СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

ОФФСом
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от franko »

marinko7 написа:Те не са "Богоизбрани",защото малко или много всеки от нас е "Богоизбран" за да се появи на белия свят ,по скоро се прави общество на сомските ИЛЮМИНАТИ :lol: :wink:
Дано останалите се научат от ИЛЮМИНАТИТЕ ,на отношение към рибата и риболова :wink: .
marinko7
Мнения: 434
Регистриран на: Вто Апр 12, 2011 8:49
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от marinko7 »

fronko ,това беше във кръга на шегата :D ,а относно дали останалите ,ще се научат на отношение към рибата и риболова ,Едва ли ! Българина е такъв тип човек дето за него ,всичко извън неговия дом е чуждо,а не е така защото тази природа е на всички нас и трябва да я ценим и уважаваме ,за да ни уважава и тя нас ! А тук се действа на принципа " Айде бе ,ония ще взима 20 кг риба и няма да спазва закона, а Аз няма да взимам,и ще го спазвам "
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от quietriot »

, щ
franko написа:
marinko7 написа:Те не са "Богоизбрани",защото малко или много всеки от нас е "Богоизбран" за да се появи на белия свят ,по скоро се прави общество на сомските ИЛЮМИНАТИ :lol: :wink:
Дано останалите се научат от ИЛЮМИНАТИТЕ ,на отношение към рибата и риболова :wink: .
надай се :mrgreen:
що ли се занимавам.
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от Pike1 »

Панц, не можем да пуснем скрита тема или форум бе братче. Нямаме такива правомощия.Това само администратора може да го реши.Нека сега се изкажат хората по въпроса.На мен ми е интересно и мнението на Емо като се прибере.
MEMENTO MORI
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от silvi montanski »

А на мен ми е по интересно как ще краде дъщерята на ТАПЕТА :roll: :roll: :roll: :D :D :D :D :D :D :D
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от ribata402 »

Колеги плюите и яжте.Но Пики и др.колеги са напълно прави в мн.отношения.ПО НИКАКЪВ НАЧИН НЕМОЖЕ ДА СКРИЕШ НА КОИ ВОДОЕМ дАВА РИБА....защо?????????????????Сещаитесе бе хора...Никога неможе даси сам на водоема и само ти да вадиш риба.Винаги има по некоя лодка........ВЪОРАЖЕНА С БИНОКЪ......дори и те дане хващат ,а само ти ,ти си наблюдаван постояно...Всеки знае кога дадена лодка вади риба...И кво си мислите тез телефони за квоса...Още преди даси изкарал рибата..Някаде в БГ.вече знаят, че вадиш риба..Затова тоз скрит форум е пълна тъпотия на квадрат...За това си споделяите улова,тактика,техника,воблери и дълбочени.За данесе изгубва смисала на форума.И дано онзи който е над нас ,ни пази и налеи нещо в празните глави.На много от колегитени,които риболова за тях,не е удоволсвие,да изхвърлиш негативна и отрецателна енергия.Да бъдеш с истински приятели и да може някога да разчиташ на тях и удоволсвието от риболава дае прекрасно....А да неса с месарско мислене и да убиват всяка хваналасе риба...риба за бивака винаги ще има...не мислете че всичко което убиваме няма свършваше....Загубите са угромни няма как природата даги въстанови.Освен ако риболова в БГ.се забрани за 20години..Или помагаики си сами правим по чести кампани и за зарибяване с любимите ни риби..........
Аватар
valkata34
Мнения: 312
Регистриран на: Нед Яну 30, 2011 10:49
Риболов: тролинг

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от valkata34 »

Рибата е абсолютно прав,още щом закачиш някоя по едра риба и веднага те наобикалят 3-4лодки и се почва "на кво,на колко гази,не така ами така" и веднага всички се включват в твойто трасе и става мазало.
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от Иво Ломски »

Поздрав за всички дето хванаха пътя - http://www.youtube.com/watch?v=QMT9cVC1Ykg" onclick="window.open(this.href);return false;

Пожелавам им да размислят и да се върнат по-бързо!
Живот без страст не е живот а само съществуване...
Аватар
nikaro
Мнения: 418
Регистриран на: Чет Юни 11, 2009 22:02
Местоположение: Балчик
получил Браво: 1 път

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от nikaro »

Няма смисъл от такива "ВИП" форуми,бе пичове.Всички знаят,че си има неща,които са за споделяне във форума и такива,и такива за по телефоните.Айде да не доусираме с повечи глупусти форума,от който и аз,както много други съм научил страшно много и съм намерил много истински приятели.......и без това го поуакахме доста :( Всички имаме глави на раменете,с които да преценяваме,кое е правилно и кое не..Не мисля,че Емо или който и друг да е има някаква вина за простотията от Огоста.Такива малоумни миндили е имало и винаги ще има,но е факт,че благодарение именно на форумите и пишещите в тях,миндилите чувствително намаляха и мисленето на много хора се промени(в това число и аз),с което съм горд малко или много,а такива тъпаци които се гордеят с мъртвата глава на мечтата си препарирана и окачена в хола, или фризер пълен с попови лъжички.......няма кво да ги кометираме,той Господ ги е наказал още като ги е създал :wink: Така,че моето лично мнение е,че няма смисъл да занимаваме Пайк с излишни глупусти.Между другото и аз да споделя малко инфо :wink: Вчера на Цонево накъсахме калканите на качамак,а цацата взимаше най много на двайсет сантиметров дийпденсър с лилаво коремче.Наслука :D :wink: :lol:
"Никой не умира девствен-животът на всеки го слага"
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от LVitchev »

Никаро,ти си лесен :lol: Всичко ще си кажеш,като ти сипа една ракия :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :fish15: :fish15: :fish15:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от yankosan »

nikaro написа:Няма смисъл от такива "ВИП" форуми,бе пичове.Всички знаят,че си има неща,които са за споделяне във форума и такива,и такива за по телефоните.Айде да не доусираме с повечи глупусти форума,от който и аз,както много други съм научил страшно много и съм намерил много истински приятели.......и без това го поуакахме доста :( Всички имаме глави на раменете,с които да преценяваме,кое е правилно и кое не..Не мисля,че Емо или който и друг да е има някаква вина за простотията от Огоста.Такива малоумни миндили е имало и винаги ще има,но е факт,че благодарение именно на форумите и пишещите в тях,миндилите чувствително намаляха и мисленето на много хора се промени(в това число и аз),с което съм горд малко или много,а такива тъпаци които се гордеят с мъртвата глава на мечтата си препарирана и окачена в хола, или фризер пълен с попови лъжички.......няма кво да ги кометираме,той Господ ги е наказал още като ги е създал :wink: Така,че моето лично мнение е,че няма смисъл да занимаваме Пайк с излишни глупусти.Между другото и аз да споделя малко инфо :wink: Вчера на Цонево накъсахме калканите на качамак,а цацата взимаше най много на двайсет сантиметров дийпденсър с лилаво коремче.Наслука :D :wink: :lol:
Прав си Ники :wink:
Пак ли в малкото заливче изби кълканя :fish15: :fish3: :fish6: :fish1: :fish7: :fish6: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ресьора
Мнения: 21
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 22:01
Местоположение: harmanli haskovo

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от ресьора »

За да се спре или поне да намалее драстично изтичането на информация от форума трябва да се скрият важните подфоруми за НЕ регистрирани потребители,правено е в други форуми и работи.В вида в който е сега всеки сулю и пулю който чукне в гугал риболов на сом, или воблери за сом и прас чете си информацийка гледа си снимки.За мен тази информация трябва да е достъпна само и единствено за регистрирани потребители в форума.
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от quietriot »

Ок Ачка трий темата , явно няма смисъл от такъв според повечето знайни и незнайни колеги :mrgreen:
От мен толкова беше с писането и споделянето обаче, аз бях дотук. :!:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от Pike1 »

quietriot написа: От мен толкова беше с писането и споделянето обаче, аз бях дотук. :!:
Недей сега да ги приемаш лично нещата и да се връзваш !
Ще изчакам с изтриването.Има какво да се прочете тук.
MEMENTO MORI
quietriot
Мнения: 9345
Регистриран на: Пет Фев 23, 2007 13:39
Местоположение: СОФИЯ/ЯМБОЛ
дал Браво: 107 пъти
получил Браво: 155 пъти

Re: СКРИТ ПОДФОРУМ ЗА СПОДЕЛЯНЕ!

Мнение от quietriot »

Няма как, нещата са много лични, ако не ми пукаше нямаше да пускам тема!

Все тая има още дълго време да увриме, че трябва да пазим тая риба от тия животни иначе скоро ще си ловиме само куровете :wink:

Споделяйте си :mrgreen:
Заключено

Обратно към “СомОФФ”