Фидер Daiwa и макара Шимано

Аватар
С.Върбанов
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 23:22
Риболов: и пържоли !
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Фидер Daiwa и макара Шимано

Мнение от С.Върбанов »

Ти от къде разбра LFC till I die ,че не съм го виждал тоя фидер смешен или п оскоро сопа за орехи да го нарека ? Кога излезе тоя модел на марката знаеш ли изобщо , не ми се спори с никой и не ми се занимава да го правя ни най-малко . Пълно е с професори в тая държавица и за това сме на такова дередже . Както казах и в предния си пост успех на колегата , а ти не се изказвай неподготвен ! Тази въдица съм я имал и я продадох след 1 риболов :wink:
КСР - Стара Загора
LFC till I die
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 11:08
Местоположение: Русе

Re: Фидер Daiwa и макара Шимано

Мнение от LFC till I die »

piranqta написа:Ти от къде разбра LFC till I die ,че не съм го виждал тоя фидер смешен или п оскоро сопа за орехи да го нарека ? Кога излезе тоя модел на марката знаеш ли изобщо , не ми се спори с никой и не ми се занимава да го правя ни най-малко . Пълно е с професори в тая държавица и за това сме на такова дередже . Както казах и в предния си пост успех на колегата , а ти не се изказвай неподготвен ! Тази въдица съм я имал и я продадох след 1 риболов :wink:
А ти от къде си и къде риболува с тази въдица?

Ако не си забелязъл, колегата е споменал, че ще лови на р.Дунав. Не знам до колко си запознат с условията на риболов на тази река, а още повече и на фидер.
Само не разбрах ти какъв фидер предложи на колегата за тези условия?Разбрахме, че неодобряваш предложените варианти.
Всяка въдица си има приложение.Това,че си се набутал взимайки си корморана си е твой проблем.Пръчката е по стегната и е направена типично за река със силно течение на каквото може би не риболуваш.Аз за това си имам няколко фидера за различни условия и риби.
plwned
Мнения: 186
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 22:03
Риболов: Плувка
Местоположение: ДУНАВ -Русе

Re: Фидер Daiwa и макара Шимано

Мнение от plwned »

LFC till I die написа:
piranqta написа:Ти от къде разбра LFC till I die ,че не съм го виждал тоя фидер смешен или п оскоро сопа за орехи да го нарека ? Кога излезе тоя модел на марката знаеш ли изобщо , не ми се спори с никой и не ми се занимава да го правя ни най-малко . Пълно е с професори в тая държавица и за това сме на такова дередже . Както казах и в предния си пост успех на колегата , а ти не се изказвай неподготвен ! Тази въдица съм я имал и я продадох след 1 риболов :wink:
А ти от къде си и къде риболува с тази въдица?

Ако не си забелязъл, колегата е споменал, че ще лови на р.Дунав. Не знам до колко си запознат с условията на риболов на тази река, а още повече и на фидер.
Само не разбрах ти какъв фидер предложи на колегата за тези условия?Разбрахме, че неодобряваш предложените варианти.
Всяка въдица си има приложение.Това,че си се набутал взимайки си корморана си е твой проблем.Пръчката е по стегната и е направена типично за река със силно течение на каквото може би не риболуваш.Аз за това си имам няколко фидера за различни условия и риби.


Колеги моля да запазите добрия тон! Колега "LFC till I die" другия колега имаше напредвид фидера на Дайва не на Корморан че е сопа за орехи.. И да сигурно го е продал защото не му е трябвала такава груба пръчка смисъл нещо примерно до 100-120гр. акция ако я е ползвал за язовир не за река! Знам, че я има зад стоматологията обаче не е 50-150 ами е 200 и нещо акцията екстра-хеви.. точно затова казвам че е много тежка поне хеви-акцията за 150 акцията немога да кажа.. Колега "piranqta" незнам защо обаче в твоите мнения постоянно има едно "напрежение" ли как да го кажа незнам постоянно имам чувството че си готов винаги да се заядеш..Питам защо да не питам нали форума е за това да обменяме опит все пак: "Парен каша духа" закакво един колега е опитал (нестава) защо и аз да се набутвам с проби.. Няма нужда повече да ми даваш мненията ти благодаря от такива хора айде моля върви си лови и остави повече хора които имат мнение или изчакват или въобще не пишат заради такива като тебе които гледат постоянно да има спор в темите да се изкажат..
Говорещия с рибите !
LFC till I die
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 11:08
Местоположение: Русе

Re: Фидер Daiwa и макара Шимано

Мнение от LFC till I die »

plwned,
ти си държал най тежкия фидер от серията80-230гр. При Сунай го няма другия 50-150. Има го при Родан. Поне до преди две седмици.Предполагам и сега го има още. Голяма е разликата между двата фидера. :D
Аватар
С.Върбанов
Мнения: 240
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 23:22
Риболов: и пържоли !
Местоположение: Стара Загора
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Фидер Daiwa и макара Шимано

Мнение от С.Върбанов »

plwned след , като ми пишеш ЛС ,че си на 11 и не знаеш за коя пръчка говоря защо пишеш без да знаеш и ти ? Ще си спестя останалия коментар .Кормораните - са колове за домати , а Дайвата е мека пишка далеч от 150гр , дано да ме разберете сега и двамата . Купи си каквото искаш и със здраве да го ползваш и след 10-15г да кажеш как са нещата с риболова на фидер .
КСР - Стара Загора
LFC till I die
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 11:08
Местоположение: Русе

Re: Фидер Daiwa и макара Шимано

Мнение от LFC till I die »

:fish6:
Последно промяна от LFC till I die на Чет Фев 02, 2012 23:01, променено общо 1 път.
LFC till I die
Мнения: 135
Регистриран на: Сря Мар 25, 2009 11:08
Местоположение: Русе

Re: Фидер Daiwa и макара Шимано

Мнение от LFC till I die »

Пираня, ти на Дунав ловил ли си на фидер? Не отричам, че кормораните са колове,но си имат приложение.
За мен при риболов от брега фидера за Дунав трябва да има акция между до 150-180 гр. Дължина 3.90-4.20м Върхове 3,4,5 унции ,равнително по стегнат строй или казано по друг начин с върхова акция.
plwned
Мнения: 186
Регистриран на: Нед Ное 21, 2010 22:03
Риболов: Плувка
Местоположение: ДУНАВ -Русе

Re: Фидер Daiwa и макара Шимано

Мнение от plwned »

piranqta написа:plwned след , като ми пишеш ЛС ,че си на 11 и не знаеш за коя пръчка говоря защо пишеш без да знаеш и ти ? Ще си спестя останалия коментар .Кормораните - са колове за домати , а Дайвата е мека пишка далеч от 150гр , дано да ме разберете сега и двамата . Купи си каквото искаш и със здраве да го ползваш и след 10-15г да кажеш как са нещата с риболова на фидер .



И кога съм ти казал че съм на 11? На много повече съм и айде моля! Кормораните-колове Дайвата-пишка с извинение добре бе какво да си взема хората ми предлагат за тебе нищо не става добре кажи ти един добър за теб фидер, за да го видим много е лесно само да се критикува и да оспамваш на всеки мнението! Давай чакам да видим ти за моята цел какво ще предложиш..
Говорещия с рибите !
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на фидер”