УВОЛНИХА Шефа на ИАРА Русе

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
Аватар
Pedro
Мнения: 1270
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 22:06
Местоположение: Ruse
получил Браво: 1 път

УВОЛНИХА Шефа на ИАРА Русе

Мнение от Pedro »

Уволниха шефа на Изпълнителната агенция по рибарство и аквакултури в Русе
Това съобщи изпълнителният директор на ИАРА д-р Драгомир Господинов, който беше на среща с рибарите от село Ряхово, Русенска област, за да чуе наболелите проблеми на хората от бранша.
Причината за уволнението на досегашния шеф на русенския клон Михаил Михайлов са слаби резултати при залавянето на едри риболовци. Според Драгомир Господинов не е редно да се правят акции за пресичането на търговията с черен хайвер от моруна едва в крайна фаза, вместо да се залавят бракониерите и съоръженията им още по поречието на реката.
Господинов припомни, че има издадено разпореждане към контролиращите групи да се обхождат ежедневно местата за поставяне на кърмаци, за да не се допуска бракониерски улов на есетрови риби. Целта е да се прекрати нелегалният пазар на черен хайвер, но за съжаление контролът очевидно не е достатъчно строг.
Временно изпълняващ длъжността на регионален директор за Дунава до провеждането на конкурс ще бъде началникът на сектор Видин. Източник БГНЕС и vesti.bg.
Мен постоянно ме преследват умни мисли... но аз съм по-бърз от тях
ivelin_1976
Мнения: 92
Регистриран на: Пет Юли 25, 2008 16:42
Местоположение: гр.Ямбол
получил Браво: 1 път

Re: УВОЛНИХА Шефа на ИАРА Русе

Мнение от ivelin_1976 »

Днес в Русе, утре и на други места :wink:
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Re: УВОЛНИХА Шефа на ИАРА Русе

Мнение от babydoctor »

Временно изпълняващ длъжността на регионален директор за Дунава до провеждането на конкурс ще бъде началникът на сектор Видин. Източник БГНЕС и vesti.bg.
Баси разчекването??? :roll:
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
vilor
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Мар 09, 2013 16:33

Re: УВОЛНИХА Шефа на ИАРА Русе

Мнение от vilor »

Милене...май ще е по-добре да не коментирам, за да не те обидя....
КОКO_ZEMEN
Мнения: 7
Регистриран на: Вто Ное 13, 2012 15:31
получил Браво: 1 път

Re: УВОЛНИХА Шефа на ИАРА Русе

Мнение от КОКO_ZEMEN »

Вчера уволниха изпълнителния директор на ИАРА д-р Драгомир Господинов.
nIk
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Авг 03, 2013 16:27
Риболов: стопански и любителски

Re: УВОЛНИХА Шефа на ИАРА Русе

Мнение от nIk »

КОКO_ZEMEN написа:Вчера уволниха изпълнителния директор на ИАРА д-р Драгомир Господинов.
КОКO_ZEMEN написа:Вчера уволниха изпълнителния директор на ИАРА д-р Драгомир Господинов.
КОКO_ZEMEN написа:Вчера уволниха изпълнителния директор на ИАРА д-р Драгомир Господинов.
Дали е заради черният хайвер? :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”