Не издържам психически (28+)

Разправят, че не всичко било риболов.
Публикувай отговор
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

Коце тоя е един гърбав с много идиотска физиономия и прегракнал глас прилича на клошар,не му върви изобщо бизнеса просто се опитва да нацели пазара и хората дето циркулират да закачи нещо от потока,там идват хора от селата и почти нищо не се търси,един продава гъби друг черна отрова за мишки и тигрова мас,печки за дърва,яйца,бидони,килими,там са бесни аграри имал съм сергия там за захарни изделия и козметики и кво ли не отчаяха ме трагични са,идва приближава се до тебе все едно нещо му е спряло вниманието взима го обръща го разглежда го чете и накрая те пита-какво е това???жена му казва имаме си айде на там да ходиме а детето му некво дебело насунено в некъв анцунг яде порязаник хляб и затъкнато вътре кебапче и безпристрастно те гледа дъвчейки омазано с лютеница омешана с лук за гарнитура,най интересното е че се съмняват в всичко каквото пипне и види за тях това са стоки непознати с изтекъл срок на годност и ти за това си тука да ги преметнеш за това си на тоя пазар и те внимават много внимателно да не си купят нещо каквото и да е,по всички селски пазари вървят кебапчета кюфтета чалга това е зяй пазара.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Vid »

RUNNING WILD написа:ще рече че имам пълното право да си карам как си искам там да си хвърлям хартийките и в 6 сутринта да дъни хеви метъл от колата............ а ти си ми най-безинтересния от целият форум..........
Е, па никой не те кара да ми отговаряш, просто с мненията си поддържам темата жива, просто за да може всички са осмислят понятието - преселил се селянин в София, живеещ в панелка що е то? То е селяндур, който обаче слуша не чалга, а хеви метъл, ама пак си хвърля боклука от прозореца :lol: А, когато отиде в провинцията, смята че е на бунището и си прави квото си иска и мисли, че всички са длъжни да се съобразяват с него... При все това, този индивид прекарва половината си живот в провинцията, защото в София няма ни риболов, ни почивка, ни даже ползотворна разходка....
Защо не живея в София? Ми щото ме е страх да не достигна твоето ниво...

п.п. Има една голяма истина- защо 20 и кусур години живеем в едно блато в което с всяка година затъваме все повече и повече? Защото всеки един от нас е причина за това. Това се нарича- лош човешки матриал. И първо софиянци трябва да се "вземат в ръки", щото институциите на държавата са им в задния двор на къщите, а не да се правят на селски тарикати.....
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

днеска си седя на пейките пред нашият блок на сянка гледам как капе презрялата череша и си пия кафе и си навивам влакна на въдичките на въздух,по едно време дойдоха на съседната пейка 2 момета едната с руса права коса така височка с черна пола а другата с черно клинче видима възраст 25 години,извадиха пакет слънчогледови семки и почнаха да говорят по телефона на меко да миекат и само като чух като говореше по тела репликата-мии то работата тамън амън стана клан клан недоклан-това не го бях чувал от години,от строежа до нас почнаха да им свирят циганите-работници и едната русата им маха и вика какво бе?и я гледам седнала и се разкикерила нарочно с едни бели гащи с слънчеви очила и двете дивачки плюят семки на плочките,и от строежа се чува-ела ма ела да пошпакловаш малко....вика един циганин :) викам тия се намериха екстра тука в гр.София диваците...
Аватар
sandista
Мнения: 4210
Регистриран на: Чет Сеп 11, 2008 18:48
Риболов: Spinning
Местоположение: Враца/ The "Great" Capital
дал Браво: 101 пъти
получил Браво: 178 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от sandista »

;)
Live your life in such a way that when your feet hit the floor in the morning,
Satan shudders & says:"Oh crap....he's awake!!!"

Go Fishing! Leave nothing but steps, take nothing but pictures!
Аватар
Коце
Мнения: 6447
Регистриран на: Пон Юни 22, 2009 20:04
Риболов: и бира чадо!
Местоположение: София
получил Браво: 9 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Коце »

Румба, Румбааа...
Д-р Флекс написа:Jeddi Master Sofianetzo soFidero
Аватар
Павел Иванов
Мнения: 10853
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 1:29
Риболов: на маса
Местоположение: София
получил Браво: 189 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Павел Иванов »

Коце написа:Румба, Румбааа...
Тъй ли е изглеждал Румйен кът малечок :roll:
Ако спорите с идиот, има голяма вероятност в този момент той да прави същото.
Марк Твен.


Спинингиста , разширени вени нямааааа !

http://www.nflcc.com/
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

ми не 3 ти клас-74 кг 8 ми клас-134 кг абитуренски бал 116 кг-манекен сега в разцвета на силите си 157 кг
Аватар
shtukata77
Мнения: 59
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 19:40
Риболов: каквото остана след бракониерите

Re: Не издържам психически

Мнение от shtukata77 »

RUNNING WILD написа:ми не 3 ти клас-74 кг 8 ми клас-134 кг абитуренски бал 116 кг-манекен сега в разцвета на силите си 157 кг
Натурална мускулатура :lol: :lol:
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

последните дни немам потресаващи сбъсъци нема с кво да се похваля.
Аватар
Петър Милков
Мнения: 596
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 18:46
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Петър Милков »

RUNNING WILD написа:последните дни немам потресаващи сбъсъци нема с кво да се похваля.
Да де ,щото още не си си турнал снимка на аватара :idea: Сложи си картинката пък да видиме после :mrgreen: Йебаньеее...ли му викат или бам-бадива си писал ?
Последно промяна от Петър Милков на Вто Юни 25, 2013 23:50, променено общо 2 пъти.
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

какво да видиш?ти някога гледал ли си където и да е каквото и да е снимка качена от мене?освен клипове от ю туба друго не мисля и да качвам.
Vid
Мнения: 705
Регистриран на: Пон Апр 11, 2011 2:58
Местоположение: Haskovo
дал Браво: 76 пъти
получил Браво: 44 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от Vid »

RUNNING WILD написа:какво да видиш?ти някога гледал ли си където и да е каквото и да е снимка качена от мене?освен клипове от ю туба друго не мисля и да качвам.
Недей, щото те снимки в ютуба бяха потресаващи.... Още ги сънувам и се стряскам на сън... :lol:
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
Аватар
ivo Vratsa
Мнения: 3784
Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 14:53
Местоположение: Враца
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от ivo Vratsa »

У Враца :
Уважаеми клиенте,
молиме ве, да не фръгате пиратки по келнерете, оти таа простотиа я прайте 5 - 6 човека, а они после плюват на сички ора у рикиите зарди вазе !

:lol:
Спининг клуб "Абичи"
Аватар
shtukata77
Мнения: 59
Регистриран на: Съб Фев 23, 2013 19:40
Риболов: каквото остана след бракониерите

Re: Не издържам психически

Мнение от shtukata77 »

ivo Vratsa написа:У Враца :
Уважаеми клиенте,
молиме ве, да не фръгате пиратки по келнерете, оти таа простотиа я прайте 5 - 6 човека, а они после плюват на сички ора у рикиите зарди вазе !

:lol:
Като стана дума за врачански лафове и бисери, ето ви още малко за тонус и настроение:

- Уно пари за ракия нЕма, Уна леб рЪгнала да купува!

Пълен си с акъл като магаре с пръдни!

Коги му на сиромах човек не върви... и жена му неще да мре! :lol:

Жена към мъжа си:
- Нема да пиеш повече...
- Добре ма, спираме живота...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
RUNNING WILD
Мнения: 2768
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 11:33
дал Браво: 1 път
получил Браво: 70 пъти

Re: Не издържам психически

Мнение от RUNNING WILD »

автор съм на темата ТЪЛКОВЕН РЕЧНИК НА СЕЛСКИТЕ ДУМИ И ИЗРАЗИ в нашия форум на алфа,хилиме се яко там има потресаващи бисери от региона и не са вицове натурални са,не бе там мнооого се простее братче от бебе до старец всичко е зевзек и е цапнато в устата,преди да си питал си получил отговор...имам една градина и ходя да садя и да си поливам и тия гриповете до мене бабите мръфтят че виканах булдозер и го изрина пръстта и ми вика -абе що навам му не каза да изрине пирея сос буците а навам си е сбрал у това место я ако бех тука да съм му рекла така,викам и ни е твоя ни е моя тая градина къде е пръстта у нея какво искаш аз какво заварих?и тя а и зейна...след 2 дена минава покрай мене и вика -оно сака копанье тоа пирей нема го махнеш и сака поливка оно секи ден да доаждаш като назе...а твоя боб не сака поливка я как е прежълтел апа ягодите че ги береш на високо тая година че ти ги подигат борчетата и пирея май май..и тя пак зейна....викам и един път преди няколко дена я гледай цъфнаха ми доматчетата а тя-епа оно они от зор са цъфнали да не мислиш че от убаво-аз и викам абе то тоя расад ти ми го дава кой му е майстора такъв че стане,тя стисна зъби и се затътри усвет,то верно тя ми даде расада и сети.
Публикувай отговор

Обратно към “РиболОФФ”