Модератори и техните изисквания за съвместното ни общуване.

ОФФСом
Публикувай отговор
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от boababa »

Предлагам Емка Барекова да се разкара веднага от модераторското място,щот има конфликт на интереси и единствената му работа тук е да си пробута боклуците на висока цена! :wink: Изобщо не го интересува риболова,а зарибяването на риболовци! :mrgreen: Марш от тук на Лицемерите! :evil: :twisted:
Аватар
karakolev
Мнения: 344
Регистриран на: Вто Юли 05, 2005 13:03
Риболов: сом и бяла
Местоположение: Plovdiv
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 1 път

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от karakolev »

Тук не си прав, 80% от воблерите, които ми е продал Емо са хванали риби. Винаги съм получавал правилната.информация когато съм го питал, а в много случаи и без да съм питал, когато се разминават лодките.
http://www.interargument.com" onclick="window.open(this.href);return false;


Troli: Защото ЛОВЪТ НА РИБА става с подходящия арсенал за всяка ситуация!
Аватар
xaznata
Мнения: 566
Регистриран на: Пет Юли 22, 2011 21:42
Риболов: спининг и кльонк
Местоположение: София
получил Браво: 1 път

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от xaznata »

boababa написа:Предлагам Емка Барекова да се разкара веднага от модераторското място,щот има конфликт на интереси и единствената му работа тук е да си пробута боклуците на висока цена! :wink: Изобщо не го интересува риболова,а зарибяването на риболовци! :mrgreen: Марш от тук на Лицемерите! :evil: :twisted:
И тук ли влезна да сереш бре.Ей нема отарване. :mrgreen:
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Emo-83 »

boababa написа:Предлагам Емка Барекова да се разкара веднага от модераторското място,щот има конфликт на интереси и единствената му работа тук е да си пробута боклуците на висока цена! :wink: Изобщо не го интересува риболова,а зарибяването на риболовци! :mrgreen: Марш от тук на Лицемерите! :evil: :twisted:
Аз пък ти сложих един по-дълъг БАН....ей така да не предлагаш нищо г-н.Пеевски.
Отностно воблерите съм пуснал такива,които са хванали миналата седмица.Те са на различни фирми,които не внасям аз.Вносителите също са различни и ми дреме за спекулациите ти......Оди в На риба да си довършиш мисълта. :wink:
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Jordan M
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Юни 27, 2009 15:58
Местоположение: гр. София, гр. Перник
дал Браво: 27 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Jordan M »

Emo-83 написа:
boababa написа:Предлагам Емка Барекова да се разкара веднага от модераторското място,щот има конфликт на интереси и единствената му работа тук е да си пробута боклуците на висока цена! :wink: Изобщо не го интересува риболова,а зарибяването на риболовци! :mrgreen: Марш от тук на Лицемерите! :evil: :twisted:
Аз пък ти сложих един по-дълъг БАН....ей така да не предлагаш нищо г-н.Пеевски.
Отностно воблерите съм пуснал такива,които са хванали миналата седмица.Те са на различни фирми,които не внасям аз.Вносителите също са различни и ми дреме за спекулациите ти......Оди в На риба да си довършиш мисълта. :wink:
Седят трима форумни колеги в една лодка в язовира и си ловят риба. Единият поглежда замечтано към слънцето и въздъхва:
-Слънцето залязва!
Вторият поглежда хоризонта и допълва:
-Откога не съм виждал такъв красив залез!
Третият без да продума им удря по една тупаница и те ... във водата.След секунди изплуват и плюейки вода го питат:
-Защо ни удряш бре?!?
-Първия за офтопик, втория за флууд.
-Идиот, ти полудя ли бе?!?!?!?
Човека от лодката взима едно гребло и ги прасва по главите:
-За обида на модератор - БАН!!!
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

Днес, Уважаеми колеги, така да се каже, беше един типичен, пълноценен и изпълнен с емоции ден в нашия подфорум. :idea: :wink:
И сега, след затихналите страсти си пафкам сладко цигарката, изпаднал в нирвана. :lol:
И нещо съм се замечтал и си мисля.........
Що не вземем следващия път да съберем пари да си спретнем едно сомско психодиспансерче /пардон санаториум :lol: /вместо зарибяване. Проекта от мен бадева. :lol:
И ще си вземем млади сестрички с бели касинки и токчета по една педя, с бели мантички а под тях - бушта, бушта. :P На батко милите козленца. :P И езерце ще си направим с малки шарени рибки. :P Сомове няма да пущаме, за да не дразнят изнурените сомаджии, да ходят да ги тътрят за устите навънка или канджосват /неосъзнат рефлекс / :lol:
И като отиде почиващия, масажче да му направят туй онуй :wink: , на системка да го включат на гроздова, кайсиева или Русский стандарт или нещо анасоново според вкуса. :P :P И да отиде после с халата да се разтъпче в градинката, да погледа стръвта в басейнчето и да му стане леко на душата........... :P :P :D
Кво викати ? :wink: :D :D
MEMENTO MORI
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от LVitchev »

Pike1 написа:Днес, Уважаеми колеги, така да се каже, беше един типичен, пълноценен и изпълнен с емоции ден в нашия подфорум. :idea: :wink:
И сега, след затихналите страсти си пафкам сладко цигарката, изпаднал в нирвана. :lol:
И нещо съм се замечтал и си мисля.........
Що не вземем следващия път да съберем пари да си спретнем едно сомско психодиспансерче /пардон санаториум :lol: /вместо зарибяване. Проекта от мен бадева. :lol:
И ще си вземем млади сестрички с бели касинки и токчета по една педя, с бели мантички а под тях - бушта, бушта. :P На батко милите козленца. :P И езерце ще си направим с малки шарени рибки. :P Сомове няма да пущаме, за да не дразнят изнурените сомаджии, да ходят да ги тътрят за устите навънка или канджосват /неосъзнат рефлекс / :lol:
И като отиде почиващия, масажче да му направят туй онуй :wink: , на системка да го включат на гроздова, кайсиева или Русский стандарт или нещо анасоново според вкуса. :P :P И да отиде после с халата да се разтъпче в градинката, да погледа стръвта в басейнчето и да му стане леко на душата........... :P :P :D
Кво викати ? :wink: :D :D
Ужасттттт,кво пиеш бе,или по точно какво пушиш бе,да ти пращам ли дофторитйее :?: :!: :?: :!: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Слушай,Калин са на бивак,от два дни ги мисля,дали да не ги изплаша през ноща,да им се появя в бял чаршаффф :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
tomik
Мнения: 231
Регистриран на: Чет Апр 03, 2008 10:37
Местоположение: Пловдив

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от tomik »

Ако ще плашим някой, да дойда и аз? :lol:
Аватар
Pike1
Мнения: 1692
Регистриран на: Пет Май 29, 2009 23:28
Местоположение: Ямбол
получил Браво: 11 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от Pike1 »

Вземи един чаршаф и за мен. :lol: :lol: :lol:
MEMENTO MORI
tomik
Мнения: 231
Регистриран на: Чет Апр 03, 2008 10:37
Местоположение: Пловдив

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от tomik »

С дупки или без?
Рекламен на "Руски стандарт" или на "Смирноф"? Само не искай на "Белуга", че рибата как ще я накича там .....
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от LVitchev »

:lol: :lol: :lol: Будни са още,пият ракия и са живи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Още мисля,да видим дали ще го домисля :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от franko »

Анга ,аз съм опитното зайче.Вкарай ме в проекта ,като пръв пациент :D .
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от LVitchev »

franko написа:Анга ,аз съм опитното зайче.Вкарай ме в проекта ,като пръв пациент :D .
Хаха,Франееее,като чу за системата с гроздова и първи се нареди а ония нашите връткат Мацашка :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Аватар
franko
Мнения: 3455
Регистриран на: Сря Авг 13, 2008 21:37
Риболов: сооооооом
Местоположение: пловдив
дал Браво: 32 пъти
получил Браво: 6 пъти

Re: Модератори и техните изисквания за съвместното ни общува

Мнение от franko »

Кото е :wink: !
Поздрав за всички приятели!
Публикувай отговор

Обратно към “СомОФФ”