Спане на открито,март-април.

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Аватар
veselinov
Мнения: 308
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 23:35
Местоположение: sofia

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от veselinov »

ARK написа:За спане на студено по-удобно от шаранджийското оборудване няма. Широко легло, широк чувал и зимно покривало за палатката. Имам и безпламакова газова печка 850 вата, но я пускам само сутрин като ставам да не ми е хладно и вечер като се храня. Спя само по термо бельо и никога не ми е било студено. За мен туристическите чували дето трябва да влизаш намазан с грес и да излизаш по същия начин не са опция за риболов. Нито ще ходя на Хималаите, нито ми тежи в колата големия чувал.
Здрасти ARK, стана ми интересно.... ... и ти си" мекушав" явно... Би ли осветлил и отоплил аудиторията, МОЛЯ....


...Или поне нас - онзи нищожно малък брой , които така и не ИЗРАСНАХА толкова корави ,че да спят в сняг да кръста , в палатки от брезент и с блеснарка под възглавницата(ПОКЛОН)..... ....

Благодаря
Последно промяна от veselinov на Пет Фев 10, 2012 11:09, променено общо 1 път.
match & feeder only
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от LVitchev »

Ето за такава говорим,тачи в ляво на снимката !!!

Изображение
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
майМУНЧО
Мнения: 315
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 19:25
Риболов: на ръце

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от майМУНЧО »

Изображение

Това е печката на ARK !
I'm a player , where is the big boss ?!?
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от LVitchev »

Маммуна,ето решението,с две трупчета,цяла нощ Африка :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Изображение
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
veselinov
Мнения: 308
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 23:35
Местоположение: sofia

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от veselinov »

LVitchev написа:Маммуна,ето решението,с две трупчета,цяла нощ Африка :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Изображение
Няма нищо смешно :twisted: , не две трупчета , а два трупа
Ти кьорав ли си -това е практично swiss 2в1 -мобилен кремакториум и катафалка ..... ..за КОРАВИ... :lol: :lol: :lol:
match & feeder only
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Къде видя катафалка бе майна :shock: :roll: :roll: :roll: Я прочети тук какво пише,даже човека си е патентовал печката и взел разрешение от властите :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

http://dirty.ru/comments/337356
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
veselinov
Мнения: 308
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 23:35
Местоположение: sofia

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от veselinov »

Дреме ти на Rapaтката... Ще пална една вощеница на Св. Croix и той по брейда на спинарката ще ми прости за грешния кастинг....
....Чакай ,че сега погребвам една циганска любов с шнорхела тогедър на 2 метра под глетчера, че 20 санта ми малеят-нещо за леваци (да ме прощава бате Стефчо)ше дойде тая работа. Ставам Olympиец и ще се преселвам на Старо Видраре или на Панега ,ма нека разхлади малко , че -18 нещо лигаво ми иде.....-ако ми разрешат де.... :lol: :lol: :lol:
match & feeder only
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
майМУНЧО
Мнения: 315
Регистриран на: Пон Фев 25, 2008 19:25
Риболов: на ръце

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от майМУНЧО »

LVitchev написа:Маммуна,ето решението,с две трупчета,цяла нощ Африка :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Изображение

Ей добре ще ми е ! Направо като в топлите страни ! :lol:
I'm a player , where is the big boss ?!?
Аватар
veselinov
Мнения: 308
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 23:35
Местоположение: sofia

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от veselinov »

LVitchev,
Много поздрави на Сашо Арменеца,Хайго и Братята.....
match & feeder only
Аватар
bai ves
Мнения: 5558
Регистриран на: Сря Авг 22, 2007 18:53
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от bai ves »

Владо, само гледай да не си пряко на земята. На Жребчево сутрин е около - 7- -3. Стане ли 8ч и ти си жив, значи ще си ок. Ако не си погледнеш часовника, значи температурата е от ,, без значение,, Майтапя се. Няма да се плашиш, ,,здрав дух, здраво тяло,,. Я ми ела на гости, когато е време да ходиш на Жребчево и ще си хапиш краката, ама ние си ходим и си живуркаме. Е можем на 30 , ама можем да спим и на - 10, със зимни чували. :wink:
Аватар
Владимир
Мнения: 10385
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от Владимир »

bai ves написа:Владо, само гледай да не си пряко на земята. На Жребчево сутрин е около - 7- -3. Стане ли 8ч и ти си жив, значи ще си ок. Ако не си погледнеш часовника, значи температурата е от ,, без значение,, Майтапя се. Няма да се плашиш, ,,здрав дух, здраво тяло,,. Я ми ела на гости, когато е време да ходиш на Жребчево и ще си хапиш краката, ама ние си ходим и си живуркаме. Е можем на 30 , ама можем да спим и на - 10, със зимни чували. :wink:
Ми,аз не те знам къде си бре,как да ти дойда на госКи?
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от Павел Иванов »

Добре че почти никогиш не увлизам у тоз форум щото е как в случаят добивам втрещване :shock: :lol: :lol: :lol: Владунчо , а ся ми обясни за чии ти е да спиш при минусуви температури на палатка като идеш за риба където и да било в БГ ? Еле па на Панега къде е на час от Софето :shock: :shock: :shock: Ще ме прощавате ама подобна проздотия аз лично не бих сътворил . Да се опитваш да спиш с чести събуждания , да мръзнеш постоянно , да нема де да се изсереш и измиеш като хората и пр. и пр. .... Още повече че при спининга не се налага да си пазиш место па и да се налага не пречи да се дойде по-раничко на гьола като преди това човек спокойно се е нанунал на топло и се чувства комфорно . Където и да е човек у нас то няма чак толкова далечни разстояния без хотелче , хижичка или нещо от сорта . Това в повечето случаи не излиза и по-скъпо от това да се завреш цела нощ в работеща кола или да припалваш кюмбе некакво у палатка . Да не споменаваме и реалният риск човек да не се събуди ако успее да заспи при тия условия . Лично аз съм се намръзнал в казармата по палатки с кюмбета и пр. къде като заспиш се сабуждаш след малко , страната от към кюбето те изгара от жега докато другата част ти е премръзнала . Бал съм ги и палатките ако ме разбирате . Верно че съм обещал летоска да водя детенце за неколко дена на палатка ама това ще е по топлото та ...
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Владимир
Мнения: 10385
Регистриран на: Чет Апр 13, 2006 11:16
Местоположение: България/София
дал Браво: 106 пъти
получил Браво: 488 пъти

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от Владимир »

Павка,много е важно финансовото състояние на човек,понякога желанието за 2-дневен излет е по-силно и от най-якия студ.Немога да си позволя разходите за 2 ходения до Панега,самичък.При тия цени на горивата,за под 2-3 дни,никъде няма да мръдна.
Живота е една безмислена война,накрая всички я губим.
moskow
Мнения: 60
Регистриран на: Пет Яну 20, 2012 17:51
Местоположение: Шумен
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Спане на открито,март-април.

Мнение от moskow »

Точно от тези спанета в автомобилите си през студените нощи се сдобивам с кофти настинки, а последно с шипове във врата а за краста няма да говоря (всяка год. една торба пари по доктори...),че от 2 год. съм с каравана и пеййй сърце кеф ти печка,кеф ти спалня, кеф ти WC ... Но пък съм малко по ограничен от към места :(
Успех на всички и си пазете здравето, че по ценно няма.
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”