1година от както излъгах Краси-112

ОФФСом
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от LVitchev »

Пенн,тук не се знае какво ще ти удари.Влачиш и ти удрят всякакъв калибър,дори на воблер дето може да се лови и малрин на него,ти удря сомче или бяла риба по малки от примамката :roll: Това е действителността,никой не иска да му удрят,но е факт !!! Васко казва че нямало тънкости,има и то доста,въпрос на време е да се намери правилния начин и да дойдат големите бабалюги :lol: За сега съм успял да елиминирам бялата риба на 85 % и когато вляза да ловя,ударите на въдиците ми са само от сом или почти само !!! На пет-шест сомчета до 11кг,имам един единствен удар на бяла.На закриването,три удара,три сомчета,без удар на бяла през всичките дни които лових !!!Това са фактите,надявам се сега да намеря цаката и на едрите,като елиминирам дребосъците :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Anton_65
Мнения: 912
Регистриран на: Пон Окт 31, 2011 14:08
Риболов: На кльонк и прясно женско едно време,сега на спомени ха ха
Местоположение: Асеновград
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от Anton_65 »

Има един професионалист на тролинг от Асеновград,Колчо му викат :D ,та той отделя бялата от сомовете и също сомчетата от сомовете :wink: , Мацака го знае и бая работи е научил от него, та ги е казал на определени хора :wink: ,но същия ми сподели че има нова разработка която ще е още по ефективна от досегашната за отделяне на дребен от едър сом :wink: ,за бяла хич и не става дума :D ,но дали ще я сподели с който не трябва...... :wink:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: 1година от както излъгах Краси-112

Мнение от LVitchev »

Антоне,казвам на всеки който е с мене за риба на какво ловя,какви воблери ползвам и т.н,Всеки си знае сам и решава какво и на кой да каже.А бе,доста такива елементи има :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”