Състезание по тролинг - Mercury open III

Минава, големият кораб минава ...
Публикувай отговор
Cat_fish
Мнения: 149
Регистриран на: Пет Юли 02, 2010 10:03
Риболов: риболов от лодка предимно тролинг и джиг
Местоположение: Разград
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Cat_fish »

киндер недеи да спориш никкои нетее объркал недеи забравя от къде по4на и коити показа риболова на тролинг няма смисъл дасе дразниш никои нищо не казал за тоя воблер които го изписа по от горе да и те ловят
Петко Петков
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Юли 31, 2012 15:46
Риболов: Сега съм фен на тролинга.
Местоположение: Пирдоп

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Петко Петков »

Благодаря и аз на МИРО и компания за проведеното състезание. Съвестта на трите лодки от Пирдоп е чиста. Присъствахме на всяка част от програмата на състезанието,дори и на зарибяването. Ние също хванахме сомове, но извън състезанието. Ако бяхме мошеници щяхме да сме на второ място с нашия улов. Честито на победителите, а победените да не се отчайват,защото на който не му върви в риболова му върви в любовта. Догодина сме на линия отново.НАСЛУКА на всички колеги. И по-малко риба във фризерите, за да има повече в язовирите :fish3:
П.П. Към Миро-мисля, че часа за старт е малко ранен. За да имаме повече шанс за сом, трябва да приключваме в 15 часа.
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Шморхи »

Колеги, нека ви помоля да се дърлите и разправяте на лични. Темата си върви много добре и без негативите, че да си го кажа направо и ЗЛОБАТА.
Честито на победителя, аз не разбирам толкова и не мога да кажа дали заслужава или не, но да хванеш един сом може и да е късмет. Да хванеш два и да те тресне трети за кратко време не е само късмет.
За мен си я заслужава победата!
Относно ранния старт, и аз реших така за себе си и влязох около 9 часа на вода. Това никак не се отрази на резултата ми в състезанието. :lol:
Чудя се обаче....дали не може да се обсъди провеждането на състезанието да е примерно Юни месец.
Не, че разбирам много, но аз поне, тогава на 2 или 3 излета нямах капо. Не сом разбира се, но все пак...Мисълта ми е, че щом АЗ хванах, какво остава за останалите.
И това с кюфтаците също е добре да се обмисли. Човек пред мен си подаде панерче, напълниха му го догоре и драсна към бивака си.
Аз да бех дошъл с една дамаджана, та да ми я напълните с бира... :mrgreen:
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Булстарите »

Петко Петков написа:П.П. Към Миро-мисля, че часа за старт е малко ранен. За да имаме повече шанс за сом, трябва да приключваме в 15 часа.
Да мисля че от 8 до 15 часа ще е по-подходящо.
Ако има следващо ще го имам в предвид.
lomboks
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:12
Местоположение: Разград

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от lomboks »

Туни честита победа и от мен.

А някои "колеги" дето не уважиха мероприятието, някакси не им приляга да се обаждат, че и да се заяждат на всичкото отгоре. А иначе аз на състезанието се капотирах ама извън него си хванах 3 сома на "дяланите" BMG, не че не влача и "изработени до микрон" и съм доволен от приятния уикенд който изкарах.

И не мога да не БЛАГОДАРЯ на Булстар за организацията на такъв форум.


п.с. Отношението на почти всички ни към банкета и награждаването наистина като че ли внася малко горчивина към целия празник, но Вие имате пълното ми уважение за това което правите а вярвам и на всички колеги които вземат участие.
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Булстарите »

Шморхи написа:Чудя се обаче....дали не може да се обсъди провеждането на състезанието да е примерно Юни месец.
Не, че разбирам много, но аз поне, тогава на 2 или 3 излета нямах капо. Не сом разбира се, но все пак...Мисълта ми е, че щом АЗ хванах, какво остава за останалите.
И това с кюфтаците също е добре да се обмисли. Човек пред мен си подаде панерче, напълниха му го догоре и драсна към бивака си.
Датата на състезанието не е случайна.
1. Годината за всички в морския бизнес свършва на 31.08. Тогава излиза всичко ново и стартират изложенията и резервации и поръчки за следващия летен сезон.
2. Тогава се разбира и колко е оборота на даден дистрибутор и колко рекламен бюджет има. Все пак Mercury и Lowrance плащат за събитието и трябва да кажат до колко можем да се отпускаме.
3. За да напълним тенжерите с кюфтета и да напълним пластмасовите туби на всички в продължение на 10 дена не приемаме поръчки за ремонти в сервиза и целия екип се занимава с организация.
Ако го направим през Юни ще е голяма загуба за нас, а и не е ясно дали няма да си привишим бюджета.
Шморхи написа:Аз да бех дошъл с една дамаджана, та да ми я напълните с бира... :mrgreen:
Имаше доста такива
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Шморхи »

Аз повече от три бири трудно ще изпия, затова оставих дамаджаната.
А за датите, щом не може, не може. Ще трябва аз да задобрявам явно. :P
Е не съм съвсем капо де, хванах две скумрийки, че и без въдица дори. Добри бяха, мерни скумрийки. :lol:
lomboks
Мнения: 4
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:12
Местоположение: Разград

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от lomboks »

Подкрепям като че ли идеята за по-късния час на риболова, аз и трите сомета ги хванах около 14часа
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от LVitchev »

Аз нямам очи да пиша,защото не се качих горе,макар да ми се искаше.Първо защото съм трезвеник и не ми се гледа как хората се тъпчат и пият а аз да скляпам.На предното награждаване бях горе,и преди това пих бира и се хилихме с още няколко зевзека,но този път,трезвен не ми беше до бъзици.Иначе с Тапета си говорихме за "Тройки" на бивака,обаче аз се отказвам да го каня,страх го е да не го объркам нещо в навалицата :lol: :lol: :lol: Хубаво е да се критикуваме тук е всеки да си вземе поука,защото наистина Булстар са пичове и си заслужават уважението.Преди да се научат,те получиха критиките на състезателите,сега са перфектни а ние сме кривите и трябва да се замислим по въпроса.От мене толкова,приемам критиката им и следващото състезание ще им отделя нужното внимание,те го заслужават !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Founder
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 0:19
Риболов: Чакам си сомаааа :)))
Местоположение: Ямбол
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Founder »

Честито на печелившите (Баш Майстори) :fish3:

Много съжалявам, че не успях да присъствам на това страхотно мероприятие, но следващата година ако всичко е наред и има подобна среща, ще бъда там на 100%.

А уважението е може би най-малкото нещо, което всеки един участник/присъстващ трябва да "отдаде" към спонсорите, защото не са много фирмите, който правят подобни излети истински празници.
Присъствам на безброй много мероприятия (предимно автомобилни) и знам колко е тегаво там във финансово отношение ... изобщо не говоря за безплатно ядене и пиене.

От скоро съм потребител на форума и за това ще се въздържа от по дълбоки разсъждения ;)

С 2 думи - ОГРОМЕН РЕСПЕКТ!!!

Браво момчета и продължавайте в този дух да развивате и насърчавате риболова в България!
От мен имате безвъзмездна подкрепа!

Поздрави,
Ангел Тончев @ No Limit Performance
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Мънцата »

Бах маа му, човек да не се пошегува бре, кифтетата имам предвид :( Пичове, имам една молба към всички Вас - не акцентирайте на негативните неща, подобен празник /поне за мен е така/ не заслужава и не бива да бъде опорочаван по такъв начин! Още веднъж поздравления за целия екип на Булстар за всичко, което направиха, за да се чувстваме така комфортно!!!
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
Булстарите
Вносител
Мнения: 2098
Регистриран на: Чет Юни 25, 2009 10:24
Местоположение: Бургас
дал Браво: 1 път
получил Браво: 15 пъти
Обратна връзка:

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Булстарите »

Като изненада на събитето присъстваше директора на ИАРА - Драгомир Господинов.

Беше на банкета и обръщаше внимание на всяка препоръка и упрек към неговата администрация.
Даваше си ГСМ на всеки който го поиска за да помага за спирането на бракониерите, но за съжаление нямаше много кой да изслушва.

Мисля че това е един много свестен човек интересуващ се от проблемите на рибарите, но ние сме силни само на приказки на дела ни няма.
patter
Вносител
Мнения: 1116
Регистриран на: Нед Сеп 24, 2006 12:58
получил Браво: 76 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от patter »

bulstar_nikolov написа:Като изненада на събитето присъстваше директора на ИАРА - Драгомир Господинов.
Това ме кара да съжалявам още повече, че се включих в банкета със закъснение :-(
Кой'т оди фаща, кой'т не оди не фаща ...

Сухо дупе риба не релийзва!

Facebook tackle
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Мънцата »

bulstar_nikolov написа:Като изненада на събитето присъстваше директора на ИАРА - Драгомир Господинов.

Беше на банкета и обръщаше внимание на всяка препоръка и упрек към неговата администрация.
Даваше си ГСМ на всеки който го поиска за да помага за спирането на бракониерите, но за съжаление нямаше много кой да изслушва.
Това наистина беше от приятните изненади! Лично на мен човека ми допадна изключително много! Колкото до изслушването, не е точно така, Миро. Аз бях на 3-4 метра от него, опитвах се, но не чувах почти нищо :( В тази връзка да питам дали правилно съм разбрал - забраната за нощен риболов отпада ли??? :roll:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Състезание по тролинг - Mercury open III

Мнение от Мънцата »

Ето и едно клипче от тренировката, със първия хванат /надявам се не последен :D / през живота ми сом :D
Не се смейте много - не е лесно да държиш в едната ръка пръчката, с другата бирата и с третата фотоапарата :lol:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от лодка”