За сома и приятелите

Няма значение дали го ловите от брега, от лодка на влачене или на кльонк, удари ли ... адреналинът е на макс ;)
Публикувай отговор
beis
Мнения: 1031
Регистриран на: Вто Ное 25, 2008 13:44
Местоположение: Пазарджик
получил Браво: 3 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от beis »

Ще те видя колко си отворен,като застьпиш втора смяна при него от септември месец. :lol:
Мястото ти на викач те чака.Аз отхвьрлих моето задьлжение,сега ти си на ход. :fish6:

п.п Вы говорите по России. :lol: Ако не тренирай имаш време. :wink:
И докато твоя надник сьлзи,капе тук там.Шефа от офиса ще те дьржи под око.Е с тоя поглед. :lol:
Аз тогава да те питам колко си отворен и от дек си. :evil:
Изображение

Ако си послушен може и теб да пусне да си начешеш крастата.
Аз нямах тази вьзможност. :oops:
Изображение

Изображение
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Emo-83 »

beis написа:
п.п Вы говорите по России. :lol: Ако не тренирай имаш време. :wink:
Канечна гаварю как матерний...."Ти пойду а я дуду,сорок часов па дарогито." :D :D :D
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Отчети от риболова през 2013 г.

Мнение от славеe »

Емил,стига критикува Панцера той е груб но добър по душа.От толко години си на вода
виждал ли си джип да подскача като кенгоро по брегъ :lol: :lol: то ями дупки,той си дава газ като на магистрала :lol: :lol: :lol: къде другаде си виждал,некой да си дигне мотора на сухо,да му дава пълна газ и да вика,Славе чуеш ли пустиняко как убаво бръмчи :lol: :lol:
наште ме питат,абе какво прави Панцера,що така го форсира па и му вади перката на сухо :lol: :lol: :lol: викам им,вади го от водата да не го удави :lol: :lol: къде на друго место ше видиш некой да влачи с три пръчки,да заебе лодката да си върви на където иска,и ич да не му дреме,че на тигел от 200метра сме 20 лодки :lol: :lol: :lol:
Е как може да се сърдиш на такъв човек :lol: :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Отчети от риболова през 2013 г.

Мнение от LVitchev »

славеe написа:Емил,стига критикува Панцера той е груб но добър по душа.От толко години си на вода
виждал ли си джип да подскача като кенгоро по брегъ :lol: :lol: то ями дупки,той си дава газ като на магистрала :lol: :lol: :lol: къде другаде си виждал,некой да си дигне мотора на сухо,да му дава пълна газ и да вика,Славе чуеш ли пустиняко как убаво бръмчи :lol: :lol:
наште ме питат,абе какво прави Панцера,що така го форсира па и му вади перката на сухо :lol: :lol: :lol: викам им,вади го от водата да не го удави :lol: :lol: къде на друго место ше видиш некой да влачи с три пръчки,да заебе лодката да си върви на където иска,и ич да не му дреме,че на тигел от 200метра сме 20 лодки :lol: :lol: :lol:
Е как може да се сърдиш на такъв човек :lol: :lol: :lol: :lol:
Славе,той може да е с добра душа,но не се съобразява с приятелите си !!! Ударил го е през къра и ни обижда с глупостите си които пише,същото е като да си извадиш двигателя над водата и да го форсираш,само че в думи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Мога да имам претенции за моя язовир за които плащам 20 000 лв всяка година.Да имаш претенции за държавен язовир и кои какво ще прави и взима/говорим за това което е в нормите/ на мене ми дойде в повече.Взе да ни забранява и риба да ядем :roll: :roll: :roll: А бе,какво да говорим,той си знае :idea: :idea: :idea:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
славеe
Мнения: 651
Регистриран на: Съб Яну 07, 2012 20:32
Риболов: сомoв
получил Браво: 2 пъти

Re: Отчети от риболова през 2013 г.

Мнение от славеe »

Булевард България,пиков час,кара се в най левата лента на първа предавка,колите свират от зад,през прозореца се показват средни пръсти с културната реплика....Що сакате бе пустиняци :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Любе,как може да се сърдиш на такъв човек. :lol: :lol: :lol:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: Отчети от риболова през 2013 г.

Мнение от LVitchev »

Славе,решил е че той е най големия радетел за опазването нарибите и кара на ред,няма приятел,няма неприятел,въпреки че много добре знае че риби ядем и то само в нормите,без да прекаляваме.ама да ни обвинява в месарство,много ми дойде майна.Ооо,чакай да те види че си взел от там риба,и по тебе ще почне да пищи,макар до вчера да не знаеше че има сомове в язовира дето му е в задния двор на къщата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Нас дето е постоянно със нас и знае как мислим,знае че не сме месари и нито тъпчем фризери,нито мъкнем сомове по къщите,нас ни направи месари,ужас :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: Отчети от риболова през 2013 г.

Мнение от Emo-83 »

славеe написа:Булевард България,пиков час,кара се в най левата лента на първа предавка,колите свират от зад,през прозореца се показват средни пръсти с културната реплика....Що сакате бе пустиняци :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Любе,как може да се сърдиш на такъв човек. :lol: :lol: :lol:
Така говориш,защото не си чупил с глава предното огледало.Мое ли на голо место пред язовира да паднеш с джипо у кенеф изкопан 2м. дълбок и да висиш от тавана надоле.
Слизам за да му кажем как по-леко да излезне и с коя маневра,но немах време....даде газ и всички гуми на джипо и колесаро минаха през кенефо.Те това е пустиняк,абен на Гински бруст. :D :D :D
Относно речника му,нямам думи.Пише си как си знае.Нарича ни как си иска.Но редовно забравя,че това е форум в който повечето четящи са скрити.Така може да си вика на площада у Берковица,но не и тук.
Прави се на отворен и говори пълни глупости.Няма да разказвам всичко,защото не съм толкова тъп.
Отварял съм си душата,за да седне да ме нарича мен и приятелите си с всякакви епитети.
Ако иска да пише за риби,воблери и кльонкове....нека го прави тук.Ако не да ходи в О-фа.
Напоследък си мисля,че си излива злобата срещу мене,защото също,като Троли не може да хване.
А на приятелите му дето са му писали нека го попитат колко кинти даде за зарибяването на неговия язовир.
За да пуснеш,трябва и да хванеш.Ще ме учиш,когато имаш по-голям опит,риби,акъл или си ми баща.
Значи аз съм бракониер,а Мацака дето си делнахме 18-ката не е.Що не го насереш и него! Нали рибата беше една за цял бивак.....щото другата я изяде на супичка.
Я моля те у лево.Щом не можеш и не искаш да си с мен приятел ОК......такива дето ще ме критикуват с измислици.....не ми трябват.
Преди 3г. разкарах проблемните си хора от живота и си живея добре,без клюки и проблеми.За нови не съм готов,не ги искам и ще ги отстраня по най-бързия начин.
Това не е приятелство.....да обиждаш човек с който ядеш,пиеш и ти е мислил доброто винаги и за всичко.
Оставих му малко време да осмисли.....е виж му горния приятелски пост.Той върви,ако ми го напише на скайпа,а не да четат стотици хора....това е преднамерено и гадно.
От целия последен бивак на Монтана съм си взел една петичка....говори си не ми пречиш.Позволявам ти да разкажеш за всички сомове,които съм взел от Монтана....държа да го направиш.От 49 риби миналата година съм взел 9 и само 3 съм занесъл в къщи.
Ти Панцер колко колко пусна.....разкажи.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
Мънцата
Мнения: 1200
Регистриран на: Пет Сеп 12, 2008 14:27
Местоположение: Варна,морето...
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 7 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Мънцата »

Малиии, гледам и не вярвам на ушите си :shock: Абе хора, съвсем изтрещехте бре! За едната риба ще се изпокарате! И тва ми било приятели! Неам думи! :shock:

Ей тук http://forum.fishing-mania.com/viewtopi ... 15#p787815" onclick="window.open(this.href);return false; може да ми прочетете последния пост, барем се замислите малко ...
yankosan написа:Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен...
Бат Стан написа:Едно време беше гъзария да пушиш и срамота да си гей. Сега е гъзария да си гей и е срамота да пушиш.
Emo-83
Търговец
Мнения: 16982
Регистриран на: Чет Дек 21, 2006 17:23
Местоположение: Sofia
дал Браво: 264 пъти
получил Браво: 272 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от Emo-83 »

Ми глей го кво пише....изсра ми се на главата пак.Дето се чудя как от къде и какво да му взема на тънка цена.
Ексик съм ти на такъв приятел и клиент.....а нема нужда.
Никога не съм разглеждал хората,като парични единици,а като човеци.За това се опитвам да се държа добре с тях.Но със сигурност някъде ще сбъркам.Когато го осъзная се извинявам и се чувствам гузно.
Но горенаписаното е прекалено.В обратния вариант звучи така...."Панцера ме обижда,защото търговията му заслепи очите.Отказах му да си взема Щилка и Хуксварна,защото печалбарството негова фикс идея толкова много,че забрави как се наричат приятелите......селяндуриии,тъпациии,ебалници и още ред подобни".
Всеки работи някакъв вид работа.На никой не завиждам и не му броя парите в джоба.На мен това ми е работата от 15г.Но преди това работех с червеи.А още по преди това,някъде около 66г. ми стана хоби.А някъде около 2003г. започнах да пиша по форумите.Панцера тогава е бил на 13 годинки.Но няма да ви угодя,като си сменя работата,защото имало Троли,Магьосника и сега Панцера.
Ако с червеите успях само да ви намаля килото на половина.То сега смятам,че съм ви полезен съобщавайки ви всички новости.И никакви воблери не могат да ми променят човешките качества.
От цялото ми семейство,само аз работя.За да изкарам 50лв,трябва да продам 25 воблера всеки ден.Мислите ли,че от това се изкарва много,та толкова ми завидяхте.Имам 100 кинта в джоба,но главата ми е изправена и се държа мъжки и еркек.Нямам лодка,сонар,двигател,колесар от 2 години.Сега един приятел,който ме познава ми подарява лодка с двигател,но аз нямам пари за колесар и не ги вземам заради това.
На това ли ми завидяхте бе хора.Дето храня 2 големи деца и безработна жена.Въпреки това съм щастлив,не защото съм тъп,като циганите.А защото рано или късно ще се оправя финансово,но по-важното е,че сега около мен всички сме здрави.
Панцер,карам строшена кола за 1000лв.За какви пари ми говориш......смешен си ми.
Добре,че миналата година Славе ми даде 1000лв. на заем,та изкарах зимата,защото нямах за хляб....е попитайте го.
Тоя Мага не случайно ми се подиграва и злобее,че съм си продал личните такъми.Имено това е причината,колкото и да хапя Троли,да не му се подигравам за безпаричието в което е изпаднал и той.Ми три деца гледа,живее под наем,плаща наем на магазин и е криза....никой не пазарува.За това си го хапя само за риболова.....за останалото ми е жал и го разбирам.....човеци сме да му еба мамата.Да не му е било лесно да си разпродаде колекциите с воблери събирани с години.
Който иска може да си пазарува от където пожелае.Това е форум и аз пиша в него заради хобито си,а не да ви бъркам по джобовете.Щом не съм ви симпатичен,ми теглете една дълга и моя проблем ви отпада.....толкова е просто.
http://fishem.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ех,рибо рибо-какво да правя,като съм се родил рибар,а ти риба!
мечока
Мнения: 153
Регистриран на: Съб Мар 07, 2009 12:52
Местоположение: dobrich
дал Браво: 3 пъти
получил Браво: 15 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от мечока »

Емо , пич си братчето ми.И без да се познаваме толкова много си личи ,че си ЧОВЕК.Може би най-гадното усещане е ,когато чувстваш приятели да те предават по някакъв начин.Има и грешки,има и прошки и живота продължава.РЕСПЕКТ и ПОЗДРАВИ
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от boababa »

мечока написа:Емо , пич си братчето ми.И без да се познаваме толкова много си личи ,че си ЧОВЕК.Може би най-гадното усещане е ,когато чувстваш приятели да те предават по някакъв начин.Има и грешки,има и прошки и живота продължава.РЕСПЕКТ и ПОЗДРАВИ
Ох,насълзиха ми се очетата! :cry: Предлагам да го обявите за СВЕТЕЦ,че не е лесно да си ЧОВЕК! :mrgreen:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от LVitchev »

boababa написа:
мечока написа:Емо , пич си братчето ми.И без да се познаваме толкова много си личи ,че си ЧОВЕК.Може би най-гадното усещане е ,когато чувстваш приятели да те предават по някакъв начин.Има и грешки,има и прошки и живота продължава.РЕСПЕКТ и ПОЗДРАВИ
Ох,насълзиха ми се очетата! :cry: Предлагам да го обявите за СВЕТЕЦ,че не е лесно да си ЧОВЕК! :mrgreen:

Трол,ти знаеш ли и разбираш ли значението на тази думичка ПРИЯТЕЛ :?: :?: :?: Ти изобщо не трябва да пишеш в тази тема бе самотник,ти ще го начукаш и на майка ти ако хване по-голяма риба от тебе или повече риби :idea: :idea: :idea: Изобщо не пиши тук саможивник :evil: :evil: :evil:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от boababa »

LVitchev написа:
boababa написа:
мечока написа:Емо , пич си братчето ми.И без да се познаваме толкова много си личи ,че си ЧОВЕК.Може би най-гадното усещане е ,когато чувстваш приятели да те предават по някакъв начин.Има и грешки,има и прошки и живота продължава.РЕСПЕКТ и ПОЗДРАВИ
Ох,насълзиха ми се очетата! :cry: Предлагам да го обявите за СВЕТЕЦ,че не е лесно да си ЧОВЕК! :mrgreen:

Трол,ти знаеш ли и разбираш ли значението на тази думичка ПРИЯТЕЛ :?: :?: :?: Ти изобщо не трябва да пишеш в тази тема бе самотник,ти ще го начукаш и на майка ти ако хване по-голяма риба от тебе или повече риби :idea: :idea: :idea: Изобщо не пиши тук саможивник :evil: :evil: :evil:
Нека ти си оня АНГЕЛ,който да бди около Светията! :mrgreen:
LVitchev
Мнения: 8517
Регистриран на: Нед Авг 01, 2010 16:08
Местоположение: Пловдив
получил Браво: 14 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от LVitchev »

boababa написа: Нека ти си оня АНГЕЛ,който да бди около Светията! :mrgreen:
Над тебе бдя аз,над тебе,само за тебе си мисля и за простотията която те тресе :mrgreen: Как не се спря бе,колкото пъти влезеш,веднага започваш с мръсотията,голям мизерник си.Ще му ядеш кура на Тапрета,можеш само да му завиждаш и нищо повече.Един приятел нямаш,всеки до които се добереш,след като хване по-голяма риба от тебе и го почваш.Безрибов,Безрибов,и тая година си на опашката,за това подскачаш като риба на сухо :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Щом и Мънцата ти го начука,дето лови от три месеца,значи е ясно за какво става въпрос и колко си нещастен като тролингист :idea: :idea: :idea: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
"Аз нямам проблем със света,той има проблем с мен " - Янкосан

" Глупаците,мръсниците и завистниците са като хлебарките,нямат изтребване,смачкаш две,изпълзяват още двадесет............хлебарки " - Л.Вичев
boababa
ПОСТОЯНЕН БАН
ПОСТОЯНЕН БАН
Мнения: 3604
Регистриран на: Вто Фев 20, 2007 16:57
получил Браво: 10 пъти

Re: За сома и приятелите

Мнение от boababa »

Сомовете ги оставете за Троли,че не ги разбирате а вие си се гушкайте по приятелски! :mrgreen: Оня ви приятел дет го споменуеш,вази ви напраи за смех с две сомета,че вие от 10години не мое фанете нищо по-големо от цаца! :cry: :cry: :cry: Как една акула кат Троли,може да е приятел с цаци,това ми го обяснете? :shock: Мога да ви изям по всяко време цаци-маци с голем сом,ма ме мързи нещо и по ми аресва да ви гледам жалките напъни,ма все не моете да родите! 8) Баси и запека,дет ви е фанал! :mrgreen:
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на сом”