Зарибяване със сом на яз.Жребчево-2013г.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Pike1 »

След приключване на кампанията ще променя заглавието на темата.
MEMENTO MORI
galq_stoilova
Мнения: 3
Регистриран на: Чет Мар 28, 2013 12:01

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от galq_stoilova »

Emo-83 написа:
ribata402 написа:Като гледам списъка,синьото преобладава.Ми които се е писал, да си даде парите или публично да се откаже.
Как да се откажа бре.Казах,че давам 50 кинта след Върхаря....ами,ако той даде.....аз ли да излезна п.....
Без общите зарибявания отделно съм зарибявал Жребеца 2 пъти сам със сомчета и собствени средства.За другите язовири няма да говоря тук.
Тази година ще участвам във зарибявамето на Монтана с бяла риба.Но ако все пак бат Върхи или в краен случай Троли дадат лептата си.....ще дам и аз моята.....както съм обещал.
Това не е ташак,просто е дразнещо за мен.Извинявам се на всички останали колеги.
Бат Върхи даде своите 50+ твоито име изчезна внезапно
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

Айде да не почваме пак ... :roll: "Галя", за толкова кратко време във форума /12 минути :D / добре се ориентираш в обстановката ... :lol:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Emo-83 »

galq_stoilova написа: Бат Върхи даде своите 50+ твоито име изчезна внезапно
50лв. моето зайче изглеждат така,а 50+ не зная как изглеждат.
Когато бат Върхи даде реални пари,а не сомчета от садките тогава ще ми говорите,че е дал нещо като 50+,които изглеждат така.
Изображение
А така изглеждат сомчета,които съм пуснал преди 3 и 4 години сам в яз.Жребчево и всички колеги от форума го знаят.
Изображение
Моля да не се занимавате повече с мен.Обърнете се към другите обещали 50,че даже и + което не зная какво означава 56,68,72 или колко лева,като число.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от VARHARA »

:fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15: :fish15:
Последно промяна от VARHARA на Чет Мар 28, 2013 16:04, променено общо 1 път.
toparlak
Мнения: 166
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 2:15
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от toparlak »

В момента имам здравословни проблеми в семейството и нямам време за нищо.
Върхи,искам да те помоля вземи сомчета за 50лв. от Таньо и ги прибави към твоите.
Аз ще му ги платя като го видя.Така че мен ме бройте платил.
И не се хапете ами си гледайте здравето,на вас и на близките ви,защото другото
е без значение.
Поздрави.
Аватар
yankosan
Мнения: 2964
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 20:13
Местоположение: Ямбол
дал Браво: 21 пъти
получил Браво: 12 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от yankosan »

toparlak написа:В момента имам здравословни проблеми в семейството и нямам време за нищо.
Върхи,искам да те помоля вземи сомчета за 50лв. от Таньо и ги прибави към твоите.
Аз ще му ги платя като го видя.Така че мен ме бройте платил.
И не се хапете ами си гледайте здравето,на вас и на близките ви,защото другото
е без значение.
Поздрави.
Късмет колега,дано всичко е наред :!:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от VARHARA »

Ок Топарлак че му се обадя да извади и за теб.Оправяй се по бързо !!!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Emo-83 »

Върхар,никога не съм се взимал за нищо,тия дето са ти се обадили им кажи да го.....
Е чети тука кога аз съм зарибявал Жребчево,другите са правили брррррррр.
Всички тези обаждания знаеш какво целят.А ти кажи даде ли 50+ и аз нямам ли същото право да дам,като тебе 50+
http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 20#p519920" onclick="window.open(this.href);return false;
Когато стоях,като просяк на брега,на никой не му дремеше да даде 5лв.сега за 50 ми говорят.....аре у левооооо
Върхар,нещо пак си се объркал.Значи ти може със сомчета,а аз не може....така лииии :!:
И не ме учи кога да ти слагам Бан и кога да давам пари.Извади от твоя джоб,че там змия има.
Форума да не ми е бащиния.За разлика от повечето комплексари не смятам това да си модератор във форума за някаква привилигия.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от max »

VARHARA написа:..................................
Обадих се на Гошо и му казах . Имам да взимам едни парици ,ще взема сомчета от човека а не парите си -съгласен -Гоша каза СЪГЛАСЕН ТО Е СЪЩОТО .Сега божество кажи какъв ТИ е проблема . Да дам на Гошо 50 лв и да докара от 30км мойте сомчета или да ги взема от садките на Жребеца където хем са климатизирани и на 100% няма да дадат фира ..............................
Върхар, имам лична молба към теб. Като взимаш твоите сомчета и тези на Топарлак моля те вземи и от мое име за още 50 лв. Пусни ми на лично сметка ще ти ги преведа веднага. Единственото за което искам да те помоля допълнително е да снимаш тези сомчета когато ги взимаш и когато ги пуснеш. Мисля че съм заслужил една лична услуга от теб за което ти благодаря предварително:D
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Emo-83 »

Вземи и на мене сомчета за 50лв.Парите ще ги изпратя на Мънцата и искам на него лично да дадеш сомчетата,той да ми ги пусне.....ти си карък и от сом не отбираш....питай Тенчо. :D :D :D
Мънца,пускам ти 50лв. за аклиматизирани сомчета от Жребеца.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от VARHARA »

Иво няма проблеми ще взема и за теб. Точно говорих със Жорката от Видракс и той иска да се включи .Ще бъда с неговата лодка ,той има камера така че видео матерял ще има :wink:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Emo-83 »

VARHARA написа:Иво няма проблеми ще взема и за теб. Точно говорих със Жорката от Видракс и той иска да се включи .Ще бъда с неговата лодка ,той има камера така че видео матерял ще има :wink:
На мен ще вземеш ли бе. :!: :roll:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от LVitchev »

Аз обаче,имам малко финансови проблеми и нещата не ми се получиха.За това,колкото и да ми е мъчно,колкото ида ми се иска да дам от сърце,този път ще пропусна,защото и вчера и днес,не ми донесоха парите и както изглежда,нямат за да ми ги върнат за момента.Съжалявам момчета,обещава да да м другия път повече,както съм и правил.имам сто лева а децата в къщи са три и си е ебало мамата.Нарочно гопиша тук,за да видят всички,не се крия и няма да се оправдавам,но това е положението.ще се реванширам следващия път !!!От всякъде се скриха парите,майката ни ебаха тези гадове политиците,ще грабвам скоро автомата,така ми се струва :roll: :roll: :roll:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

VARHARA написа: Да дам на Гошо 50 лв и да докара от 30км мойте сомчета или да ги взема от садките на Жребеца където хем са климатизирани и на 100% няма да дадат фира ...
Краси, не си мисли, че на някой му е приятно да мъкне зарибител от 30км :!: Правим го заради цената, нали се сещаш :wink: Щото парите не са мои и на Герги, а на всички Вас, които участвате в инициативата по един, или друг начин! Иначе е много лесно да отидем при първият срещнат и да ги купим за колкото каже! Нали си наясно, че на Герги ще му се е.е мамата от път с баничарката, напред-назад, няколко пъти! В този ред на мисли, искам да помоля теб, както и хора от района - дайте да намерим за събота сутринта някой камионче, за да превозим наведнъж сометата! Аз ще платя горивото!
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”