1година от както излъгах Краси-112

ОФФСом
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от LVitchev »

"1година от както излъгах Краси-112 " Пак ще те накаже,онази вечер ме излъга и мене,болен съм,гъз ме боли,врат ме боли,и ме прати по баирите на стари години :idea: Само ти го напомням,ако ще спираш да лъжеш,да не е само Краси,има и други наоколо :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от ribata402 »

Любо това му е професионален навик. :lol: :lol:
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от PENN »

А добре заварили,нямам много време вече,бачкане тройно повече,2 деца,плавания и си е мамата ебало.
А какво разбирам аз от тролинг,тая година влачих от Калифорния през Панама до Карибите и през Океана до Азорите и после Гибралтар до Барселона.И ньцки или почти,лодката нещо не я харесват май.

НЕкой кьлне ви казвам или тия макари едно време дет ги пипнАх се оказаха карьци :shock:
Go BIG or Go Home!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от LVitchev »

Троли ни кълне всичките,а ние в купом него,за това е така,макарите нямат нищо общо със завистиците :lol: :lol: :lol: Добре че повечето сме печени и не ни хващат клетви :wink: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от PENN »

Гледам по 6 кила вадел Троли,а аз се чудя що не хващам,че то половината време стрьвта ми е толкова голяма :lol:

Кьлне викаш а?А Емо льже и го застигат клетвите?

Курбан си трябва явно,не е от Макарите макар,че с такива тролих и аз половината свят.А може и от тая да е,баси модела :shock: :shock: :shock:
Go BIG or Go Home!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от boababa »

PENN,добре дошъл,че с Емо взе да ми доскучава!Готов ли си? :evil: Евала за второто дете,не знаех!Да не си го правил 4-ри години,та те нема на хоризонта? :shock: Накратко миналата година ги разбих тия дет се лъжат тука,а сега съм им спретнал за новия сезон доста изненадки,добре е да ги подкрепяш редовно поне морално,да не им спре дишането от големите сомове! :roll:
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от PENN »

Емо модератор,аз на линия.........ТИ готов ли си :wink: :lol:

Аз децата ги праим лесно,как боднем и порьчката готова,целим ги все в на жената ваканциите да се раждат,ше ми викаш БАШ МАЙСТОРА ВЕЧЕ :fish5:

А викаш разбил си ги?2 бидона по 6 килца сомчета на тролл ли или как ги разби?То го има някьде ма темите тук по 400 страници и ега ги прочета всичките да си наваксам 4-5 години.

Троленето ше го мислим,колко му е едно шаранче ва се вкара под носа на сомовете и леко да им го разма'ате е така за ташак.То може така да не се прави ма то много неща не бяха правилни едно време,Емо даже за кранист ме набеди с моите проволки и кабели.

Не забравям аз,магията на макарите си седи :wink: курбан си трябва и тва си е :mrgreen:
Go BIG or Go Home!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от boababa »

Аз па от скука,че те нема направих трето дете и малко ме боли главата,ма ги качвам сите на "яхтата" при големи вълни до 30-50санта и ловим сомове на тролинг,па е голем кеф,щот Емо с неговото "корабче" седи на брега и го е шубе да влезе! :shock: Та къде ги срещнем старите герои,ги бием с по некое 6-кила соме за спорта и да не ги изгубим като противници,докато те са капо и само за пиене и ядене ги бива! :cry: Вече си праим гъргара с тех и ловим сомове по 40-60либри с мухарка,на моно линия 8-10либри!А те не моет да вденат,па и капитанското треа да им се вземе,че са без гребла и спасителни жилетки на вода! :cry: :shock:
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от nikaro »

:shock: Блудният син се завърна :D Здравей отново сред нас,PENN!Радвам се,че всичко е ОК при теб :wink: :D
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от LVitchev »

Тролчо,емо и Макса са ти приготвили възелин тази година,внесен е от Финландия заедно с Нилсовете !!!Помолиха ме да не ти казвам,за да не се стреснеш,ама ти си безстрашен,един възелин ли ще те уплаши :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Гледай да хванеш тая година повечко риби,поне на бройка да ги докараш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от Emo-83 »

опсссс Бобсън,кво си викаш сега а :!: :roll: Тия,ако се съюзът ще ми отиде ултра-лекото такъмче в подмола с прашки и бикини.Скоро те виждам да си пишеш само с Панца.Така и така и двамата само риби сънувате без да ги ловите. :wink: :fish6:
Ако ти беше хванал толкова риби,колкото ние с Иво до сега.....то щяха да са оди,поеми,възвишеност.
А кажи като си толкова отворен кой ти даде финлански воблери да ти се сгъне пръчлето.....още не беше пуснал 2-рата и сгъна а :!: :?: :roll: Чак и воблер по избор ти подарих.....с пожелание за голям сом.Но моля те да не го връзваш на нещо слабичко,че ще ми требе за фотосесия по червени пражки и бикини,а не за изгубени битки на загубени хора.
Любак,аз не съм те лъгал за нищо.Просто излезнах по-рано на брега и чух Краси какви ми ги заразказва за баирите и драките през които трябва да минем заради един бракониер.Как му чух разказа и ме стегна коленото. :D Ти сам се натисна да патрулираш пешачката.Ама така е....има различни видове охрани......аз съм водната,ти си Джони пешеходеца.Нямам работа да търчим из чукарите,защото просто не можем да търчим.Въпреки това,само аз хванах мрежа.Някои неща,като не може с крака се вършат с глава. :wink: :D :lol: :D :lol: :D :lol: 8) :oops:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от Д-р Флекс »

На тая хухавица вазелин ич й не тpебе, требе й малко машинна грес с яко речен пясък...тогава моге и да замлъкне...поне за месец... :roll:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от LVitchev »

Виж ся,за което си прав,си прав,ама това със стягането в кръста и крака,ако не е дебела циганска лъжа,здраве да е :lol: :lol: :lol: Ние с Макса амсалаците,гоним мечките в храстите,ама ако ти бяхме хванали един бракониер,щеше ли да ти се оправи кръстчето а :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от LVitchev »

LVitchev написа:Виж ся,за което си прав,си прав,ама това със стягането в кръста и крака,ако не е дебела циганска лъжа,здраве да е :lol: :lol: :lol: Ние с Макса амсалаците,гоним мечките в храстите,ама ако ти бяхме хванали един бракониер,щеше ли да ти се оправи кръстчето а :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Емиле,откриването е днес бе,ще има безплатни стриптизьорки бе,ще ти играят на пилона хахаха Много си завеян,брой на Троли сомовете тук,аз отивам да се напия :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от LVitchev »

Д-р Флекс написа:На тая хухавица вазелин ич й не тpебе, требе й малко машинна грес с яко речен пясък...тогава моге и да замлъкне...поне за месец... :roll:

Флекс,да пратя двама да го вземат Троли и да го вържа за пилона в бара,тамън някой манаф може да му оправи походката а ни трябват коладжийки,той става,видях го отзад и ми хареса :lol: :lol: :lol: :lol: Оххххх,ще се напикая от смях,тая вечер ще скъсам синджира,мамка му,от кога не съм пил като хората :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”