Зарибяване със сом на яз.Жребчево-2013г.

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
Злати 76
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2012 22:18
Риболов: РИБОЛОВ НА СОМ
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Злати 76 »

Emo-83 написа:
zoli1136 написа:Кво става с това зарибяване,много време мина и нищо по въпроса.кактоо изглежда нищо няма да се получи и държа мойте пари да се прехвърлят за зарибяването на монтана
Колега,защо така говориш.Има си дата за зарибяването,организация също.
Нали рибките трябва да станат някакъв размер.Кислороди,бутилки,лед,превоз от Пловдив.
Нали сме се разбрали,че е ще зарибяваме Монтана......как така ти изглежда,че нищо няма да се случи.
Честно да ви кажа умрем някой да намира кусури,а друг да върши работата.....или смятате,че е лесно.
Зарибяването ще се извърши 2-3 дена преди откриването.Всички ще знаете точно кога и ще имате възможност да се включите.
Парите,които са в повече ще отидат отново за Монтана,като за тях ще бъдат закупени сомчета.
Eмо моите уважения към теб,нещо май не си разбрал или прочел правилно,стваше на въпрос за зарибяването на жребеца,питах за него.и ако то несе осъществи,мойте пари от там да отидат за монтана,принципно ценя труда на всички
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Emo-83 »

:oops: :oops: 8) Опсссссссссссссс сории....явно не съм прочел правилно......моля извини ме.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
Злати 76
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2012 22:18
Риболов: РИБОЛОВ НА СОМ
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Злати 76 »

Emo-83 написа::oops: :oops: 8) Опсссссссссссссс сории....явно не съм прочел правилно......моля извини ме.
Всичко е точно :D :D :D
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

zoli1136 написа:Кво става с това зарибяване,много време мина и нищо по въпроса.кактоо изглежда нищо няма да се получи и държа мойте пари да се прехвърлят за зарибяването на монтана
Някъде назад бях писал, че ако има някой, който се чувства преебан по някакъв начин, парите ще му се върнат на момента! Не сме някакви просяци, не събираме пари щото ни трябват да си харчим! Не караме никой насила да участва в начинанието! И не искаме да правим нещо, само заради идеята, а да има реална полза от инициативата! Вероятно във очите на някои от Вас изглежда, че нищо няма да се получи, но пред клавиатурата не е като в реалния живот ... Който не вярва, да се пробва :wink: Казали сме, че ще го направим и така ще стане! Това, че не пишем празни приказки в темата не означава, че сме заебали нещата! Хубав зарибител сом не се продава на всеки ъгъл ... Но пак казвам, нека ако някой ще се отказва, да го пише тук докато е време, за да сме наясно с какво разполагаме.

И така, ситуацията е следната - на този етап най-доброто, което имаме като вариант, е да вземем сомчета от Теца, които са по 500-600гр, около лакът и нагоре, абе сериозни риби, при които вероятността да оцелеят е 100000%! Има налични към 700 броя. Цената е 5лв за бройка, не можах да спазаря по-добра, но човека обеща бонус 50 сомчета от него. Събраните пари до момента са около 1900лв, ще добавим от нас още до 2000лв. Това са 450 сомчета, на цена 4.44лв/бр! Единственото притеснение на човека е да не стане прекалено топла водата, не знам какво има предвид :roll: Идеята е да направим организацията по зарибяването за откриването!

Казвайте сега какво правим :wink:
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Emo-83 »

Винаги е по-добре зарибителя да е едър.На Ямболията от Теца,това му е цената и не сваля грам,защото знае какво дава.
Малките сомчета хващат болест и дори да не ги изхрускат щуките,може всички да си заминат бъдева.
За белите риби на Монтана също исках да вземем майки,но така реши болшинството,това ще правим.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от vestel »

Мънцата написа:
Идеята е да направим организацията по зарибяването за откриването!

Казвайте сега какво правим :wink:
Тъкмо се чудех де да откривам риболова 8)
Аватар
Злати 76
Мнения: 206
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2012 22:18
Риболов: РИБОЛОВ НА СОМ
Местоположение: София
получил Браво: 10 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Злати 76 »

Мънцата написа:
zoli1136 написа:Кво става с това зарибяване,много време мина и нищо по въпроса.кактоо изглежда нищо няма да се получи и държа мойте пари да се прехвърлят за зарибяването на монтана
Някъде назад бях писал, че ако има някой, който се чувства преебан по някакъв начин, парите ще му се върнат на момента! Не сме някакви просяци, не събираме пари щото ни трябват да си харчим! Не караме никой насила да участва в начинанието! И не искаме да правим нещо, само заради идеята, а да има реална полза от инициативата! Вероятно във очите на някои от Вас изглежда, че нищо няма да се получи, но пред клавиатурата не е като в реалния живот ... Който не вярва, да се пробва :wink: Казали сме, че ще го направим и така ще стане! Това, че не пишем празни приказки в темата не означава, че сме заебали нещата! Хубав зарибител сом не се продава на всеки ъгъл ... Но пак казвам, нека ако някой ще се отказва, да го пише тук докато е време, за да сме наясно с какво разполагаме.

И така, ситуацията е следната - на този етап най-доброто, което имаме като вариант, е да вземем сомчета от Теца, които са по 500-600гр, около лакът и нагоре, абе сериозни риби, при които вероятността да оцелеят е 100000%! Има налични към 700 броя. Цената е 5лв за бройка, не можах да спазаря по-добра, но човека обеща бонус 50 сомчета от него. Събраните пари до момента са около 1900лв, ще добавим от нас още до 2000лв. Това са 450 сомчета, на цена 4.44лв/бр! Единственото притеснение на човека е да не стане прекалено топла водата, не знам какво има предвид :roll: Идеята е да направим организацията по зарибяването за откриването!

Казвайте сега какво правим :wink:
Мънца ,не съм казал ,че сте просяци или нещо подобно,не съм си го и помислял, просто повече от месец нищо не се пише по темата и аз за това повдигнах въпроса,ако съм убидил някой с моето изказване се извинявам.Предложението ти за сомчетата от теца е много хубаво,да действително по хубаво е да са по големи, още един път се извинявам
Аватар
Someto
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Авг 28, 2012 22:54
Риболов: тролинг
Местоположение: София

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Someto »

Мънцата написа:
zoli1136 написа:Кво става с това зарибяване,много време мина и нищо по въпроса.кактоо изглежда нищо няма да се получи и държа мойте пари да се прехвърлят за зарибяването на монтана
Някъде назад бях писал, че ако има някой, който се чувства преебан по някакъв начин, парите ще му се върнат на момента! Не сме някакви просяци, не събираме пари щото ни трябват да си харчим! Не караме никой насила да участва в начинанието! И не искаме да правим нещо, само заради идеята, а да има реална полза от инициативата! Вероятно във очите на някои от Вас изглежда, че нищо няма да се получи, но пред клавиатурата не е като в реалния живот ... Който не вярва, да се пробва :wink: Казали сме, че ще го направим и така ще стане! Това, че не пишем празни приказки в темата не означава, че сме заебали нещата! Хубав зарибител сом не се продава на всеки ъгъл ... Но пак казвам, нека ако някой ще се отказва, да го пише тук докато е време, за да сме наясно с какво разполагаме.

И така, ситуацията е следната - на този етап най-доброто, което имаме като вариант, е да вземем сомчета от Теца, които са по 500-600гр, около лакът и нагоре, абе сериозни риби, при които вероятността да оцелеят е 100000%! Има налични към 700 броя. Цената е 5лв за бройка, не можах да спазаря по-добра, но човека обеща бонус 50 сомчета от него. Събраните пари до момента са около 1900лв, ще добавим от нас още до 2000лв. Това са 450 сомчета, на цена 4.44лв/бр! Единственото притеснение на човека е да не стане прекалено топла водата, не знам какво има предвид :roll: Идеята е да направим организацията по зарибяването за откриването!

Казвайте сега какво правим :wink:
Ами според мен е супер оферта.Направо ги запазвай няма какво да се чудиме :roll: :wink:
Котаракът не се интересува какво говорят мишките за него.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

ОК, утре ще се чуем с човека пак за да се разберем Изображение
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

Да докладвам - положението е следното: сомовете са налични, всичко е договорено, обаче има едно НO... Водата на Теца в момента е към 24 градуса. Притеснението на Емил /човека със садките/ е да не се вдигне драстично, защото тогава има опасност да умори рибите. Температура от порядъка на 28 градуса вече била критична. Знаете, че на Теца водата си е и без това топла, а до началото на юни остават 20 дни. Другото е разликата в температурите между тази на Теца и тази на Жребеца. Единственото, което можем да направим е да се молим да не се вдигне драстично до тогава :cry: Имаме готовност още днес да капарираме, или направо да платим рибите, но ако водата започне да вдига много градуса, трябва да имаме готовност за пускането на рибите преди първи юни!
Това е положението засега, ще Ви държим в течение.
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Аватар
vestel
Мнения: 1023
Регистриран на: Съб Юни 25, 2011 22:15
Риболов: Риболов от лодка само Хишни риби :D
предимно Тролинг
Местоположение: Павликени
дал Браво: 81 пъти
получил Браво: 112 пъти
Обратна връзка:

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от vestel »

Тъкмо 2 пъти ще пием ракия :lol:
Аватар
Yco-Camel valley
Мнения: 1040
Регистриран на: Чет Дек 13, 2012 16:13
получил Браво: 1 път

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Yco-Camel valley »

Мънцата написа:.... Температура от порядъка на 28 градуса вече била критична. .

Не ви се бъркам, ама при 27-8 градуса на водата има вече липса на кислород. Дори се чудя кои риби живеят при тази температура. :?:
Мажа пръта със сензодин и се маже аферим
гачи ли е вазелин
кой ще е най-отпред
сигурно ще е някой френд
Пак ще пробвам селективно
но мазането ще е сензитивно
Няма сом, няма дим
но си имаме сензодин
е не е като аспирин
Но се лъзга барем - Аферим!
Аватар
Someto
Мнения: 70
Регистриран на: Вто Авг 28, 2012 22:54
Риболов: тролинг
Местоположение: София

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Someto »

Yco-Camel valley написа:
Мънцата написа:.... Температура от порядъка на 28 градуса вече била критична. .

Не ви се бъркам, ама при 27-8 градуса на водата има вече липса на кислород. Дори се чудя кои риби живеят при тази температура. :?:
Ами сигорно слиза на по дълбоко и си намира подходяща температура :roll: :wink:
Котаракът не се интересува какво говорят мишките за него.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от LVitchev »

Съветвам Ви да се уговорите с човека и да ги натоварите рано сутринта към 4-5 часа и да се закарат на язовира към 6:30,имате 30-40 минути път и сометата ще са в перфектна форма за пускане.Не рискувайте да ходите през деня :idea: :idea: :idea: Другия вариант е това да стане в дъждовен ден,тогава пък ще е проблем влизането до водата.Това са двата варианта.Успех !!!
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: Подарявам воблери биячи!

Мнение от Мънцата »

Пичове, аз викам да забиваме дата 18.05.2013г. /другата събота/ и да действаме!
Много ни се искаше да съчетаем нещата /откриване-разпивка-зарибяване/, но не си заслужава да рискуваме живота и здравето на рибите! Другият аргумент е, че в момента сме в забрана и рибите ще могат спокойно да се адаптират в язовира.
Думайте :)
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”