Български захранки

Форум за рибешките манджи и деликатеси.
Публикувай отговор
di_vik
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юни 28, 2010 12:46

Re: Български захранки

Мнение от di_vik »

Мунчо написа:Моля да ме извините, колега, но никъде не съм ................................"Сенса" за 5 лв, който разреждам в съотношение до 1:1 с бисквита и галета "Шампион" и пак се представя превъзходно. Но винаги съм отворен за всякакви експерименти - аз съм любознателен и любопитен човек, бих казал и обективен. Бих пробвал и продуктите на "Шампион", но за съжаление те не се предлагат при нас(освен бисквитите и галетата, които ме удовлетворяват напълно).

Да не нищим производствените процеси,всеки производител си е избрал и работи смятайки,че е прав.
Кажи как да те намеря и ще ти дам да пробваш и от "ШАМПИОНА".Тъкмо да си кажеш мнението,отворен съм за критики и похвали.
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Български захранки

Мнение от Мунчо »

Бих пробвал с интерес захранките за червеноперка и платика, както и царевичното кюспе. Иначе аз не съм някакъв особен капацитет в областта на захранките и риболова на леко - просто съм склонен да провам нови и непознати неща.
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Български захранки

Мнение от Коце »

Минчо, за съжаление няма как да докараме нещо различно. Правим си базовите храни и това е. Много често обаче и тези рецепти се оказват "променени" от производителя, щото намерил нещо на далавера... :lol:

п.п. А ако искаш нови и непознати неща - ела в кв. Факултето, местност Камбоджата с табелка като на Брус Уилис от Умирай Трудно 4 :lol: :lol: :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Мунчо
Мнения: 16627
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 21:17
Риболов: пуристки
Местоположение: гАбРоВо
дал Браво: 415 пъти
получил Браво: 923 пъти
Обратна връзка:

Re: Български захранки

Мнение от Мунчо »

Аз съм улегнал човек, Коце, и влагам друг смисъл в определенията "нови и непознати неща". :lol: Освен това съм прагматичен реалист, така че не очаквам и някакви чудеса и свръхестествени явления. :lol:
БОКА НА УЛЪТО.

"Огин да я попари тая пастръва, що светли умове обърка и бастиса" Bate Raiko

СТАРИ ВИДРИ
HristoNN
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 16:12
Риболов: От всичко по нещо.
Местоположение: Казанлък

Re: Български захранки

Мнение от HristoNN »

За миналата събота си взех захранка на Fish Mania 75 - червеноперка. По голям боклук никога не съм си вземал :evil: . Половината пакет беше пълен с паяжини и други боклуци :evil: . Все едно съм измел някоя ярмомелачка. Неказвам че българските захранки нестават, лично аз ползвам доста често български, но просто качеството им варира и то в огромни граници. Честно никога повече няма да си взема захранка на Fish Mania 75 един път пробвах и напълно ме отказа от нея.
Fishing Time
Мнения: 14
Регистриран на: Сря Май 26, 2010 9:33
Риболов: Риболов да е
Местоположение: Плевен

Re: Български захранки

Мнение от Fishing Time »

Щом е била пълна с паяжини значи доста дълго време се е задържала на рафта в магазина от който си купил захранката.Това се случва с доста захранки,така че спокойно можеш пак да пробваш горе споменатата захранка.Лично аз съм намирал паяжини в VDE.
HristoNN
Мнения: 161
Регистриран на: Вто Ное 23, 2010 16:12
Риболов: От всичко по нещо.
Местоположение: Казанлък

Re: Български захранки

Мнение от HristoNN »

Fishing Time написа:Щом е била пълна с паяжини значи доста дълго време се е задържала на рафта в магазина от който си купил захранката.Това се случва с доста захранки,така че спокойно можеш пак да пробваш горе споменатата захранка.Лично аз съм намирал паяжини в VDE.
А другите боклуци из нея? Те няма как да са от престоя на рафта. А и захранката беше заредена в магазина преди един два дена. Просто някакси бях тръгнал със съвсем добри надежди и изведнъж ми се сринха. Някой ден може и да пробвам пак ама няма да е скоро. Тогава дано оспее да се престави добре.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Български захранки

Мнение от Коце »

Филстар Ванилия с коноп и Ванилия Тъмна са с тотално променени рецепти. В момента са една лепкава смес от хляб и каквото е останало. Прецакаха убавата храна. Отказвам ги!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
di_vik
Мнения: 11
Регистриран на: Пон Юни 28, 2010 12:46

Re: Български захранки

Мнение от di_vik »

Коце написа:Филстар Ванилия с коноп и Ванилия Тъмна са с тотално променени рецепти. В момента са една лепкава смес от хляб и каквото е останало. Прецакаха убавата храна. Отказвам ги!
Как прецени,че е само "хляб и каквото е останало".Я дай дефиниция за "ОСТАНАЛОТО" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
bolo7m
Мнения: 323
Регистриран на: Сря Дек 05, 2007 21:01
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 2 пъти

Re: Български захранки

Мнение от bolo7m »

Я дай дефиниция за "ОСТАНАЛОТО"
Накратко:фураж
Мъдър е този,не който знае много,а необходимото.
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Български захранки

Мнение от Коце »

останало = някакви семена, царевици, стари торти, захарни пръчици...
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
colorado
Мнения: 63
Регистриран на: Вто Апр 06, 2010 0:00
Местоположение: Свищов

Re: Български захранки

Мнение от colorado »

Гледам Мадикс са сменили опаковката и съдържанието изглежда добре... имате ли впечтление от това или е поредния пазарен трик предприет от роден производител...
perchmaster
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Фев 25, 2012 15:46
Риболов: Фидер,на дъно и плувка, риболов на хищници,

Re: Български захранки

Мнение от perchmaster »

Пробвах филстар фидер на реката, горе долу свърши работа, но от само един риболов не мога да преценя хубава ли е или не.
Аватар
ЖоретО
Мнения: 968
Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 12:35
Риболов: фидер, мач
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 10 пъти

Re: Български захранки

Мнение от ЖоретО »

Active 12x3 на Филстар за платика е уникална! Не само от българските, една от най-добрите. Да не говорим, че е 6.5 за 2.5кг :shock:
Аватар
Златев
Мнения: 2184
Регистриран на: Вто Май 09, 2006 15:17
Местоположение: Варна
дал Браво: 955 пъти
получил Браво: 179 пъти

Re: Български захранки

Мнение от Златев »

ЖоретО написа:Active 12x3 на Филстар за платика е уникална! Не само от българските, една от най-добрите. Да не говорим, че е 6.5 за 2.5кг :shock:
Предполагам й добавяш някакви аромати. Какви?
Аматьорски Спининг Клуб "С Брат ми"
Публикувай отговор

Обратно към “Захранки и стръв”