Съвет за подходяща въдица и магазин

Който има въпроси за online магазина на Fishing Mania, търси препоръка или съвет за такъми, може да ги пусне тук. Отговорите идват!
boyanpetkov
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Юли 30, 2012 14:09
Риболов: на воблер

Съвет за подходяща въдица и магазин

Мнение от boyanpetkov »

Здравейте, Колеги (дано не обидя някой, защото съм нов :))!


Бихте ли ми помогнали с избора на въдица, която ще се ползва предимно за воблеров (дано не бъркам с термина) риболов по реките. Т.е. предимно за кленчета... и евентуално за шуклета по старите корита в Северна България... Около две години ходя на такъв риболов (за клен), но винаги с такъми на приятели. Струва ми се, че е крайно време да си взема нещо хубаво и за мен. :)

Интересувам се колко трябва да бъде дълга пръчката? Марката (средно качество)? Материал?

Същата история и с макарата? Марка (средно качество)? Лагери?


И всичко останало, което съпътства този тип риболов?


И в този ред на мисли... Ако може да ми кажете голям риболовен магазин в София, в който да имам голям избор от артикули и широк диапазон на цени.

ПП: Знам, че ще ме попитате колко пари съм приготвил?
Доколкото си познавам жената, надали ще ми отпусне повече от 70-80 лв.
:) Не че е смешно де...
Има ли вариант да се включа в тези пари?


Предварително Ви благодаря!
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8722
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1378 пъти
получил Браво: 423 пъти

Re: Съвет за подходяща въдица и магазин

Мнение от Д-р Флекс »

***

Не видях, че общия бюджет за "всичко за воблеровия риболов" ти е 70-80 лева, извинявай... С толкова пари нямам представа, къде би се обзавел с всичко - въдица, макара, влакна, примамки - освен може би "на втора ръка" или от Илиянци :wink:
Аватар
sekofena
Мнения: 123
Регистриран на: Нед Окт 02, 2011 0:07
Риболов: Spinning, Match, Surf, Feeder

Re: Съвет за подходяща въдица и магазин

Мнение от sekofena »

За 70-80 лева нови неща е крайно недостатъчно.Хубавите воблери вървят средно около 10-20 лева парчето,смятай за въдицата и макарата какво ще остане.Събери още някои лев отгоре и тогава може да си вземеш прилични неща.
П.п и на Илиянци за толкова пари няма да се оборудва колегата
Публикувай отговор

Обратно към “Fishing Mania Shop”