Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхожда

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от franko »

Аз имена ,не съм прочел :idea: .Единствено Любо и Емо говорят за градове.
Всеки сам знае,какво е вършил и дали съвестта му е чиста.
Аватар
karakolev
Мнения: 344
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 13:03
Риболов: сом и бяла
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от karakolev »

Точно това е характерната черта на българина, че почва да говори чул не до чул и не видял, и да си окрасява нещата сам. В един момент става чудо, излиза човек без вина виновен.
http://www.interargument.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Troli: Защото ЛОВЪТ НА РИБА става с подходящия арсенал за всяка ситуация!
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от beis »

Много е кофти като ти лепнат ведньж някакьв етикет.
После ходи обеснявай,че нямаш сестра.Сигурен сьм или поне така смятам,че едвали са хората на Иво.Става вьпрост за кражбите на сомета.Що се отнася до взимането на риби всеки си знае.Не можеш да наложиш своя начин на мислене на останалите колеги.Всеки е прав за себе си.Много пьти се ядосвам,че не мога да наложа своя начин на мислене на определени хора.Като им казвам не взимайте всичко,пускайте голямите,оставете нещо и за утрешният ден.
Това доста често ми коства приятелсва от моя роден град.Аз все пак живея в пазарджик а не в софия и пловдив примерно.Много е кофти когато си скаран с всички комшии.В един момент колкото и да си прав,стваш черната овца на блока. :evil:

Тук е мястото да кажа.Форумите са място за споделяне и научаване на нови неща,от колеги с по голям опит в определен вид риболов.От тук идва и сьздаването на нови приятелства с колеги от цяла Бьлгария.Радвам се че имам и мога да разчитам на такива приятели от цялата страна. :) Но тук е мястото да споделя,че се сьздават конфликти на родна почва.Тоест разминаваници в начина на мислене между приятели от родните градове.В един момент си сьздаваш страшно много врагове от твоя град.Ти помагаш и споделяш с всички понеже не си солов играч.И не се бориш да вземеш приза аз сьм най добрият и най много знам от всички.Но нищо няма да кажа. :idea: Доволен сьм от Емо понеже е широко скроен човек.Винаги гледа да помогне на всеки и това понякога му навлича доста негативи.
Затова понякога като се спомене-троянци,пазарджиклии са еди какви си е доста кофти да се слагат всички под един общ знаменател.
Сигурен сьм че вьв всеки град си има боклуци които развалят имиджа му.
Може би аз щях да сьм сьщият гад,ако не посещавах форума и не познавах всички вас.Радвам се че благодарение на вас сьм това което сьм. :D
Весел ден на всички и бьдете живи и здрави. :) :wink:
Аватар
Geo
Мнения: 650
Регистриран на: Пет Авг 17, 2007 13:09
Местоположение: с.Сливито
дал Браво: 22 пъти
получил Браво: 44 пъти
Обратна връзка:

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от Geo »

beis написа:Може би аз щях да сьм сьщият гад,ако не посещавах форума и не познавах всички вас.Радвам се че благодарение на вас сьм това което сьм. :D
:) :wink:
Вероятно е валидно за всички!
Умно си го казал.Макар и бавно тук нещата също се променят за добро.Вие,младите ще го направите.Дано ние дъртуните по-малко ви пречим.
Когато започна да пускам всичките си сомове,значи съм изкачил върха в риболова и недостатъците ми ще останат назад.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от kinder »

Юнаци престанете да се дърлите/карате/ е наистина квот било било .И аз му се сърдя на Върхара ама то това е живота да умеем и да прощаваме,и на всичкото отгоре и сме мъже.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
kinder
Мнения: 421
Регистриран на: Сря Окт 12, 2011 15:31
Риболов: Спининг от лодка и нищо друго
Местоположение: Търговище
получил Браво: 2 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от kinder »

karakolev написа:Точно това е характерната черта на българина, че почва да говори чул не до чул и не видял, и да си окрасява нещата сам. В един момент става чудо, излиза човек без вина виновен.

Напълно подкрепям.
Потребител.
Мухите в главата ми са повече от това което можете да ми кажете,... са.
Аватар
brandon76
Мнения: 292
Регистриран на: Пон Мар 28, 2011 15:38
Местоположение: Лунната пътека
дал Браво: 110 пъти
получил Браво: 3 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от brandon76 »

Никой персонално не е бил обвиняван :!: Факт е че само нашите риби взеха :roll: а имаше и други вързани по брега :idea: А за цигани които обикаляли и крали,не съм сигурен нали целият ни багаж включително въдиците бяха на брега,нищо друго не беше взето!
Евала на Иво Чопа,само той дойде да си кажем довиждане от колегите!Здраве да е , вече ще свирим само соло-китара!
Аватар
spookymiro
Мнения: 681
Регистриран на: Съб Мар 06, 2010 15:01
Местоположение: София
дал Браво: 6 пъти
получил Браво: 26 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от spookymiro »

ivailochopov написа:...
За 4 дена риболов общо от 7 лодки са хванати 15 риби от които 3 маломерни са пуснати, е на това ли викате касапница, смятам че всичко е в допостимите граници...
Относно допустимите граници - не казвам да не се взимат риби. Аз също си вземам. Но само по една, нищо че сме двама души в лодката. От една 10-ка излиза да речем 5 кила месо. Дали не е достатъчно за да се изяде прясно от двама души и техните семейства? За какво е необходимо да се взема втора или трета риба, нищо че си на няколкодневен лагер? За фризера???

Сега ще хванеш и ще вземеш 2-3 риби, още няколко пъти пак ама това не е бездънна яма.

Ще ми се да се замислим върху ситуацията.

Поздрави!
Държа се с другите така, както искам те да се държат с мен.
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от LVitchev »

Само аз ли знам кои е пуснал рибите или само така си мисля :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Рибите ви Емо,не са откраднати,нито са избягали сами,просто са пуснати обратно защото обезрибяваш където идеш :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Излови рибите на Кърджали,Опаса на Върхара язовира и не остави една риба,даже и "инормансите прибираш" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Нали съм ти казал,на тебе не ти се полага да ядеш риба защото надебеляваш :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :fish15:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
Tomahawk
Мнения: 1377
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 15:26
Местоположение: Шумен
дал Браво: 7 пъти
получил Браво: 26 пъти
Обратна връзка:

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от Tomahawk »

Ей Любак вкара интригата сега ... :lol:
" Рибата не кълве събота и неделя" :)
" не е важна марката на воблера а на колко гази "
ivailochopov
Мнения: 48
Регистриран на: Сря Яну 17, 2007 11:11
дал Браво: 1 път

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от ivailochopov »

Панцерче здравей.Напълно съм съгласен с теб,но никой от Троянците не е взел маломерна риба .А за по големите риби ,това просто е късмет.Могали аз да кажа на някой от момчетата да си пусне рибата била тя 10 или 25кг.Тези риби за мен не са трофеини, виж ако бяхме хванали риба от 35кг. нагоре със сигорност щяхме да я пуснем ,защото несме толкова големи месари за колкото ни мислиш.Просто бяхме много лодки и отстрани изглегдаше така.Поздрави.
silvi montanski
Мнения: 152
Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 14:08
Местоположение: sofiа

Re: Доколко човек трябва да бъде хуманен и с какво превъзхож

Мнение от silvi montanski »

spookymiro написа:
ivailochopov написа:...
За 4 дена риболов общо от 7 лодки са хванати 15 риби от които 3 маломерни са пуснати, е на това ли викате касапница, смятам че всичко е в допостимите граници...
Относно допустимите граници - не казвам да не се взимат риби. Аз също си вземам. Но само по една, нищо че сме двама души в лодката. От една 10-ка излиза да речем 5 кила месо. Дали не е достатъчно за да се изяде прясно от двама души и техните семейства? За какво е необходимо да се взема втора или трета риба, нищо че си на няколкодневен лагер? За фризера???

Сега ще хванеш и ще вземеш 2-3 риби, още няколко пъти пак ама това не е бездънна яма.

Ще ми се да се замислим върху ситуацията.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”