Размисли за опцията "скрит потребител".

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
vovata
Мнения: 85
Регистриран на: Пет Ное 13, 2009 17:27
Риболов: тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Размисли за опцията "скрит потребител".

Мнение от vovata »

Много хубава тема.но защо водещите никога на са на линия :shock:
Едно е да искаш, друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от Pike1 »

Колега, коя тема е хубава ? И що не писа в нея ? :wink: Карай, напиши сега каквото ти е на сърце, утре ще ги напаснем нещата. :wink: :D
MEMENTO MORI
Аватар
vovata
Мнения: 85
Регистриран на: Пет Ное 13, 2009 17:27
Риболов: тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от vovata »

pike1 повече чета и много време съм на компа защото такава ми е работата.но ми прави впечатление че хората които рекламират са скрити.
vovata написа:Много хубава тема.но защо водещите никога на са на линия :shock:
Едно е да искаш, друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от Pike1 »

Ако имаш в предвид, че някои потребители са използвали опцията да не се вижда кога са на линия, това си е техен личен избор. Всеки може да го направи. Не виждам защо това те притеснява или дразни. :wink:
MEMENTO MORI
Аватар
vovata
Мнения: 85
Регистриран на: Пет Ное 13, 2009 17:27
Риболов: тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от vovata »

ако ме дразни няма да съм във чата,чета и гледам и ми е кеф
познавам много хора задочно от форума а груги лично ако ме помнят.
но ми прави впечатление че някои колеги никога не са на линия,
както казваш това си е техен избор но все пак когато си президент
трябва да чуеш твоите избиратели :D
Едно е да искаш, друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от Pike1 »

Колега, ако говориш за платената тема не си съвсем точен, а само наполовина. :wink: Емо използва тази опция, но Max не е скрит потребител и се вижда кога е на линия. Друг е въпроса, че всеки може да гледа като гост. Не мога да ти отговоря от тяхно име. Утре ще преместя постовете в платената тема ако въпроса ти е към тях.
MEMENTO MORI
Аватар
vovata
Мнения: 85
Регистриран на: Пет Ное 13, 2009 17:27
Риболов: тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от vovata »

pike 1 от max съм си взел мотора но той на дали си си спомня за мен
емо лично не познавам но без него форумът ще е различен
но бизнеса си е бизнес .да е жив и здрав.
Едно е да искаш, друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш
Аватар
vovata
Мнения: 85
Регистриран на: Пет Ное 13, 2009 17:27
Риболов: тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от vovata »

едно е да го пипнеш :D по добре продава :wink:
Едно е да искаш, друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от LVitchev »

И аз съм скрит,не искам Безрибов да знае кога съм на линия,ще вземе да отиде и да ми хване рибата,докато аз си чатя :lol: :lol: :lol: Иначе,и аз искам да си гледам продавача в очите,ако може и цвета да им видя,нямаше да е лошо,някои от тях са доста симпатични,особено Тапета,от кога го дебна ама бега :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от Emo-83 »

vovata написа:pike 1 от max съм си взел мотора но той на дали си си спомня за мен
емо лично не познавам но без него форумът ще е различен
но бизнеса си е бизнес .да е жив и здрав.
Какво значение има това дали съм скрит или не съм.Най-много пиша от всичките на риболовна тематика.Сега това ли е проблема не зная.Тук постоянно четат различни хора и траят.Кажи нещо за риболова вместо да се занимаваме с глупости.
Платената тема си е платена и в нея мога да пиша за каквото си пожелая свързано с риболова.Така както го прави Булстар например или всеки останал вносител или желаещ.
Един подобен форум се издържа от рекламодатели,които си плащат за услугата.
Не зная защо приемате всичките ми постове с някакви задни мисли за продажби и дрън,дрън ярина.Дори да е така.Аз това работя.Не съм ветринар,монтьор или сладкар.Ако ме вълнуваше друго щях да участвам в други форуми.
Електронен сайт имаме с Иво от 8м.А сега вижте колко хиляди поста имам от преди това.Не сме спрели да обсъждаме всичко свързано с риболова.Не мога да разбера какво ви дразни,че това работя.Според мен трябва да се радвате,защото ви споделям всичко и то няма нищо общо със продажбите.Знаете ли още колко хора имат желание да им се пише за продуктите,защото това е начин за реклама и продажби,но няма кой да го прави.Или и да има,безплатен обяд няма.Как така се отделя време за да рекламираш на някой нещо безвъзмезно.На запад всеки си има лица,които са рекламни.Но те са постигнали нещо в определена насока или риболов.Може да си много добър риболовец,но чел ли си приказката за незнайния войн си шматарок на който никой няма да обърне внимание.
За това ви казвам,че бих писал за продуктите на някой,но само срещу нещо.....кинти да кажем.Но понеже няма кой да ми ги даде си пиша за хобито с кеф.....щото то доста по-късно се превърна в работа.
Има много добри състезатели,които в последствие си отвориха магазини.Карфиците,Юли Цирка,Върхара,Пантелеев и т.н.т.На тях хората им се доверяват и разчитат на мнението им.Но проблема е,че дори и национал не може по всички дисциплини да си спец.Как сега да оставя Наско или Върхи да ми говорят за сомове.Единия няма нито един на тролинг,а другия скоро ги започна.И понеже осъзнавам всичко това никога не съм им се опълчвал в коронните им дисциплини плувка,спининг или да кажем джиг.
Именно поради тази причина направихме специализиран сайт за риболов от лодка.Вътре да влизат хора само с тази насоченост.А не шаранджийски и всякакви други такъми от които също се печели и то по-добре заради консумативите.....събрани в едно.Там хората да зяпат всевъзможни картинки със объркващи стоки за подледен и океански риболов,спининг,плувки и т.н.т.
Трябва да взема и да пиша само в платената тема за да мирясате егати.
Сега вместо да чета някакъв смислен пост за риболова,се занимавам с глупости дали съм скрит или не съм.Половината всезнайковци дето нищо не пишат,а само четът и попиват,като сюнгери са скрити.Но това право се дава от правилата на форума.Въобще се чудя какво значение има това.Представете си,че всички са скрити....какво толкова ще се промени......на поста или на мнението ще му се случи нещо.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от max »

vovata написа:pike 1 от max съм си взел мотора но той на дали си си спомня за мен
емо лично не познавам но без него форумът ще е различен
но бизнеса си е бизнес .да е жив и здрав.
Вова, помня много добре и теб и мотора който ти продадох. Искаше 25 коня , но в последствие стана така че си взе 20, купи го ноември или декември преди няколко години.

Аз също не схващам какво точно се опитваш да кажеш!!?? Ако имаш някакви забележки или препоръки съм готов да ги чуя. За останалото няма да търпя никакви критики от теб - ние сме пуснали огромно количество информация през изтеклата година, клипове, статии, снимки и постове. Който е намерил в това нещо ценно халал да му е, инфо не сме отказвали на никой. За всички останали които смятат че това е реклама без връзка с действителноста - много им здраве, всеки който пожелае може да си плати и да пише и показва каквото пожелае (дори и авточасти).
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от LVitchev »

На мене ми трябва шенкел,втора втулка и трети лагер за скоростната ми кутия,а също така и крик :wink: Може и втора ръка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от max »

Любак, не искаш ли първо да ги пипнеш, по добре се "продават" опипани.
Иво Ломски
Мнения: 1047
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 20:59
Местоположение: София
дал Браво: 5 пъти
получил Браво: 23 пъти

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от Иво Ломски »

Аз искам да докопам нещо друго, но ще почакам...
Живот без страст не е живот а само съществуване...
Аватар
vovata
Мнения: 85
Регистриран на: Пет Ное 13, 2009 17:27
Риболов: тролинг
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: РИБОЛОВ НА СОМ,И НА ВОБЛЕР

Мнение от vovata »

Ако,съм обидил някой се извинявам.явно съм разбран грешно. :?
Едно е да искаш, друго е да можеш,а трето и четвърто е да го направиш
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”