Яз.Жребчево - ВЕЧЕ Е ОТДАДЕН ПОД НАЕМ...

Дискусии на тема контролни органи, закони и тяхното прилагане, бракониерите, и мястото на любителя риболовец в омагьосан кръг.
shtuka
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 17:28

Яз.Жребчево - ВЕЧЕ Е ОТДАДЕН ПОД НАЕМ...

Мнение от shtuka »

Здравейте отново колеги,

както обещах ви уведомявам относно историята с г-н Хлебаров и Напоителни системи относно яз.Жребчево.
Инфото е че договора вече е подписан КАТО ЯЗОВИРА СЕ ОТДАВА ЗА ПРОМИШЛЕН РИБОЛОВ, а не да продава вода както пише колегата по долу.
Честито на всички които си чесахме езиците и дано сега да вземем да свършим нещо от подире както казват старите хора.
Благодаря на всички.
Щуката
Последно промяна от shtuka на Вто Дек 20, 2005 8:59, променено общо 2 пъти.
Аватар
Левака
Мнения: 5158
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 12:13
Местоположение: София
дал Браво: 11 пъти
получил Браво: 5 пъти

Мнение от Левака »

Целият ли язовир е даден под аренда колега?
Убий глупака с мълчание.

http://sladkarnica-jasi.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

А бе колеги той ДРУГАРЯ ХЛЕБАРОВ няма да риболовува ,а ще продава ВОДА на ТУРЦИЯ -рибата ще сте сгъсти и майка плаче -Да ние жив и здрав още ЯЗОВИРИ да му дадат МАМК............ИМ :!:
shtuka
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 17:28

до Божко

Мнение от shtuka »

Божко ,
прощавай но нали не си мислиш, че като вашето шефче на ИАРА е авер ($$$$$$$$) със Занкоффф.. и ти знаеш всичко?
Щом ще продава вода Напоителни системи какво ще прави?
Божидар Иванов

Re: до Божко

Мнение от Божидар Иванов »

shtuka написа:Божко ,
прощавай но нали не си мислиш, че като вашето шефче - Пламен на ИАРА е авер ($$$$$$$$) със Занкоффф.. и ти знаеш всичко?
Щом ще продава вода Напоителни системи какво ще прави?
:lol: Пич на наша ТЪПАН дори билет не му ПОКАЗВАМ защото АЗ не го ебавам за нищо ,а това че е приятел на ЗАНКОФФФФ хич не ми пука на ПАТКАТА -защото състудент ми е пък на мен ЛЮТВИ МЕСТАН -така ,че на БОДЛИВА КРАВА БОГ РОГА НЕ ДАВА :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:А за горепосоченото АЗ не аплодирам ,че са му дали ЯЗОВИРА Щука ,а ги заклеймявам заради тази ПРОСТОТИЯ- панимаеш :idea:
ricono
Мнения: 404
Регистриран на: Сря Сеп 28, 2005 10:21
Местоположение: София
дал Браво: 19 пъти
получил Браво: 6 пъти

Мнение от ricono »

модерирано

Алеко
Божидар Иванов

Мнение от Божидар Иванов »

модерирано

Алеко
Аватар
Майстор Саки
Мнения: 4277
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:27
Риболов: heavy spinning
Местоположение: на р. Дунав около Свищов
дал Браво: 26 пъти
получил Браво: 10 пъти

Мнение от Майстор Саки »

Последно, на кое да вярваме? На колегата, който е автор на тази тема или на представителя на ИАРА от техния форум? По ми се иска да е второто...

Make Love & Ribolov!

I Fish, Because The Voices In My Head Tell Me To...
Аватар
joro_olyмпус
Мнения: 11699
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 21:48
Местоположение: Част от седмицата в София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 9 пъти
Обратна връзка:

Мнение от joro_olyмпус »

Майстор Саки написа:Последно, на кое да вярваме? На колегата, който е автор на тази тема или на представителя на ИАРА от техния форум? По ми се иска да е второто...
На този въпрос след модернизацията
как да се отговори?
Аватар
babydoctor
Мнения: 15953
Регистриран на: Пет Дек 17, 2004 7:59
Местоположение: София
дал Браво: 46 пъти
получил Браво: 160 пъти

Мнение от babydoctor »

Майстор Саки написа:По ми се иска да е второто...[/color]
Ами то е в съгласие с новия закон, би трябвало то да е вярно.
Каква е тая участ бе, народе - какъвто и байрак да се развее, дръжката му все ти е отзад...
Защо винаги бъдещето е светло, а никога настоящето???
shtuka
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 17:28

Мнение от shtuka »

Язовира е даден под наем от „Напоителни системи” гр.Сливен в края на декември 2005 и е подадена молба от наемателите в ИАРА Сливен за издаване на разрешително за стопански риболов.
В момента са в процес на получаване на разрешително!!!!
За повече информация погледнете
http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=6140
http://forum.nafa-bg.org/viewtopic.php?t=202
Аватар
krasimir
Мнения: 3428
Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 13:08
Местоположение: Стара Загора / София
дал Браво: 1 път
получил Браво: 4 пъти

Мнение от krasimir »

Писна ми от ВРЪЗКАРИ :evil: :evil: :evil:
Ето това е, най хубавия ни язовир ...... си заминава ...
Преди седмица си извадих билет и ми спонеха за Жребчево и то е, както последния пост на ЩУКАТА. Лично горския ми го каза.
Язовира е Даден на Напоителни системи, и в момента се чака "удобрение" :evil: за стопански риболов
При въпроса ми как така го даваТЕ (вие) ---- отговориха ми:
Ние сме изразили нашето несъгласие с писменна молба до ----еди кой си--- но ние не сме достатъчно влиятелни да предотвратим това :shock: ИАРА
Някой "ГОЛЕМЕЦ" отново има намесен, но .... до колкото разбрах часта около стената (Близо до Сливен) щяла да се дава.....
АБСУРД е целия язовир да се даде за стопански риболов - доста милиони си трябват за това :wink:
Все пак ни остава нещо - НАДЕЖДИ
shtuka
Мнения: 60
Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 17:28

Мнение от shtuka »

Колеги скоро очаквайте новият наемател на яз.Жребчево в действие.Зоните за любителски риболов са малко и малки. Човека арендова над 12 000 декара, и обикновенно от вътрешната им страна са зони за промишлен риболов. Да му е честит и със здраве да си го арендума...............МАМКА ИМ................

ПРЕДЛАГАМ МОДЕРАТОРА ДА МИ ИЗТРИЕ ТЕМИТЕ ДА НЕ ГИ ГЛЕДАМ ПОВЕЧЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Публикувай отговор

Обратно към “ИАРА, законът, бракониерите ...”