1година от както излъгах Краси-112

ОФФСом
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от Emo-83 »

LVitchev написа:
Емиле,откриването е днес бе,ще има безплатни стриптизьорки бе,ще ти играят на пилона хахаха Много си завеян,брой на Троли сомовете тук,аз отивам да се напия :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Тоя пост беше гаден.Днес ебането е премия,а я го изпущих.
За това те молим да си вземеш фотото и да ги снимаш,като аз на тебе воблерите.После ще си избера някоя и ми я прати по Еконт или по пощата за по-тъничко. :D :lol: :D :lol: :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от boababa »

PENN,едно наше момче ходи на Малдивите в Индийския океан и хваща хубави марлини!Там рибата се пуска обратно,освен ако не е трофей!Това очо е от трофей и ти го дават за спомен! :wink:
Изображение

Изображение

Изображение
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от PENN »

Чакай малко сега,ние в Риболов на СОМ ли сме или в раздела Лек Риболов?3 пьти се врьщам да гледам,бре викам си,попаднах у перушан категорията.
Нали за СОМ си пишете тук,а не за сомченца по 6 килца?

И това ОЧО е фалшиво :wink:
Go BIG or Go Home!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от Emo-83 »

Още не си влезнал и го разгада какви ги лови. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от ribata402 »

Скоро беше Гергьовден,и тва очо мисе чини овче(демек от дърта ялова овца.. :lol: :lol: )
Емо пък зана католика танцьорките си удари една МАРА ШЕПОВА и все едно си .. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ебал...... :lol: :lol: :lol: :lol: И ще спиш кат къпан... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от LVitchev »

Чакай,днеска за първи път ги виждам бе,чакай да се прибере жената че и тя дойде да открива......къде кръшка мъжо и :lol: :lol: :lol: Ама аз и викам..Спокойно бе маце,тая не може да ми гледа децата както ти ги гледаш !!! Мъжо ти е тарикат и само проверки прави с дълбокомера,не бих те заменил за три такива !!! Мале,няма по-щастлива от нея :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: Ама така е,както си го научиш,така ще си върви :wink: :wink: :wink:

П.П Хаха,и за да съм по темата,само ще вмъкна че ние сме на всеки километър тук,сомове,каракуди и уклей,всичко в кюпа :lol: :lol: :lol: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от ribata402 »

Още си пияно.......... :lol: :lol: :lol: :lol:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от Emo-83 »

Не е пиян,а е търкал.Ние с тебе сме пияни.От че.ии си изтърках линията на живота.Сега,ако ми удари голем,трябва да го ловим с левачката. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от boababa »

PENN,ето ти едно соме 65-70лбр.,хванах и още трима по 40-50лбр.,та не ме мисли мене! :wink: Твоите другарчета нещо го закъсаха,та дано си им на късмет,щот Троли не разчита на късмета а на знания и опит в тролинга! :idea: И тая година ще скимтят,като бездомни песове! 8)

Изображение
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от Emo-83 »

Ти висни още по-високо риба и вземи някое дете от яслата.Но го закарай в края на двора да изглежда рибата още по-огромна.И от кога започна да пишеш в либри....едвам ти преглътнах драговете,сега ново 20.
Едно време продавах в Германия войнишки дрехи,каски,значки и др военни атрибути.Идва тоя дето ми ги продава там и ми носи една пачка долари.Вземам я,а там пачката само по 1$.Изглеждаше внушително и се изкефих,до като ми дойде акъла,че само една банкнота вършеше същата работа но не със същия ефект.За това тия номера не нам.....не сме в детската градина за да ми говориш в либри,защото са повече от килата.Ние се борим сонарите ни да не са във футове,че ни изглежда огромна дълбочината,ти сега ни хвърляш в джаза.
Ето ти едно соме 3кг.как може да изглежда,като 10кг.Аз съм в ниското и на 2м. от рибата.Фотото е правено нарочно и съм го пускал,като загатка в На риба колко тежи.Всички коментари бяха 2-3 пъти над теглото му....това поне може да се провери.
Изображение
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
zee
Мнения: 729
Регистриран на: Вто Юли 12, 2011 6:55
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 24 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от zee »

веселяци сте сомаджите в този форум. Поне се появи колегата от които четох много разумни и точни постове стотина страници назад в друга тема.... предполагам че ви познава и не се връзва много на лакърдиите които разтягате и бъзикните помежду ви..... иначе е веселба и аз когато имам възможност ще надничам да видя как върви тото сома...
"Дай на човек една риба и той ще я изяде за един ден, Научи човек да лови риба и той ще седи по цял ден в лодката и ще пие бира"
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от Emo-83 »

Колега Зее,верно сме веселяци,но често се докачаме.Асен ни познава и кътните зъби на по-старите във форума.Сега Троли държи той да направи коментар върху макарите му,защото знае,че има много инфо и е точен.Но не ми се мисли,ако изровичка от някъде по-кофти неща за такъмите му.Тогава ще забия 1-я си Бан(шегичка).
Само на тебе ще споделя,че имам макара дето Сашко ще го изтеглим,като кайма през водачите със все Ахаба и драга му.Това обаче няма да ме направи по-добър риболовец и еквилибрист от лодка. :wink: :lol: :lol: :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от LVitchev »

Аз поне ги карам на ред,бъзик до откат :lol: На биваците обаче си събираме компромати,кой опръскал дървото като ходил по голяма нужда,кой крие сомски пържоли в ръкавите като мистър Сенко,кой си сваля главата като Астор след десетата ракия,всичко се документира и ви се представя по най-подробен и изчерпателен начин,иначе няма от къде да научите за тях :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: На последния бивак преди дни,даже имаше и предложения за брак,ама така и не разбрахме кои мъжа,кой жената,поне да ни бяха излъгали :lol: :lol: :lol: :roll: :wink: :wink: :wink:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
PENN
Мнения: 4833
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 2:29
Местоположение: San Diego CA
получил Браво: 8 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от PENN »

Де да знам,макарки разни видях ма това за сом ли е?Аз сомските макари не ги знам,а тия ми се виждат като за стрьв или поне за такова ги ползваме тук.Ако и моделите намесим и ужасТ,тия не са мислени за тоя риболов или поне така си мисля аз.


А иначе старата банда си я знам и уча от тях как се лови сом.
Go BIG or Go Home!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от boababa »

PENN,четох малко от старите теми и сте допуснали една грешка да сравнявате сладководната риба с океанската!Тия вашите риби там са луди и не моеш ги спреш,развиват за секунди по 300-400метра независимо дали е 50 или 500кила!Сомът е бавен и тежък,нема пируети във въздуха,и при ваденето най-ми прилича на риба тон,която постоянно забива под лодката и прави въртели,но при сома са змийски въртели!Сомът се увива около линията,като биг-боа и прави мощни тласъци надолу и Троли стигна до извода,че баят драг е напълно достатъчен за умората,а пръчката е за парлама!При кльонкането се използват само баяти геги/с изключение на Магьосника/ и баяти линии,та при тех се тормози рибата с пръта а макарата е само за обиране на влакното!Такива са ми анализите,та сме в патова ситуация!
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”