YGK и други влакна от Ebay

Да видим какво има тук: влакна, куки, блесни, силиконче, тежести ... ,а и от пиле мляко :)
Аватар
A.S.H
Мнения: 1022
Регистриран на: Сря Ное 04, 2009 13:53
Местоположение: Русе
дал Браво: 24 пъти
получил Браво: 1 път

Re: YGK и други влакна от Ebay

Мнение от A.S.H »

Vassil написа:За колко време горе-долу идва пратка от shimreels, че чакам един флуорокарбон?

Малко офф: някой поръчвал ли е примамки от тук http://stores.ebay.com/Lurezon-Tackle-Mega-Store" onclick="window.open(this.href);return false; понеже съм харесал няколко и се замислих дали може да се окажат ментета?

Здравей колега,
единствената ми пратка досега от него дойде на 30-я ден :roll:
А този селър за който питаш има 100% фийдбак от над 3000 така,че едва ли са ментета :wink:
FISHAHOLIC!

Fishseeker... here fishy, fishy!

Feed your soul, release the fish!
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: YGK и други влакна от Ebay

Мнение от Павел Иванов »

Ако си си поръчал само една ролка без нищо друго в пакетчето та да ти ги прати с ФедЕкс то пристигат в диапазона от десет дена до един месец и то забавянето , ако се получи такова , в много от случаите е че от нашите си пощи не си дават зор да те уведомят че пратката ти е тука .
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
Аватар
Vassil
Мнения: 546
Регистриран на: Сря Ное 19, 2008 12:30
Риболов: Spin, Ice Jig & Relax
Местоположение: София
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 39 пъти

Re: YGK и други влакна от Ebay

Мнение от Vassil »

Аз от тайминга на моята поща (централна) съм доволен. В почти всички случай ме известяват в деня на пристигането. Единствено ме изумяват като поръчвам един и съще продукт, от едно и също място, с еднаква услуга два пъти и в единия случай ми го носят в нас, а в другия ми оставят съобщение да си го взема от пощата. :lol: Ама това предполагам е на осмотрение на пощальона - я му се носи, я не.

A.S.H написа: А този селър за който питаш има 100% фийдбак от над 3000 така,че едва ли са ментета :wink:
На това разчитам. :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Кутия за риболовни принадлежности”