Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

ОФФСом
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от LVitchev »

boababa написа:Сигурно не ми върви тая година,ма ако мое Емчо да ми обясни що първият Голем сом за годината удари точно на Троли още на 6 Април? :roll: :shock: Нека да не ми върви така цела година,па да ти е весело! :mrgreen: 8)
Тролка,на Емо не му вярвай,нали ти върви,то ебан човек нещастен няма :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от Emo-83 »

boababa написа: Стоманчо е честен и върна това което не е негово,щот за крадец не става! :wink:
Сома си е негов,със все всичко в него и по него.....да не ти е бръкнал в чантата случайно.Стоманчо не е крадец,но ти си лъжец.Обърка ни представите за голям сом и начин на вадене....пардон,на НЕвадене. :idea:
Що не говориш,като удрят големите на другите.Тогава само храчки меташ.
В крайна сметка Стоманчо ти показа колко голям ти е ударил и каква трагедия си бил при ваденето.Аз бих се срамувал от подобна случка и разкази,защото лъсва некадърността ми пред всички. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от franko »

boababa написа:Сигурно не ми върви тая година,ма ако мое Емчо да ми обясни що първият Голем сом за годината удари точно на Троли още на 6 Април? :roll: :shock: Нека да не ми върви така цела година,па да ти е весело! :mrgreen: 8)
на мен всяка година ми удря голям,но не се гордея с това,защото го изтървам.
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от VARHARA »

Шшш ало на мен ми удари най големия ,къде ме турихте в трета глуха :lol: :lol: :lol: И за разлика от Троли бях с 0.26 конец и яка тояга ,да не обръщате внимание на ФК-то ако обичате :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тролка стига си дразнил батковците бее, че един младок едвам го кротвам, иска да та бие и ..............

Та се чудя и още не мога да се начудя -МОЖЕ ЛИ ПАК ДА БУТНЕМ ЕДНО АГНЕ ПРИ ЛЮБАКА :roll:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от boababa »

Я да млъкват бързо Емо и Любчо,само да съм чул и гък от вас и веднага ше ви шамаросам с голем сом! :wink: На всяко ваше муууу и беееее по адрес на Троли,ще ви се отвърне с Тежък шут-сом! :mrgreen: :evil: :twisted:
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от boababa »

VARHARA написа:Шшш ало на мен ми удари най големия ,къде ме турихте в трета глуха :lol: :lol: :lol: И за разлика от Троли бях с 0.26 конец и яка тояга ,да не обръщате внимание на ФК-то ако обичате :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Тролка стига си дразнил батковците бее, че един младок едвам го кротвам, иска да та бие и ..............

Та се чудя и още не мога да се начудя -МОЖЕ ЛИ ПАК ДА БУТНЕМ ЕДНО АГНЕ ПРИ ЛЮБАКА :roll:
Споко Върхи,нема кой да ме бие скоро! :wink: Твоя сом не е бил повече от 20-30кила,та не важиш! :mrgreen: Бутайте си агнетата,ма аз съм от поколението сомаджии Без Корем=Спортистче от 21-ви век!Даже дупето ми е стегнато,а не разплуто и разнебитено от тройки,кат на Любо!Освен да ми седне на Тройката,за друго не става!Дано е наблизо другия път Троли-Хирурга с Бялото ножче да го оправи отзад тоя садо-мазо! :roll: :mrgreen:
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от VARHARA »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 20-30кг :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: щом ти казваш ОК :lol: :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от LVitchev »

boababa написа:Даже дупето ми е стегнато,а не разплуто и разнебитено от тройки,кат на Любо!Освен да ми седне на Тройката,за друго не става!Дано е наблизо другия път Троли-Хирурга с Бялото ножче да го оправи отзад тоя садо-мазо! :roll: :mrgreen:
Троли,а ти може ли да ми седнеш на старата и дълга путка - шарена :lol: :lol: :lol: Кво ма плашиш със тази малка тройка,ако ти дам моята,никога вече няма да изтърваш сомове :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: И още нещо,аз ако реша,мога да се вталя и да се върна на твоето,но ще те видя тебе на какво ще приличаш след някоя и друга година,ще ти увисне задника като на селска учителка :lol: :lol: :lol:

Върхи,можем да бутнем и две,само желание се иска.И да доведеш Троли,да му седна на троиката,голям майтап ще стане :twisted: :twisted: :twisted:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от boababa »

VARHARA написа::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 20-30кг :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: щом ти казваш ОК :lol: :lol: :lol: :lol:
Мани ги тия неудачници с агнетата,бре! :roll: Тия са сомаджии от Б и В групите,пълни аматьори и шматкари,тежки са им само дупетата а не сомовете! :mrgreen:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от LVitchev »

boababa написа:
VARHARA написа::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 20-30кг :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: щом ти казваш ОК :lol: :lol: :lol: :lol:
Мани ги тия неудачници с агнетата,бре! :roll: Тия са сомаджии от Б и В групите,пълни аматьори и шматкари,тежки са им само дупетата а не сомовете! :mrgreen:
Троли,вземи ела на другото агне,няма да те закача никои,само аз ще ти набия шарената тояга в задника,че като седиш изправен с високо вдигната ръка по време на ваденето на поредната дреболия,да приличаш на фазан :lol: :lol: :lol: Аз ще бъде нежен и ще ти хареса,та чак после ще ме търсиш и първи ще си на всяко агне :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
VARHARA
Търговец
Мнения: 2886
Регистриран на: Съб Дек 18, 2004 10:10
Местоположение: N.ZAGORA
получил Браво: 1 път
Обратна връзка:

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от VARHARA »

Любак готов съм за тази седмица . Можем при теб може и на Жребеца. Има ли желаещи моля. И без това ще има и зарибяване :wink:
Аре казвайте ???????????????
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от Emo-83 »

Скоро ще ти набия сома до патате. :D :D :D
И не ти дразниш мен,а аз теб....неможач. :lol: :lol: :lol:
Припомни си от кога ти тръгна назад.....от как гепи кинтите. :wink: :D
На Стоманчо ще му върви,защото се е отървал от къращината ти. :idea:
Щом 30кг. не е голям сом,кво ми пишеш за великите ти битки и това при условие,че не си го извадил. :fish15:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от LVitchev »

+1 :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от Emo-83 »

VARHARA написа:Любак готов съм за тази седмица . Можем при теб може и на Жребеца. Има ли желаещи моля. И без това ще има и зарибяване :wink:
Аре казвайте ???????????????
Може и на Ивито под навеса да по пазим малко другата седмица 3-4 дена.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Чудя се,можем ли да бутнем едно агънце хаха

Мнение от LVitchev »

Emo-83 написа:
VARHARA написа:Любак готов съм за тази седмица . Можем при теб може и на Жребеца. Има ли желаещи моля. И без това ще има и зарибяване :wink:
Аре казвайте ???????????????
Може и на Ивито под навеса да по пазим малко другата седмица 3-4 дена.
Не може а трябва :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”