Състезание по тролинг - Mercury open III

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от LVitchev »

Моите адмирации за организаторите отново.Респект момчета,за пореден път ни събрахте и направихте всичко по силите си за да ни угодите.Състезанието се разви нормално,според очакванията,най-добрия победи и това е,няма сръдни,няма завист,момчето набара верния воблер за момента и ни разказа играта,да му е честита победата.А на загубилите,да не губят кураж,до година - пак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

А сега,за моя приятел Троли.Тролка,както ти казах онази вечер,зимата за тебе започва от днес.Вече даже се обадих тук-там,да ти уредя посрещане и съм ти приготвил-разбирай запазил билет за да емигрираш :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Казвам го с болка на сърцето,защото си нямаш на представа какво те очаква,в момента в които се мернеш из форума :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Мънцата »

Преди половин час се прибрах благополучно от Жребеца. Какво да кажа - въпреки многото капотирали се с финес, сред които и аз, се получи невероятно състезание! Благодаря на целия екип на Булстар за перфектната във всяко отношение организация! Единствената ми забележка е към кифтаците - миришеха на ... още Изображение :D Да се помисли и върху въпроса с клонирането на Палаза :lol: Изображение Запознах се с много готини пичове, няма да ги изброявам, те си знаят, но последните четири дни за мен бяха едно страхотно изживяване! За моя изненада се оказа, че Троли на живо не прилича на трол, даже събуди в мен некви леки симпатии, което разбира се няма да ми попречи през следващата година да му припомням мястото му в крайното класиране ... или по-скоро липсата му в него :lol: В тази връзка - честито на победителите в тазгодишното състезание!
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от lovo M »

LVitchev написа:Тролка,както ти казах онази вечер,зимата за тебе започва от днес.Вече даже се обадих тук-там,да ти уредя посрещане и съм ти приготвил-разбирай запазил билет за да емигрираш
Еееее Любак,тва нали беше изненада.Ще го чакам на летището,със специална песен за НАЙ-ДОБРИЯТ.
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
jansuzuki
Мнения: 82
Регистриран на: Сря Мар 23, 2011 21:39
Риболов: с бира и ракия
Местоположение: Филипополис

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от jansuzuki »

БУЛСТАР - МЪЖЕТЕ ЗНАЯТ ЗАЩО.
Вие сте най ДОБРИ. :fish4:

19ти в касирането , никак не е зле.............. :fish15:
ТАРАЛЕЖА Е ПТИЦА УПОРИТА , НЕ Е ЛИ РИТНЕШ НЕ ИЗЛИТА....
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Д-р Флекс »

Педя-човечето пак ли е капо? :mrgreen: Nice!!! :lol:
Аватар
ecoplast
Мнения: 3540
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:53
Местоположение: Исперих, живота си тече, но Времето е спряло.
получил Браво: 4 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от ecoplast »

Д-р Флекс написа:Педя-човечето пак ли е капо? :mrgreen: Nice!!! :lol:
Докторе, ти поне си наясно, че има твърде голяма разлика между виртуалният и реалният свят.
Колкото си по-голям комплексар в реалният, толкова си по-по-най-Великият във виртуалният....
мъка....
Дзен-учителя Башо:Който знае, не говори!
“Който постъпва честно, не живее лесно.”. Радой Ралин
"Бъдещето е внимателно обезвредено настояще." А. и Б. Стругацки
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от VARHARA »

Здравейте и от мен.
Стана едно много хубаво състезание. Организацията и наградите на супер ниво.Да не забравим и зарибяването с големки сомета .
Риби за съжаление нямаше достатъчно за всички ,но за тези който си го могат имаше :wink: :mrgreen:
Единственото нещо което направи впечатление и ОБИДИ организаторите е нелоялността на част от състезателите към организаторите и призьорите в състезанието.
На мен също ми тежи и ще го споделя с вас .
За какво иде реч.
Не може всички да казвате колко е добра организацията , колко много хапка и пийка има а да не се съберем на банкета .Нали Булстар докара 2 тира с маси за нас-вас ,да се съберем ,да създадем нови приятелства и да се веселим взаимно.Идваха с тенджери и тави , взимаха по 50 кюфтета и си отиваха по биваците . Е може ли такова нещо.
На награждаването от 182 лодки присъстваха не повече от 20-30 души . Това е неуважение както към организаторите на състезанието така и към тези който го спечелиха . Ами ние трябва да аплодираме и покажем респект към тези който ни победиха в двудневната надпревара .
Още веднъж евала на Бурстар. Честито на победителите.
Последно промяна от VARHARA на Пон Сеп 03, 2012 11:26, променено общо 1 път.
Аватар
Д-р Флекс
Мнения: 8721
Регистриран на: Чет Дек 03, 2009 17:56
Местоположение: София
дал Браво: 1372 пъти
получил Браво: 422 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Д-р Флекс »

ecoplast написа:
Д-р Флекс написа:Педя-човечето пак ли е капо? :mrgreen: Nice!!! :lol:
Докторе, ти поне си наясно, че има твърде голяма разлика между виртуалният и реалният свят.
Колкото си по-голям комплексар в реалният, толкова си по-по-най-Великият във виртуалният....
мъка....
Така е, приятелю, съзнавам го напълно, но все пак, ако перефразирам оня доперестроечен съвецки виц:
"Трольча капо? Пустячок, а приятно!!!" :mrgreen:

ПП поздравления за организаторите - провеждането на такава мащабна проява може напълно да се съпоставя с международната регата "Cutty Sark",
поздравления и на победителя!!!
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Шморхи »

Троли да не си тая година. :lol:
Нищо, той вече свикна да му сипват човека.
Иначе и аз съм съгласен с Върхара. Апнаа, па пийнаха и докато Миро четеше списъка с класирането и награждаваше победителите, покрай халето се нижеха кола след кола.
Айде, да не са били 20 човека, 40 да са били, но от 400, това си е...нищо!
А състезанието беше много добре тази година, нищо, че аз участвах на олимпийският принцип. Ма...другата година повече.
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от boababa »

Браво на победителите и най-вече на Тунай,който ни удари в земята с два бързи сома-разбира ги нещата в тролинга!Беше и сам в лодката,па като ти удари сом е доста по-трудно да се справиш без помощник!За Булстар кво да кажа? :shock: :roll: ПЕРФЕКТЕН ОТСЕКЪДЕ! :wink: Дано да не се е разсърдил сериозно,щот СЪСТЕЗАНИЯТА които организира,събират риболовци от цялата страна и атмосферата е невероятна!Прав е,че треа да се съберем на ЕДНА маса,а не всеки да си бега в лагера с кюфтетата!Наградите явно са доста желани от всички,та за това се получава така,но не е късно да се променим за следващото състезание! :wink: Не съдете Троли,може па следващото 4-то СЪСТЕЗАНИЕ да е неговото или некое след 10-20години,шанса умира последен! :roll:
Cat_fish
Мнения: 149
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 10:03
Риболов: риболов от лодка предимно тролинг и джиг
Местоположение: Разград
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Cat_fish »

Здр на всички колеги.Благодаря за перфекната организация на БУЛСТАР и ,догодина пак дасе срещнем.Благодаря на всички за поздравите
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от sampo »

Cat_fish
Мнения: 149
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 10:03
Риболов: риболов от лодка предимно тролинг и джиг
Местоположение: Разград
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Cat_fish »

Здр навси4ки колеги от състезанието ,бях сам в лодката и нямаше как да се снимам като вадя сомовете ще помоля тия колеги които ме снимага ако могат дами пратят снимки ина имела или дами пишят на ли4ен .Благодаря на вси4ки колеги отново :fish15:
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Булстарите »

Мънцата написа:Единствената ми забележка е към кифтаците - миришеха на ... още
Мънца имаше достачно.
Към 50 кг кайма остана и 10 кега с бира.
Проблема беше че като се наредят 3 души с тенджерка и вземат по 50 кюфтета към бивака и изпечените свършват.
Ако всеки си беше взел по 2-3 и да седне да хапне после още 2-3 и така докато се наяде щеше да е наред всичко.
Ако знаехме, че ще е така щяхме да ги изпечем всички да са готови и всеки да мине да си вземе с тенджерката и да си ходи, но явно сомаджиите не могат да се понасят на едно място и такова мероприятие е излишно.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”