Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

ОФФСом
Публикувай отговор
Аватар
max
Вносител
Мнения: 3210
Регистриран на: Чет Мар 05, 2009 15:24
получил Браво: 11 пъти
Обратна връзка:

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от max »

Ти можеш да ми казваш и GREEN если так хочеш :D
boababa написа:..........................И що мина на монофил бе тарикатче,да не си чел некоя лекция за Биг-Гейм на Троли? .................
Ти за мен не си "извор на знание" ако ме разбираш :lol: :lol: :lol: Има някой тънкости в риболова на тролинг които са ти убегнали ма за да спиш спокойно приеми че при риболова на Бяла риба са ми се лепнали 10-на "случайни" и все малки Сомчета :D
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от boababa »

И Троли има достъп до развъдника по всяко време на годината,ма не иска да си играе на шикълки! :wink: Радвай се на белите рибки,че и аз се наиграх едно време с тях!Сега си ги ловкам кога ми се прияде,а не целенасочено!Такива дребни сомета имам само три за 9години тролинг! :cry: Тия бебета-сомета могат да ударят на всичко,щот са още тъпички и не разбират от воблери! :wink: :mrgreen:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от LVitchev »

Какви 9 години бе мишок,ти до преди 5-6 години се качи за първи път на лодка и гребеше с нея като откачен с гребла из Жребеца и се криеше да не те видим какъв си нещастник с тая уфимка :lol: :lol: :lol: Беше на страни от нас ,бяхме със Франко или имаше среща на форума,още не беше научил че има дисциплина - Тролинг,нещастник :lol: :lol: :lol: И ти си като политиците ни,разчиташ на късата памет на хората и текучеството по форумите,че може и да са забравили :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :fish6: :fish6: :fish6: Нали знаеш че ти следя всяка стъпка и съм ти като трън в задника маломерко :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от Emo-83 »

Тоя па даже не ми се обсъжда....елементарен е и без никакви познания в риболова.Единствено,може да се похвали,като колекционер на Рапали.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
sampo
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 9:16
Риболов: Тролинг
Местоположение: София
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 13 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от sampo »

От 2-години ползвам само плетени! :wink: Никога повече монофил!
Днес си спомних за моя първи,сом!Преди години,през октомври 2004г. отидох с жена ми на Пясъчник,да тролим за бяла!Преди седмица бях уловил,едничка на 12см.Магнум-КД-РедХед,случайно вадейки воблера за смяна.Влязохме и след 30минути,видях въдицата да се сгъва!Обирам аз,и докарвам неква дълга риба до лодката!Сомче,70санта!Като по филмите с дясната държа пръчката,а с лявата захващам за долната челюст кроткото бейби!Дигам го професионално във въздуха,и оно като изплюще почуствах емоционална и физическа болка!Сомето се гмурнаа,а рапалата се закачи между палеца и показалеца!Жено дай клещите,ма оууу!Тройка 10ка,ВМЦ има супер контра,вервайте на патило!Не излиза,а от кръв не се вижда нищо и боли.Накрая,също съм Рамбо,взех ножа и рязах 2-3минути месото между контрата и стъблото.И ей ме на,жив съм.Оцелях!Вече съм мъж!От тогава сом не съм изпускал,а пускал!Обърнах лодката към кулата и след 30минути,нов удар!......До утре!
Всъщност,този септември ми се заби друг модел в прасеца!Рязък удар,пръчката се огъва яко.Навивам без съпротива и за това мислех,че е хубавица бяла!Кога гледам,клен!Хващам и го стискам за врата.Оно кат се разбесне,го испущих.Много са лъзгави.Куката №5,се заби в прасеца,а рибока се мята.Сам се откачи и с мъка го добарах.Удрям го с чукчето на рапала по тиквата,не умирга копелето.Бесен го промуших с белия нож,от между хрилете през мозъка!Изкрещях доволно,мама ти да ...гадна,мръсна!Пак резах с ножа около контрата,но сега куката беше в плиткото.На следващия ден описах случая в магазина на Орозов.Знаят ме!Аз съм крейзи! :wink:
А пък,аз искам поне веднъж да се почувствам шампион!
Когато влязох за пръв път с лодка с ел.двигател ме обикаляше някакво добиче и испляска 2-3пъти на метри от мен и аз,се посрах от страх и излязох бързо-бързо на брега.
Търси се автора на цитатите :mrgreen: :mrgreen:
Последно промяна от sampo на Пон Май 13, 2013 22:33, променено общо 3 пъти.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от Emo-83 »

sampo написа:
А пък,аз искам поне веднъж да се почувствам шампион!
Търси се автора на цитатите :mrgreen: :mrgreen:
Симе,през 2004г. вече имах три синджира роби и бях многократен шампион....тоя Троли никога няма да бъде....смотан е много баце.....имал е тежко,нерадостно детство. :lol: :lol: :lol:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
te4osoma
Мнения: 1880
Регистриран на: Чет Окт 28, 2010 16:30
Местоположение: ако го кажа,после трябва да ви убия.
дал Браво: 318 пъти
получил Браво: 122 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от te4osoma »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не се обвързвай с неща от които не можеш да се отървеш за 30 секунди ,когато усетиш жегата зад ъгъла...
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от LVitchev »

И гарантирано е изнасилван като малък от по-големите,то иначе от къде ще е тази омраза към батковците :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :fish6: :fish6: :fish6: :fish15:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
brandon76
Мнения: 292
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 15:38
Местоположение: Лунната пътека
дал Браво: 110 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от brandon76 »

[/quote]Удрям го с чукчето на рапала по тиквата,не умирга копелето.Бесен го промуших с белия нож,от между хрилете през мозъка!Изкрещях доволно,мама ти да ...гадна,мръсна![/quote]

:shock: :shock: :shock: Тука не доктор,ами цял екип не мож се справи :lol: :lol: :lol: :lol:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от boababa »

Emo-83 написа:Тоя па даже не ми се обсъжда....елементарен е и без никакви познания в риболова.Единствено,може да се похвали,като колекционер на Рапали.
Е ти нали много разбираш от сомове,та за това от 6години по-големо сомче от 5кила немаш,та явно си голем разбирач на малки сомета! :mrgreen: :mrgreen: Жалко,че за толко години нема с кво да се похвалиш и си станал риболовен куфар,дет го влачат по гьоловете да пие и да яде насила! :mrgreen: Яжте си агнетата,па Троли ще мези с Големи сомове! :wink: Препоръчайте ми бензинова резачка,че ще ми требва скоро! :twisted: :evil:
Аватар
lovo M
Мнения: 455
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 5:51
Местоположение: мадрид
получил Браво: 1 път

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от lovo M »

boababa написа:Е ти нали много разбираш от сомове,та за това от 6години по-големо сомче от 5кила немаш,та явно си голем разбирач на малки сомета!
Е как бе, :shock: нали има две-три късания на ''големи''.Тва не-се ли брои. :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ако умееш да летиш, не-казвай на никого, защото няма да можеш да се отървеш от учители!
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от Emo-83 »

Смешко,аз клипове ти правя.......същия си като Барни Ръбъл.....аре у лево. :D :D :D
А бе ти какъв клип направи тази година....кажи честно,че още се смея.....ей голям клоун си :lol: :lol: :lol:
Ще ти разпоря цяла п..ка от сомове......миналата година резултата е 49-4......хихихи Неможач си ти Андрешко. :P :P :P
Ооооооооо Стояне,нали сте партия любима и ти се обади.Кво става ще го водиш ли тая слаба ракия да лови сомове на Ебро :!: :roll: Но първо му покажи правилните такъми,че мое да те изненада с някоя писалка вместо пръчка. :fish15:
За разлика от Тролиано неуспешно иване не броим.Тоя изпусна един сом,направи луда цяла Б-я.....инормънс и дрън,дрън ярина.Стоманчо му беше 2-я сом у живота и му показа как се вади риба по трудния начин.....за опашката. :fish4: :fish8:
Ако бях на негово място никога нямаше да му върна воблера,защото ми дължи 10лв от 2г.То за това не му върви....аз ги проклех и до де не ми ги върне,само ще скляпа по язовирите,като неориентирам Миндил. :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от boababa »

Най-сладко е да праснеш некой балък с малка сума,тогава най-боли! :evil: :twisted: А още повече,че твоята сомска пенсийка е малка,щот имаш малко сомски трудов стаж и липсата на 10лева ти се отразява по-сериозно на психиката! :mrgreen: :wink: Стоманчо е честен и върна това което не е негово,щот за крадец не става! :wink: Но с всеки следващ сом,ще почне да мисли и действа кат Троли,щот други пътища няма в тролинга!Единственият верен път към сома е да се справиш сам от край до край,другите варианти са за слабаци! :wink: Сам да го откриеш,сам да се измъчиш в борбата и сам да се насладиш на успеха,това е само за мъже,които знаят и могат да си свършат работата перфектно! :idea:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от boababa »

Сигурно не ми върви тая година,ма ако мое Емчо да ми обясни що първият Голем сом за годината удари точно на Троли още на 6 Април? :roll: :shock: Нека да не ми върви така цела година,па да ти е весело! :mrgreen: 8)
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”