мнение за боло globe new hunter 5m,6m

Ако става дума за едно такова дълго, без което никой рибар не може, значи сте на правилното място.
Аватар
topspin
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 0:09
Риболов: extreme fishing
Местоположение: свищов

мнение за боло globe new hunter 5m,6m

Мнение от topspin »

колеги какви са ви наблюденията за това боло? здраво ли е или се троши ,издържливо ли е?как е , а също 5м. или 6м е по доброто
Даниел Казаков
Мнения: 165
Регистриран на: Пет Яну 22, 2010 13:35
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

Re: мнение за боло globe new hunter 5m,6m

Мнение от Даниел Казаков »

Здравей колега,на мен лично това болонезе ми е лигаво много бавно се успокоява върха след замятане и ми идва мекичка въдицата иначе от колеги съм чувал че са здрави ако си се спрял на марката вземи си по скоро на 5 метра иначе ти препоръчвам фокус джелато
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: мнение за боло globe new hunter 5m,6m

Мнение от Коце »

6 метра /реално около 5,70 м/ - имах такава, тежеше 300 гр., параболичен строй, средно към бавна акция, успях да я счупя след зверско натягане на закачка, вадих шарани до 3,5 кг с нея - огромна емоция!

5 метра /реално около 4,70 м/ - лека и ефирна пръчка, параболичен строй, малко по-бърза акция от по-дългата версия, с макара размер 1000 заспа, вадил съм каракуда 800 гр - пак голямо забавление!

Купи си и двете като заредят /общо 84 лв/ - http://kevlar.netne.net/index.php?route ... path=36_50" onclick="window.open(this.href);return false;
Ако ще лових в силно течение /Дунав/ ще ти трябва болонеза с по бърза акция!
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
topspin
Мнения: 234
Регистриран на: Нед Ное 20, 2011 0:09
Риболов: extreme fishing
Местоположение: свищов

Re: мнение за боло globe new hunter 5m,6m

Мнение от topspin »

кво значи по бърза акция? да е по твърдо ли/ да не играе много върха ли?ню хънтара става ли за дунава?
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: мнение за боло globe new hunter 5m,6m

Мнение от Коце »

topspin написа:кво значи по бърза акция? да е по твърдо ли/ да не играе много върха ли?ню хънтара става ли за дунава?
Зависи ти с какви пръчки обичаш да ловиш. Има болонези 6 метра със 7 водача и такива с 13 водача. От дължината на секциите, броя на водачите, дебелината на секциите, вида на карбона и т.н. зависи строя на въдицата :lol: :lol: :lol:
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
venzel77
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Фев 21, 2011 22:41
Местоположение: В.Търново

Re: мнение за боло globe new hunter 5m,6m

Мнение от venzel77 »

Шестица е перфектна.Вадил съм с нея доста едри риби,а адреналина е на max.
Публикувай отговор

Обратно към “Въдици”