Още едно мнение за палатка

Арена за дискусии на теми касаещи допълнителната екипировка за един риболовен излет или какво друго ни е необходимо освен риболовните такъми.
Публикувай отговор
Аватар
Marco Polo
Мнения: 10196
Регистриран на: Пон Яну 29, 2007 14:40
Риболов: Желязо, пластмаса и най-вече дървоТО! :D
Местоположение: София
получил Браво: 12 пъти
Обратна връзка:

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от Marco Polo »

баш майстора написа:а половия е проверен - не дава неговото сънгари :wink:
Те! Топло-топло, от оня ден на Жребеца...

Изображение
Дай ми красноречие, за да говоря и мъдрост, за да замълча...
Лука 11:9-13
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от joro_olyмпус »

minkata написа:Жорка, мога да те отърва от тази малката- все пак аз съм с манекенски размери и ще ми е ОК :mrgreen: Това е сериозно - така и така тези дни ще купувам някаква триместна, ниска, читава палатка, мога да те отърва ако няма да я ползваш.
Мерси Минката, ама тя палатката отдавна си има нов сайбия. Тук не знам защо продължават да разлайват кучетата. :D :D :D
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от joro_olyмпус »

След дълги митарства, псувни по адрес на Магарка и прочие таквиз спамаджии и сеирджии като my best friend - баш Майстора - Николайчо, най-после намерих "моята палатка". Страхотна е и на всичкото отгоре е ПОП ЪП - демек никакви коли не ръгаш - а само вадиш от чувала, хвърляш на поляната и се разгъва сама. Остава само да я опънеш за 2-3 минути. Спах миналата седмица в нея за сефте, но скоро ще ви пусна и реални снимки. Бая зор видех дорде я събера обратно, но това е защото е сефте.

http://www.youtube.com/watch?v=C9q0_ukhiYA" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.sportsdirect.com/campri-pop- ... ent-783058" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от баш майстора »

честито Жорж!
кога ше й прайм освещаване :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Ralitex
Мнения: 344
Регистриран на: Нед Мар 17, 2013 16:06
Риболов: Риболов на хищници с изкуствени примамки.
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от Ralitex »

Я да попитам и аз нещо. Търся си семейна палатка за 4 човека ама да е с две спални помещения. Децата да са отделно от нас. Ако някой има такава и е доволен да даде предложения. :wink:
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от bozaka »

joro_olyмпус написа: Бая зор видех дорде я събера обратно, но това е защото е сефте.

http://www.youtube.com/watch?v=C9q0_ukhiYA" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.sportsdirect.com/campri-pop- ... ent-783058" onclick="window.open(this.href);return false;

Мани миналата седмица един час сме я въртели усуквали щях да и драснем клечката по едно време... накрая я събрахме сложихме я в калъфа и при затварянето ципа се прееба бе мани заеби...Иначе спор няма готно са го измислили две минути са се забиването на клците :!:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от баш майстора »

RALITEX написа:Я да попитам и аз нещо. Търся си семейна палатка за 4 човека ама да е с две спални помещения. Децата да са отделно от нас. Ако някой има такава и е доволен да даде предложения. :wink:
какъв тип палатка търсиш?
такъв тип?
Изображение
или такъв тип?
Изображение
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Ralitex
Мнения: 344
Регистриран на: Нед Мар 17, 2013 16:06
Риболов: Риболов на хищници с изкуствени примамки.
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от Ralitex »

Палатката трябва да е с две помещения за спане и коридор между тях. Ей такава http://www.insportline.bg/4995/%D0%9F%D ... -base-camp" onclick="window.open(this.href);return false; ама на по-ниска цена.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от баш майстора »

RALITEX написа:... ама на по-ниска цена.
трудна работа особено ако искаш да си вземеш нещо читаво което да ползваш дълго време
но ако нямаш много претенции към качеството си лесен :wink:
вземаш си нещо такова и си готов
Изображение
http://palatki.bg/camping/tents/palatka ... amienshtml

п.п. аз не бих рискувал да ме завали дъжд в такова нещо особено ако съм с децата :roll:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
bozaka
Мнения: 1747
Регистриран на: Пон Яну 03, 2005 16:12
Местоположение: София
дал Браво: 63 пъти
получил Браво: 11 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от bozaka »

RALITEX написа:Палатката трябва да е с две помещения за спане и коридор между тях. Ей такава http://www.insportline.bg/4995/%D0%9F%D ... -base-camp" onclick="window.open(this.href);return false; ама на по-ниска цена.
Труден ти е казуса колега , аз ти предлагам да потърсиш от старите чешки палатки - удобни, пространство , издръжливи, спални помещения бе каквото се сетиш ... само гледай да е запазена. Има си и минуси по обемна в сгънато положение, по тежка... Но пък за това което искаш и да е качествено и евтино друго не се сещам .... Абе разгледай сайтовете за втора ръка :idea:
СРЕЩНАЛИ СЕ НА ПОЛЯНКА, ПРАБЪЛГАРИН И СЛАВЯНКА.
ЦУНИ - ГУНИ, ВАДИ-ТУРИ,НАРОДИЛИ ЧОКУНДУРИ.ХЕМ ЕБЛИВИ,ХЕМ КРАДЛИВИ, НО НАЙ ВЕЧЕ ЗАВИСТЛИВИ.. Радой Ралин
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от joro_olyмпус »

баш майстора написа:честито Жорж!
кога ше й прайм освещаване :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Казвай кога, че съм много пренаситен със заети дати. Сериозно, не се майтапя.
Аватар
wertus
Мнения: 2788
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 22:04
Риболов: риболов с изкуствени примамки
Местоположение: Oldenburg, Deutschland
дал Браво: 53 пъти
получил Браво: 76 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от wertus »

RALITEX написа:Палатката трябва да е с две помещения за спане и коридор между тях. Ей такава http://www.insportline.bg/4995/%D0%9F%D ... -base-camp" onclick="window.open(this.href);return false; ама на по-ниска цена.
Имам такава, опъвал съм я веднъж на о-в Гьокчеада, сам във вятър...през нощта ме пра дъжд - нищо не пропусна, ако я искаш твоя е за 80лв, каккто вече казах разпъвана е точно веднъж. Сега имам Венгер 6-person модел Geneve 2 и не я давам за нищо на света, само не знам що ги спряха от производство? :roll: Разгъва се точно за 6 минути от двама души без бързане. Ултрамегаустойчива на вятър и дъжд и има само 10 клина :idea:
Изображение
"Мне, просто живота е кратък, и всеки миг удоволствие трее се консумира в цялятя му пълнота. Седиш си на чардака уморен от деня, а пред теб тече чиста, спокойна река... :D"- Чичо Док
Ralitex
Мнения: 344
Регистриран на: Нед Мар 17, 2013 16:06
Риболов: Риболов на хищници с изкуствени примамки.
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 9 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от Ralitex »

Нагласил съм едни 500 лв за палатка. Като марка можете ли да ме насочите какво да търся? Много палатки разгледах ама друго си е да се види на живо или да се чуят мнения на хора, които имат такива. Тунелна палатка не искам защото имам хубава шатра и не ми трябва това предверие в палатката.
petro_op
Мнения: 905
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:19
Местоположение: Sofia
дал Браво: 2 пъти
получил Браво: 5 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от petro_op »

Преди 5 дена ми пристигна тази палатка. Миналия уикенд на такъв екстремен тест е подложих , че свят и се зави , но не протече. Само не съм доволен, че като гледам цената и 7 по-късно, е с 20 паунда надолу от цената на, която е купих 8)

http://www.halfords.com/webapp/wcs/stor ... 36903#tab4" onclick="window.open(this.href);return false;

Изображение
What goes around, comes around или Каквото повикало, такова се обадило.
Особено в сила за форумните приятелства и не-приятелства.
Аватар
баш майстора
Мнения: 5803
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:24
Риболов: Online
Местоположение: София
дал Браво: 1640 пъти
получил Браво: 1751 пъти

Re: Още едно мнение за палатка

Мнение от баш майстора »

Пешко
убава ти е палатката ама колегата не иска тунелна (такава като нашите с две спални едно до друго) а иска такава с две спални и м/у тях предверие (като тази от горния ми пост)
лошото е че аз не се сещам да съм виждал такава която да е читава и до 500 лева
ако някой се сеща за конкретен модел да казва :roll:
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Публикувай отговор

Обратно към “Бивак”