Трофейни бели риби на джиг.

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Публикувай отговор
svetoslav7704
Мнения: 326
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 23:19
Риболов: спининг,тролинг
Местоположение: гр.Шумен
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от svetoslav7704 »

Ами то вододайната зона е любимата му дестинация :mrgreen: Или ръкава на 'Жълтата локва' или Ивановския :evil: Догодина може и на стената до водната кула да джигосва.С такива постъпки какъв пример ще даде на другите риболовци. :idea:
Колкото по сериозно оборудване имаш по дребни риби хващаш.
Аватар
minkata
Мнения: 3288
Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 10:14
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от minkata »

Kinder загуби още един клиент в мое лице. Също така искам да помоля колегите от клуба да не поощряват бракоиерството като купуват от теб.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

stanistud написа:
kinder написа:Тук няма ли кой да ме напсува?Жалко ,че е в тази тема то трофей нямам.
Вярно трофей нямаш но за сметка на това маломерки бол :evil: И какво хуя му търсиш във вододайната зона :evil: :evil: :evil:
Маломерки НИКОГА НЕ СЪМ ВЗЕМАЛ...
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

Tomahawk написа:Киндера бре , великия . :lol: :lol: :lol:
Тези търговишките са като корморани ве , нямат капка съвест . То не бе обезрибяване на язовири то не бе събиране на маломерки . За тях няма вододайна зона , закони няма ... яко тъпчат по чувалите и тва е . Докато не пресушат даден язовир от към риба не спират .
Пожелавам такива актове на всички които се припознаят в по горе описаните образи .
Поздрави
Казвай конкретно защото подвеждаш хората! Уточнявай за всичко което пишеш кой ,какво ,що .
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

svetoslav7704 написа:Ами то вододайната зона е любимата му дестинация :mrgreen: Или ръкава на 'Жълтата локва' или Ивановския :evil: Догодина може и на стената до водната кула да джигосва.С такива постъпки какъв пример ще даде на другите риболовци. :idea:

Е тук ставаше въпрос че съм превишил нормата в килограми обърнахте всичко ПРЕЗ ЗАВИСТА СИ къде съм бил ходил.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

svetoslav7704 написа:Ами то вододайната зона е любимата му дестинация :mrgreen: Или ръкава на 'Жълтата локва' или Ивановския :evil: Догодина може и на стената до водната кула да джигосва.С такива постъпки какъв пример ще даде на другите риболовци. :idea:

П.П То там Шуменски лодка никога не е влизала ,да то там само от ШУМЕНЦИ са най примерни НАЛИ
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
valchev
Мнения: 187
Регистриран на: Пон Юли 09, 2012 13:36
Риболов: от лодка
Местоположение: Разград / Несебър
получил Браво: 1 път

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от valchev »

Киндер как да ти завиждам като те виждам колко си жалък . Скри се зад този акт кажи с колко си превишил нормата ? На ивановския беше само ти с лодка . Дойдоха още две разходиха се и се прибраха а ти от сутринта не се спря. И малки и големи всичките в лодката как една не върна голяма лакомия.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

valchev написа:Киндер как да ти завиждам като те виждам колко си жалък . Скри се зад този акт кажи с колко си превишил нормата ? На ивановския беше само ти с лодка . Дойдоха още две разходиха се и се прибраха а ти от сутринта не се спря. И малки и големи всичките в лодката как една не върна голяма лакомия.
Май ти беше със другата лодка скутера пластмасовия.Така бели риби имам три и то в норма а другото е костури така ,че.Ти пък как ги брой бе човек.?Вие също гледахте да ОБЛАЖИТЕ дедо попе.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
svetoslav7704
Мнения: 326
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 23:19
Риболов: спининг,тролинг
Местоположение: гр.Шумен
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от svetoslav7704 »

Няма капка завист в това, което съм написал...Само съжаление.Не твърдя, че не влизат и други лодки във вододайната зона ,но на теб не ти се излиза от там.И още нещо ,като се научиш да изпитваш удоволствие от пуснатата риба така както сега ,като я прибираш ще се съглася ,че има промяна в положителна посока. :lol:
Колкото по сериозно оборудване имаш по дребни риби хващаш.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

svetoslav7704 написа:Няма капка завист в това, което съм написал...Само съжаление.Не твърдя, че не влизат и други лодки във вододайната зона ,но на теб не ти се излиза от там.И още нещо ,като се научиш да изпитваш удоволствие от пуснатата риба така както сега ,като я прибираш ще се съглася ,че има промяна в положителна посока. :lol:
Ето има и уточнение.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

kinder написа:
svetoslav7704 написа:Няма капка завист в това, което съм написал...Само съжаление.Не твърдя, че не влизат и други лодки във вододайната зона ,но на теб не ти се излиза от там.И още нещо ,като се научиш да изпитваш удоволствие от пуснатата риба така както сега ,като я прибираш ще се съглася ,че има промяна в положителна посока. :lol:
Ето има и уточнение.

Чакай,след забраната влизах да троля в Жълта локва две съботи и недели и след разправията с оня бракониер пазача на хижата собственика го знаеш не съм и пристъпвал там ти откъде знаеш ,че не ми се излиза от там да не би да ме чакаше там до видиш кога влизам.А и едно уточнение -ти пускаш ли рибата?
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
svetoslav7704
Мнения: 326
Регистриран на: Пет Авг 13, 2010 23:19
Риболов: спининг,тролинг
Местоположение: гр.Шумен
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 18 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от svetoslav7704 »

Пускам я и удоволствието, което ми създава е неповторимо.Като ходиш редовно за риба и по една да си взимаш пак ти е много.Няма смисъл, освен ако не ядеш само риба или не я продаваш. :?:
Колкото по сериозно оборудване имаш по дребни риби хващаш.
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от Tomahawk »

kinder написа:
Tomahawk написа:Киндера бре , великия . :lol: :lol: :lol:
Тези търговишките са като корморани ве , нямат капка съвест . То не бе обезрибяване на язовири то не бе събиране на маломерки . За тях няма вододайна зона , закони няма ... яко тъпчат по чувалите и тва е . Докато не пресушат даден язовир от към риба не спират .
Пожелавам такива актове на всички които се припознаят в по горе описаните образи .
Поздрави
Казвай конкретно защото подвеждаш хората! Уточнявай за всичко което пишеш кой ,какво ,що .
С кое ги подвеждам . То си пише . Написал съм , че ти си човека на когото са направили акт.
И после съм написал че ти и колегите ти от Търговище сте без капка риболовна култура.
Обезрибихте 3 водоема с манията си да се покажете кой е по по най !
Вместо да се заяждаш с всеки писал по темата вземи се засрами и си трай.
Много добре те познаваме и знаем колко риба вземаш и кога. Виждал съм снимките и пред чешмата :wink: .Засичал съм те и в язовира виждам какво се прибира . Знам за 2-те трюмчета в лодката ,едното с едрите другото с каквото има ... Ти вместо да се радваш че си се отървал с 1 акт вместо 3 (за маломерна риба , за улов на риба в забранени места и за превишаване на нормата) , си тръгнал срещу всички тук .
Не знам какво искаш да докажеш тук с заяжданките си . :roll:
Приеми го така и си вземи поука , няма безгрешни хора , всеки е правил грешки . Но по важното е дали е проумял какво прави с действията си и дали си е взел поука. Ти като един от добрите риболовци от който се учат много хора трябва да даваш пример на останалите и да ги хокаш когато тъпчат всичко по чувалите. Много добре ги познаваш хората за които говоря . А какво правиш в манията си да покажеш че си по велик , нанасяш повече поражения на вече обезрибените ни до минимум язовири. Давай пример !!! и следи за спазването на риболовната култура. Едно време имаше хъс помня как се разправяше с мережарите ! Не съм го забравил . Сега трябва да се бориш и с колегите си . Защото много добре виждаш че 1 риболов с 30 риби по 2кг си е чисто бракониерство , дали с мрежи или с въдица резултата е един и същ.

Предлагам дразгите да приключат до тук , защото няма да постигнем нищо освен да се изпокараме и кой знае какво още.
Поздрави.
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

Цитат от горе.
Знам за 2-те трюмчета в лодката ,едното с едрите другото с каквото има ... Ти вместо да се радваш че си се отървал с 1 акт вместо 3 (за маломерна риба , за улов на риба в забранени места и за превишаване на нормата) , си тръгнал срещу всички тук .

Ето за това говора двете трюмчета знам те кой си следващия път на язовира ела и разгледай лодката да видим де са двете трюмчета.Подвеждаш хората и запомни маломерна риба не съм вземал НИКОГА нямам маломерна РАЗБЕРИ и престани след като ме познаваш там на язовира ще говорим.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Трофейни бели риби на джиг.

Мнение от kinder »

Цитат от горе.- и да ги хокаш когато тъпчат всичко по чувалите.

Ами нали това правим казваме всичко в очите.Те от това хокане което до сега им правих бая ме намразиха.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”