите,оказа се,че са останали само 3 големи бели риби на Жребеца,та искам да си ги запазим за пролетта на тролинг! :wink:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Когато няма сом и бялата риба е риба.

Мнение от VARHARA »

Изображение
Тази си я пуснах и си я оставих да си ме чака за състезанието .Нали ще сме отбор с теб.Време е да смениш коритото :wink: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”