Витоша

Разправят, че не всичко било риболов.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Витоша

Мнение от Павел Иванов »

Аз също не приемам Витоша да остане както си е сега . Някогашният чист и спретнат "Народен парк" сега си е буквално "Кенеф на народа" . Преди години много тачех да нунам по хижите и хотелчетата горе . За последно го направих преди седем години и как да кажа .... не ми се повтаря :? Баси ! Една силно оживена алея като тази Копитото - Момина скала и нагоре в момента прилича на прекопано дере с храсталаци тук таме за които е препоръчително мачете . Павилионе , проблема не е че не се пази , навсякъде по Европата такива неща не се пазят особено , а че не се поддържа . Какво се случва в момента на Алеко ? Все ми се струва че сме доста далече от 1960 година както е там , верно че времето е спряло ама .... В момента също много често ходя по Витоша , без значение от сезона и със сигурност мога да заявя че не искам Витоша да остане както си е сега !!!

- 1
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Витоша

Мнение от nissana »

Кви хора сте бе,не ви ли стигна бетона?Не разбирате ли че само ще секат и заливат бетон,а за вас им дреме на кура??????Кво облагородяване,всяка седмица съм поне за 2-3 часа на Витоша за да ходя и да ми е кеф?И верно ми е кеф,а съм виждал доста и не ми липсва Инсбрук или Крушевел.Какво очаквате-пак да ви го турят???????????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Витоша

Мнение от LVitchev »

За Тюлена и другите не разбрали !!! Тюлен,ако не ти се чете,не чети,но и не пиши след като не си прочел.Ходил съм стотици пъти повече от тебе по планините,но явно пиша на китайски.Аз не съм писал за да засягам някои,камо ли да съм искал да обиждам целенасочено определени хора от Вас,а че обичам планината,не се съмнявай,скоро,преди известно време,изкарах цяла зима в гонене на бракониери по резерватите,така че там зимата няма коли,с джипа до едно място и от там пеш в балкана без пъртина или пътека,сами си правихме пъртините и т.н и т.н,ама това го знаят малко хора и малко луди биха тръгнали десетки километри през балкана без пътека и маркировки ама това е друга тема.Балкан има достатъчно,има толкова по-красиви места от Витоша за туризъм но вие хем искате да ви е до гъза,хем нищо не се прави от години,всичко и пълна разруха,хем не искате да се направи нещо както е по цял свят.Хората в другите държави са простите,ние отворените българи сме най-умните,за това сме и на това дередже,все сме отворковци :idea: :idea: :idea: Не ми вади какво съм писал,ако някои се чувства обиден си е за негова сметка,така че,успех с петицията,такава простотия никога не бих подписал.Мога да ти извадя стотици безмислени петиции,само за забранана срането в клекнало положение на открито още няма патиция,но както е тръгнало и такава ще пусне някои,даже се замислям да не пусна,поне да обхванем всичко :lol: :lol: :lol:

Хоби,аз също не подкрепян застрояване каквото е по Морето,Банско и т.н,но явно наистина не си правите труда да прочетете.искам да се подновят старите хижи с нови и луксозни,лифтовете да са нови и да има нови,големи и дори да са най-големите писти в света,много важно колко дървета ще се отрежат за това.Ски шанци - задължително,паркинги,където ако има състезания да може човек да си влезе,паркира или обърне без да има проблем с това.Щяли да бутнат няколко декара гора,много важно,гори имаме достатъчно,но при толкова балкани и възможности да нямаме величия в ски спорта си е направо обидно.Аз се обиждам от това,обиждам се и искам да имаме шампиони,нищо че спортистите биле прости :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll: :fish5: :fish5:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Витоша

Мнение от LVitchev »

nissana написа:Кви хора сте бе,не ви ли стигна бетона?Не разбирате ли че само ще секат и заливат бетон,а за вас им дреме на кура??????Кво облагородяване,всяка седмица съм поне за 2-3 часа на Витоша за да ходя и да ми е кеф?И верно ми е кеф,а съм виждал доста и не ми липсва Инсбрук или Крушевел.Какво очаквате-пак да ви го турят???????????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Нисан,то има и градски тоалетни още тук и там,но не влизаш там нали,стискаш се да стигнеш до вас и бягаш в тоалетната :lol: :lol: :lol: Ееееех,какви артисти сте всички :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Витоша

Мнение от nissana »

Любо,аз не съм артист-квото мисля го казвам и го отстоявам :evil: Това е МОЕТО мнение и за него съм правил много-замеряли сме дори ББ с яйца,тва с легането пред багери ми е физзарядка.Като искате да ви правят на балъци-проблема си е ваш,на какво вярвате,на кои вярвате-на същите ,дето ви лъжат и грабят от 20 години?ВИТОША-ПОРЕДНИЯ ЛУНЕН ПЕЙЗАЖ,поздравления българи-най-лесно манипулируемите хора на света..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: А на тея дето им се карат ски-ходете до Швейцария,нали сте тарикати,що сечете горите???????
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Витоша

Мнение от Бай Иван »

Истината, че парка горе беше изоставен от общината и държавата, както и всичко наоколо за съжаление. Всички, млади и стари софиянци си спомняме каква беше планината преди 10,15 години та и повече. Единственото което е останало от някогашната планина, която беше център за спорт и отдих сега са развалините на един опустял и призрачен курорт. Е остана и шкембе чорбата на мамчето при бай Кръстьо ама .... :?
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Витоша

Мнение от Павел Иванов »

Снимка от сегашна Витоша :

Изображение
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Бай Иван
Мнения: 3555
Регистриран на: Нед Сеп 18, 2005 17:47
Риболов: All rounder
Местоположение: НДК
дал Браво: 123 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: Витоша

Мнение от Бай Иван »

Ужас е!!! А то не бяха ски, бране на гъби, пикници и тн... :?
Аватар
Тюлена
Мнения: 193
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 21:54
Местоположение: София
дал Браво: 16 пъти

Re: Витоша

Мнение от Тюлена »

Bayivan написа:Истината, че парка горе беше изоставен от общината и държавата, както и всичко наоколо за съжаление.
Дали е случайно това занемаряване на парка :roll: Нали никой не таи надежда,че като дойде Юлен ще облагороди парка :roll: Алеите и деретата ще са още по-зле.
Ако се модернизират съоръженията и пистите ще поникнат нови хотели,магазини,паркинги,чалготеки и мутри с коли(не че сега няма коли).
Е къде ще ги събере тая малка планина всичките тия консуматори
Вземете само спомени,оставете само стъпки.
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Витоша

Мнение от nissana »

Тюлен,на кои говориш????????Трудно се проповядва в царството на глупците,аз вече май се поуморих за толкова години.........
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
nissana
Мнения: 2503
Регистриран на: Пет Юли 28, 2006 15:04
Местоположение: Sofia
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Витоша

Мнение от nissana »

Пътят към Ада е усеян с добри намерения.....
Остави само стъпки,вземи само спомени.....
Аватар
Тюлена
Мнения: 193
Регистриран на: Вто Ное 18, 2008 21:54
Местоположение: София
дал Браво: 16 пъти

Re: Витоша

Мнение от Тюлена »

nissana написа:Тюлен,на кои говориш????????
Сбърках с тая тема,ма късно се усетих. Сега ми е по тъжно от колкото като прочетох статията.
Вземете само спомени,оставете само стъпки.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Витоша

Мнение от LVitchev »

Нисанче,не може на земята да има само умни и интелигенти хора,трябва да има и тъпаци :lol: :lol: :lol: Какво сега,да мрем ли като сме тъпи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
lachezarnb
Мнения: 135
Регистриран на: Съб Май 29, 2010 20:15
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Витоша

Мнение от lachezarnb »

LVitchev написа:
Тюлена написа: Много тъпо и обидно изказване.


А ти защо се обиждаш :idea: :idea: :idea: Моето мнение си е мое,а ти си подскачай колкото искаш,Витоша трябва да стане както е навсякъде по света.хората са си направили прекрасни курорти а ти се обиждай колкото си искаш.Или ми забраняваш да имам мнение :shock: :shock: :shock:

Хоби,Някъде съм го казвал и пак ще го кажа за да го прочетат всички.Няма поход от национална величина на които да не съм ходил 5 поредни години докато учих извън пловдив,докато бях младеж.Ком - Емине 4 пъти,Козлодуй-Околчица 4 пъти,по стъпките на четата на Бачо Киро и Поп Харитон и т.н и т.н.Всички върхове съм изкачил,Ком,Ботев връх,Мальовица и т.н и т.н.На дали има /може и да има де,не го твърдя на 100%/ човек от пищящите тук за планината,дето да е ходил повече от мен.нали разбираш че обичам планината повече даже и от тях сигурно :idea: :idea: :idea: Искам обаче да има луксозни,нови съоръжения,искам паркинги и хотели като хората а не разни коптори.Тези които искат коптори и тишина,да отиват където щат,аз искам подновяване на всичко,всички бази са на над 30-40 години,хижите са ни в окаяно състояние,не е вложена и стотинка в тях и защо ли :roll: :roll: :roll: Така че,Тюлена да си гледа неговото мнение,моето е такова каквото аз искам и неговото го приемам и си е негово,разминаваме се но такъв е живота :idea: :idea: :idea:
Не знам къде "по света" имаш предвид, повечето ни "модерни" курорти приличат на Шанхай, а не на европейски курорт.
Къде по-точно искаш паркинг, защото с автомобил можеш да стигнеш до границата на парка ( през почивните дни имам предвид )
В момента на Витоша има три доста добри хотела и 5-6 хижи в които условията са добри, няма повече защото няма желаещи да ги посещават.
На Алеко е най-натоварено е за това има и най-много мръсотия, но пък има и прилични кръчмета.
Повечето хижи западат, главно защото потоците туристи съвсем преднамерено са насочват към пистите, а и малка част от софиянци познават Витоша.
Съоръженията не се ремонтират по същите причини.
Големите умове обсъждат идеи. Средните умове обсъждат събития. Малките умове обсъждат хора.
Клуб по спортен риболов "Балканка"
http://balkanka.bg/" target="window.open(this.href);return false;
Аватар
kroumoff
Мнения: 842
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 17:25
Местоположение: Pernik
получил Браво: 1 път

Витоша

Мнение от kroumoff »

Лъчо, ти ходил ли си в Шанхай, за са дрънкаш глупостенца ?

Софиянци познават Витоша, но не и гастарбайтерите, които притиснати от ипотеки и бурканно мислене, немат време да се разодят и оценят красотите.

И аз искам Витоша да има сериозен стопанон, не тази разруха, както е в момента.
Св. Софроний Кандидатвидренски - по рибе на полугодие
The EGI Red Label intoxication
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”