Модератори и техните изисквания за съвместното ни общуване.

ОФФСом
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от LVitchev »

Вестел,стига си качвал снимки без да си ги оразмерил за сайтове че ми ебаваш мамата.Има хора с бавен нет,както съм аз тук на язовира и има ли такива снимки,ми отваря по два часа.Не само това,ами като има двама-трима,дето пишат по два реда под цитираните снимки и айде още два часа отваряне.Когато снимката е оразмерена си отваря нормално,а не дай си боже да са повече снимки,направо не ми се говори.И тези цитирания на целите постове,всеки цитира и става мазало.Един път като се напише и постне снимка,вече се знае за какво става въпрос,не е необходимо десет поредни поста всеки решил да отговаря да цитира същия пост,мислете малко бе :fish6: :fish6: :fish6: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от LVitchev »

Ето,сега пиша и екрана ми е целия разтегнат,трябва да местя с мишката че да го намествам за да пиша,ако искам да добавям и емотки,чудо направо :cry: :cry: :cry:


П.П Когато се снима с фотоапарата,трябва да се настройва камерата,не е необходимо да е 1920Х1080 :idea: може да е 800Х600 даже и по-малко,пак ще се види какво е снимано :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
doktor_djeky
Мнения: 217
Регистриран на: Съб Мар 01, 2008 7:24
Местоположение: Велико Търново
дал Браво: 29 пъти
получил Браво: 1 път

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от doktor_djeky »

LVitchev написа: Ето,сега пиша и екрана ми е целия разтегнат,трябва да местя с мишката че да го намествам за да пиша,ако искам да добавям и емотки,чудо направо :cry: :cry: :cry:
Сега аз па съм виновен, сори :D :D :D . Ще се постарая га ти пишеш да не пиша.
ПП Виж кой оператор има стабилен сигнал при теб, иначе е мъкаааа.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от LVitchev »

doktor_djeky написа:Сега аз па съм виновен, сори :D :D :D . Ще се постарая га ти пишеш да не пиша.
П.П Виж кой оператор има стабилен сигнал при теб, иначе е мъкаааа.
Не да не пишеш бе човек,режете снимките като цитирате,не е необходимо в един пост да се цитират десет пъти един и същи пост със същите снимки :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от franko »

LVitchev написа:Един път като се напише и постне снимка,вече се знае за какво става въпрос,не е необходимо десет поредни поста всеки решил да отговаря да цитира същия пост,мислете малко бе :fish6: :fish6: :fish6: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Любо е прав!!!Вземете се в ръце с цитатите.Цитирайте,но бръкнете вътре и изтрийте ненужното :idea: .
Скоро нарочно цитирах един такъв пост с джигови глави,белким се усетят някои.Ай със здраве :wink: .
Тук можете да качвате пък снимки и да им задавате нужните размери :arrow: http://picbg.net/login.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Шморхи
Мнения: 1273
Регистриран на: Сря Сеп 30, 2009 20:58
Риболов: морски
Местоположение: Бургас
получил Браво: 2 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от Шморхи »

doktor_djeky не си виновен пич. Любо искаше да каже, че на него му е трудно, което е по-лошото, а на други досадно, което по-малкото зло да се цитира целият пост.
Глей как стават нещата по по-безболезен начин.
Натискаш "цитат" и ти излиза тоя текст примерно:
doktor_djeky написа:
LVitchev написа: Ето,сега пиша и екрана ми е целия разтегнат,трябва да местя с мишката че да го намествам за да пиша,ако искам да добавям и емотки,чудо направо :cry: :cry: :cry:
Сега аз па съм виновен, сори :D :D :D . Ще се постарая га ти пишеш да не пиша.
ПП Виж кой оператор има стабилен сигнал при теб, иначе е мъкаааа.
Да, но аз не искам да излиза целият текст и преди да натисна "изпрати", ровя вътре в цитата, т.е. между скобите и трия това, което не ми е нужно. Оставям само това, което трябва, за да се схване, че давам отговор на конкретният цитат.
Ето го нагледно:
doktor_djeky написа:Сега аз па съм виновен....
Е па не си виновен, ще се научиш. От хора за хора е правено. :)
Щото ако Любо примерно пусне 20 снимки от някакъв излет и 10 човека искат да ги коментират, това значи 20 снимки да се пуснат по 10 пъти и да излязат 200 снимки. Па аз ще забравя кой, какво е искал да каже... ;)
ribata402
Мнения: 2469
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 17:04
Местоположение: plovdiv
получил Браво: 4 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от ribata402 »

Еи Шморхи браво бе брат.Аз колко пъти искам да отговоря на точни фрази,ма неиси и кат не питам,целия пост.Ма сега ми светна кат обясни..Благодарско..
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от franko »

:arrow: http://picbg.net/login.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Изображение
Изображение
Изображение
... :wink:
Аватар
kalinux
Мнения: 3588
Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 1:17
Местоположение: Кюстендил
дал Браво: 208 пъти
получил Браво: 261 пъти
Обратна връзка:

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от kalinux »

Tomahawk написа:Аз нямам проблеми с снимките , оправете си резолюцията на мониторите , или си намалете зума на страницата . Бързо става с задържане на бутон "Ctrl" и скрула на мишката ( врътката) . :D
Извинявам се, че отново подхващам проблема на Любо. Когато се вгражда голяма снимка във форума, първо се зарежда цялата, след което софтуерът на форума прави автоматично преоразмеряване до по-малка резолюция и всичко това на нормален интернет изглежда, че все едно снимките са качени с нормална резолюция. При бавен интернет забелязвате всичките тези стъпки и е страшно изнервящо. Любо е прав в случая.
При цитиране с няколко снимки в цитата и да добавите едно изречение за коментар е меко казано грозна практика. Колеги, бъдете по-взискателни към себи и уважавайте другите колеги. Извинявам се за спама.

Иво, куканът е направен екстра! :D
С внимание към детайлите
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от sampo »

kalinux написа:...Извинявам се, че отново подхващам проблема на Любо. Когато се вгражда голяма снимка във форума...
И аз се извинявам :D ето едно предложение, когато се вгражда по голяма снимка е добре да се ползва BBCode, в http://picbg.net/login.php" onclick="window.open(this.href);return false; който предлага franko си има бутон "Вземи Код" и имате снимката в резюме. Ако заинтересува четящият може да си я отвори в пълен размер с едно кликване върху нея, ако не продължава с текста. Ето пример със случайни снимки и различни размери:

ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: СОМ НА ТРОЛИНГ....воблери и такъми.

Мнение от spookymiro »

Благодаря на всички колеги за разясненията.
Само да доуточня, копира се линка от сайта и се пейства без да се използва бутона "Img".

При варианта на Sampo каквато и резолюция да си избрал, в поста се вижда един и същи размер. Разликата се появява като кликнеш върху снимката. Тогава на отделен екран се показва снимката в резолюцията, в който си я направил в picbg.net. Ето една снимка запазена в три различни резолюции:

640х480
Изображение

800х600
Изображение

1024х768
Изображение

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

Тук съм преместил коментарите за размера на снимките и цитатите.
Ето тема, в която нещата са разяснени подробно :
Благодаря на колегата, който ми изпрати линка !
MEMENTO MORI
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

Emo-83 написа:Мене ме нема,в целата схема.....Ники ние тръгнахме.Отиваме да търсим подходящо място за огнището на агнето. :idea:
Поздрави изпрати на Троли.Оня ултралекия с макс-драга на макари чукове за морски риби.....щото до вчера разказва как съм харесвал пръчки за морски чудовища.
Пики,след като оставиш поста да ги дразни половин ден..... го изтрий по нареждане на щуката :wink:
Успех на всички тази година.Ние тръгнахме.Не ме питайте нищо,да не ви излъжа.
На тези,които ми вярват.....да заложат на Нилса поне до юни. :fish15: :fish4:
Атакааааааааааааааааааа............................. :fish5:
От името на колегата 83 съм упълномощен да обявя всенароден спам и амнистия считано до 10.00ч. на 17.03.2013г. Голям кеф му било и Наздраве праща на всички ! :wink:
Май вече са леко в киреча. :wink: :D
MEMENTO MORI
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от beis »

Да ги таковам в таковата тия мискини недни. :lol:
Днес Божо им звьня пьтуваха,сега няма да им звьня че пият яко.
А утре ще ги ловят яко.Направо им завиждам. :evil:
Аватар
karakolev
Мнения: 344
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 13:03
Риболов: сом и бяла
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от karakolev »

Не е ли малко студено още за бивак ?
http://www.interargument.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Troli: Защото ЛОВЪТ НА РИБА става с подходящия арсенал за всяка ситуация!
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”