Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Организирате или искате да участвате в риболовно състезание, това е мястото, където може да разберете къде и кога има такива ;)
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от georgi genov »

nkolev написа:Папарак, защо го пуснахте Жоро бе?
Иначе Жоро, честито!
А тук забелязвам, че пишат хора, които не познават правилата за точкуване и се обаждат неподготвени.
По - добре първо да се почете от разни правилници (ЦИПС, ФИПС, БФРС) иначе човек, който претендира че е участвал в риболовни състезания по какви правила е участвал.
Това с правилниците важи за много още хора участващи на републиканско ниво.
n kolev:)
sorry :wink: неразбрах че сте на сектори :mrgreen: а за правилата наистина можем да поспорим :fish6: ЦИПС, ФИПС, БФРС я ги прочети ти! каде пише че неможеш да се състезаваш с алборела ?????? каде забраняват фуил и вердевас?????а??? само тука!
и като отидат на някой по- сериозен турнир,гледат като пукали, докато хората ловят яко!
не си вчас колега ! това ви дърпа назат много, с тия простутии :idea: не че сте напред !стига сте рязали клона на който сте седнали, щото ще падате много колега :mrgreen:
ако искаш да забраним и въдиците и да ловим с раце !щото някои нямали пари за щтека или директен и мач :mrgreen: вече не е и смешно, а трагично:(

пп: италия станаха 2ри на късо колега и половината англичани ловиха на късо!
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от Paparaka »

georgi genov написа:
nkolev написа:Папарак, защо го пуснахте Жоро бе?
Иначе Жоро, честито!
А тук забелязвам, че пишат хора, които не познават правилата за точкуване и се обаждат неподготвени.
По - добре първо да се почете от разни правилници (ЦИПС, ФИПС, БФРС) иначе човек, който претендира че е участвал в риболовни състезания по какви правила е участвал.
Това с правилниците важи за много още хора участващи на републиканско ниво.
n kolev:)
sorry :wink: неразбрах че сте на сектори :mrgreen: а за правилата наистина можем да поспорим :fish6: ЦИПС, ФИПС, БФРС я ги прочети ти! каде пише че неможеш да се състезаваш с алборела ?????? каде забраняват фуил и вердевас?????а??? само тука!
и като отидат на някой по- сериозен турнир,гледат като пукали, докато хората ловят яко!
не си вчас колега ! това ви дърпа назат много, с тия простутии :idea: не че сте напред !стига сте рязали клона на който сте седнали, щото ще падате много колега :mrgreen:
ако искаш да забраним и въдиците и да ловим с раце !щото някои нямали пари за щтека или директен и мач :mrgreen: вече не е и смешно, а трагично:(

пп: италия станаха 2ри на късо колега и половината англичани ловиха на късо!
1. Във Франция едва от две години е разрешен риболовът с макара!
2. В Германия е забранен риболовът с фуил.
3. На различни водоеми в Англия има различни забрани - на някои за куки, на други за фуил и вердевас, на трети за пелети!
4. Няма случай в последните 7 години поне в който някой да е станал Световен шампион на късо!
5. В Сърбия на състезания не се зачитат уклеите!

Така че, не те знам какъв състезателен риболов практикуваш, но се изказваш малко неподготвен. Късите пръчки са забранени съвсем целенасочено, при това с гласуване на всички клубове във федерацията. Но това е дебат за друга тема. Тук говорим за частни турнири.
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
cruzader
Мнения: 89
Регистриран на: Сря Ное 25, 2009 21:14
Местоположение: sofia
дал Браво: 6 пъти

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от cruzader »

Paparaka написа: Тук говорим за частни турнири.
Кога и къде ще е следващият?
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от georgi genov »

Божидаре :) сега ако кажеш че не ме и познаваш? ще съм ти много сърдит да знаеш :mrgreen: наистина ли незнаеш какъв състезателен риболов практикувам?е да от 3 години не се състезавам, точно заради тия неуредици с правилата и федерацията :cry: за късите пръчки мисля че 90% от отборите не ги владеят и затова сте го приели ! по тази логика ще почнете да забранявате всичко което не ви отъва братко! не е на добре тая работа .За частните турнири съм съгласен ,но за републиканските не!
Paparaka
Търговец
Мнения: 2153
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:28
Местоположение: Sofia-Plovdiv
Обратна връзка:

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от Paparaka »

Точно защото не се състезаваш от три години не си в час за какво става дума. Късите пръчки са пагубни за спортния риболов в България. Ще ти обясня защо. У нас риба няма. На състезания вместо да ловим на щека или мач се ловят слънчаци на късо. А навън като излезем ни бият като даули именно защото националните ни състезатели са станали шампиони основно с риболов на късо. А на Световно никой не лови на късо! Дано сега разбираш защо са забранени късите пръчки.
http://:)" onclick="window.open(this.href);return false;
От А до Я за спортния риболов у нас и в чужбина
-------------------------------------------------------
Да работят тези, които не могат да ловят риба
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от georgi genov »

папи как бре човек ? Италия 2ри на световното на късо ?
вчас съм аз следя нещата от близо брат !просто твърдя че нетрабва да се забраняват защото го има в играта :fish2:
нямаме успехи защото нямаме тренери и хора да следят другите отбори! нашите момчета са много добри! но щаба го няма помагачите и те ,нама кой да ти каже какво става около тебе :( и не само това са проблемите, вобще цялата полотика на федерцията е грешна и лошото е че ние нищо неправим по въпроса, и се закопаваме още повече, никой не го е грижа за националите :cry:
Аватар
Joro_72
Мнения: 529
Регистриран на: Нед Яну 25, 2009 12:00
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от Joro_72 »

Братооо /георги генов/ що не фанеш да млъкнеш че, ми писна да ти чета простотийте за къси пръчки за национали и тем подобни. :twisted: :twisted: :twisted: Ако толко ти е кеф пусдни си една тема и си размишлявай в нея. Преди три години си се сестезавал пък не знаеш как се точкува на състезание :lol: :lol: :lol: КАТА СИ НАПРАВИШ СЪСТЕЗАНИЕ ТОГАВА ЩЕ КАЗВАШ КАКВИ СА ПРАВИЛАТА :lol: :lol: :lol: :lol: Нали така ПАПИ. :lol: :lol: :lol: :lol:
Титаник все някога ще изплува!
nkolev
Мнения: 499
Регистриран на: Сря Фев 10, 2010 16:36
Местоположение: Бургас
дал Браво: 45 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от nkolev »

georgi genov написа: sorry :wink: неразбрах че сте на сектори :mrgreen: а за правилата наистина можем да поспорим :fish6: ЦИПС, ФИПС, БФРС я ги прочети ти! каде пише че неможеш да се състезаваш с алборела ?????? каде забраняват фуил и вердевас?????а??? само тука!
и като отидат на някой по- сериозен турнир,гледат като пукали, докато хората ловят яко!
не си вчас колега ! това ви дърпа назат много, с тия простутии :idea: не че сте напред !стига сте рязали клона на който сте седнали, щото ще падате много колега :mrgreen:
ако искаш да забраним и въдиците и да ловим с раце !щото някои нямали пари за щтека или директен и мач :mrgreen: вече не е и смешно, а трагично:(

пп: италия станаха 2ри на късо колега и половината англичани ловиха на късо!
1. Да се досети човек, че е на сектори е много лесно.
2. ПРАВИЛАТА съм ги чел, обсъждал и дори сега от време на време ги чета, за разлика от много други - нямам претенции да ги знам всички наизуст, но всички важни - да. Дори хора от БФРС ангажирани със спазването им, не ги четат и не ги прилагат твърдо и неотклонно или просто не внимават.
3.
Paparaka написа:Точно защото не се състезаваш от три години не си в час за какво става дума. Късите пръчки са пагубни за спортния риболов в България. Ще ти обясня защо. У нас риба няма. На състезания вместо да ловим на щека или мач се ловят слънчаци на късо. А навън като излезем ни бият като даули именно защото националните ни състезатели са станали шампиони основно с риболов на късо. А на Световно никой не лови на късо! Дано сега разбираш защо са забранени късите пръчки.
Напълно съм съгласен с Папарака и това е идеята на вътрешната забрана. Не е важно само кой най-бързо дърпа слънчаци, (дори и аз се представям прилично).
4. Клона за който говориш отдавна е отрязан и тази забрана е някакво развитие в правилната посока, (според мен и доста други).
НДК
пламенхимекс
Мнения: 315
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 23:23
получил Браво: 3 пъти

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от пламенхимекс »

Титаник ти щом се за е и със световното ще потопиш и него. :D :D :D :lol: :lol: :lol:
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от georgi genov »

Joro_72 написа:Братооо /георги генов/ що не фанеш да млъкнеш че, ми писна да ти чета простотийте за къси пръчки за национали и тем подобни. :twisted: :twisted: :twisted: Ако толко ти е кеф пусдни си една тема и си размишлявай в нея. Преди три години си се сестезавал пък не знаеш как се точкува на състезание :lol: :lol: :lol: КАТА СИ НАПРАВИШ СЪСТЕЗАНИЕ ТОГАВА ЩЕ КАЗВАШ КАКВИ СА ПРАВИЛАТА :lol: :lol: :lol: :lol: Нали така ПАПИ. :lol: :lol: :lol: :lol:
жоро ли си къв си не те знам, ама щом не те знам значи си аматьор!
когато се научиш от коя страна се държиш въдицата тогава се обаждай ,а и никой не те кара да вземаш отношение на моите постове . така че гледай да се научиш да ловиш и тогава ми говори !като направиш 15-17 години стаж в състезателния риболов можеш да си казваш мнението :fish1:


пп: папарака има право но ти не :mrgreen:
Последно промяна от georgi genov на Пон Апр 02, 2012 15:02, променено общо 1 път.
666
Мнения: 879
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2010 13:52
Местоположение: София

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от 666 »

georgi genov написа:
Joro_72 написа:Братооо /георги генов/ що не фанеш да млъкнеш че, ми писна да ти чета простотийте за къси пръчки за национали и тем подобни. :twisted: :twisted: :twisted: Ако толко ти е кеф пусдни си една тема и си размишлявай в нея. Преди три години си се сестезавал пък не знаеш как се точкува на състезание :lol: :lol: :lol: КАТА СИ НАПРАВИШ СЪСТЕЗАНИЕ ТОГАВА ЩЕ КАЗВАШ КАКВИ СА ПРАВИЛАТА :lol: :lol: :lol: :lol: Нали така ПАПИ. :lol: :lol: :lol: :lol:
жоро ли си къв си не те знам, ама щом не те знам значи си аматьор!
когато се научиш от коя страна се държиш въдицата тогава се обаждай ,а и никой не те кара да вземаш отношение на моите постове . така че гледай да се научиш да ловиш и тогава ми говори !като направиш 15-17 години стаж в състезателния риболов можеш да си казваш мнението :fish1:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .......Мисля,че всеки има право на мнение!!!
Винаги съм се въздържала от коментари,но тука не се сдържах!
georgi genov
Мнения: 105
Регистриран на: Чет Мар 15, 2012 18:55
Риболов: sustezatelen

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от georgi genov »

666 написа:
georgi genov написа:
Joro_72 написа:Братооо /георги генов/ що не фанеш да млъкнеш че, ми писна да ти чета простотийте за къси пръчки за национали и тем подобни. :twisted: :twisted: :twisted: Ако толко ти е кеф пусдни си една тема и си размишлявай в нея. Преди три години си се сестезавал пък не знаеш как се точкува на състезание :lol: :lol: :lol: КАТА СИ НАПРАВИШ СЪСТЕЗАНИЕ ТОГАВА ЩЕ КАЗВАШ КАКВИ СА ПРАВИЛАТА :lol: :lol: :lol: :lol: Нали така ПАПИ. :lol: :lol: :lol: :lol:
жоро ли си къв си не те знам, ама щом не те знам значи си аматьор!
когато се научиш от коя страна се държиш въдицата тогава се обаждай ,а и никой не те кара да вземаш отношение на моите постове . така че гледай да се научиш да ловиш и тогава ми говори !като направиш 15-17 години стаж в състезателния риболов можеш да си казваш мнението :fish1:
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: .......Мисля,че всеки има право на мнение!!!
Винаги съм се въздържала от коментари,но тука не се сдържах!
каквото почукало такова се обадило, сори за острия език ама ..........хора дето вчера хванаха щека, да ми говорят така, малко тъпо!!! не мислиш ли, а?
666
Мнения: 879
Регистриран на: Чет Сеп 09, 2010 13:52
Местоположение: София

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от 666 »

georgi genov написа:каквото почукало такова се обадило, сори за острия език ама ..........хора дето вчера хванаха щека, да ми говорят така, малко тъпо!!! не мислиш ли, а?
Мисля,че не е задължително да познаваш всички състезатели,било то и непрофесионалисти.Това,че не го познаваш не значи,че е аматьор.Вярно е,че с годините се добива и опита,но много от тези състезатели се учат по частните турнири!А там в тези турнири...едва ли има човек който да не го познава :) В тези турнири участват почти едни и същи състезатели и всичките се познават,но това предполагам ти е известно :) Дръжте се дженталменски един към друг....защото е грозно да спорите по този начин!!!
Аватар
Joro_72
Мнения: 529
Регистриран на: Нед Яну 25, 2009 12:00
Местоположение: София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 1 път

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от Joro_72 »

Слушай сега Генов тия твоите 15-17 години активен спорт може да са били на табла или домино, нямам на представа :roll: :roll: :lol: :lol: Аз може да съм аматьор но със сигурност ме познават повече състезатели от колкото теб ГОСПОДИН НИКОЙ. Не знам от кога имаш ЩЕКА,но става въпрос за риболов а не за СКИ. :wink: :lol: :lol: Значи за да не спамиме темата и да си ги мерим пред всички ти предлагам да минеме на ЛС.
Титаник все някога ще изплува!
dobromir_
Мнения: 321
Регистриран на: Нед Юли 02, 2006 18:34
Местоположение: varna

Re: Пролетен турнир на щека - яз. Огняново - 2

Мнение от dobromir_ »

Жоро теб няма кой да не те познава след като влезе в книгата на гинес с 6 къпа на войсил вече всички състезатели те познават :lol: :lol: :lol:
КСР ТРАБУКО
Публикувай отговор

Обратно към “Състезания и турнири”